Temat: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Każdy turniej wymaga sprawiedliwego, bezstronnego i skutecznego sędziowania.

Analizując ważniejsze decyzje sędziowskie z ubiegłorocznych OTP zdecydowałem, że w tym roku postawię na jakość i autorytet -
Potrzebuję trzech wykwalifikowanych sędziów - tj. z tytułem Pokemon Professora, którzy podejmą się trudu pomagania mi w sędziowaniu na OTP.

Wybiorę ich osobiście spośród zgłoszonych osób, bazując na własnym doświadczeniu. Z osobami które widziałbym na tym stanowisku i tak skontaktuję się kanałami prywatnymi.

Zgłoszenia należy składać tutaj z zaznaczeniem, czy dana osoba zamierza grać, czy też nie, wraz ze screenem potwierdzającym uprawnienia profesora (ze strony pokemon.com). Wybór sędziów zostanie ogłoszony nie później niż za trzy tygodnie.

Potrzebuję również czterech pomocników sędziów-dekczekistów, którzy będą zastępować sędziów głównych, jeśli Ci osiągną fazę top 8 - obowiązkiem każdego z nich będzie sprawdzenie dwóch talii przed fazą finałową i nadzorowanie meczów ćwierćfinałowych, w których będą brali udział główni sędziowie.
(W najgorszym wypadku będzie ich czwórka, ale możliwe, że nie będzie potrzebny żaden - w półfinałach zaś, co najwyżej dwójka, a mecz finałowy z pewnością będzie już miał kto sędziować).

Wszystko wskazuje na to, że śmiałkowie, którzy podejmą się tego trudu, otrzymają drobny bonus-niespodziankę, ale z jasnych względów nie zdradzę jeszcze, o co chodzi. Nie liczcie na cuda na kiju, ale... zobaczymy smile


Miło byłoby się jeszcze spotkać przed turniejem w sędziowskim składzie, żeby omówić jeszcze raz najbardziej typowe błędy i decyzje na ten temat, ale jeśli ktoś będzie mógł przyjechać dopiero bezpośrednio na turniej, to zrobimy to na jakiejś internetowej konferencji.

Zapraszam do zgłaszania się.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Piterr, McLer

2

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Zgłaszam się na jedną czwartą pomocników sędziów-dekczekistów.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

3

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Wolałbym się skupić na graniu, ale mogę przy okazji posędziować topki. Z tym że nauczony doświadczeniem z OTP 2013 nie chcę być grającym sędzią głównym.

Jakieśtam potwierdzenie, że w miarę się znam: http://ptcg.eu/forum/post/8022/#p8022

4

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Kandydatury Piterra i Kakela na deckczekistów i Kakela na sędziowanie top 8 przyjęte.

Nadal potrzebuję trójki sędziów głównych i dwójki do ćwierćfinałów. Zapraszam!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

5

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

W sumie, jeśli nie będzie chętnych, to mógłbym się pojawić jako niegrający sędzia. Screenshot z profesorkiem wysłałem adrianowi na priva.

Podziękowali za posta: McLer, Piterr

6

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Kandydatura Keeshii'ego przyjęta. Zostały stanowiska dwóch sędziów głównych i dwóch pomocniczych.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Ja mogę być grającym sędzią. Biorąc pod uwagę moje poprzednie występy na OTP to od top8 juz niegrajacym wink

8

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

Żałuję, ale nie będę mógł się pojawić na imprezie, tym samym ktoś inny będzie musiał podjąć się trudu sędziowania. Jestem pewien, że uda wam się znaleźć odpowiednią do tego osobę.

9

Odp: OTP 2015 - zgłoszenia na sędziów

W takim razie:


Sędzią głównym będę ja

Pomagać mi będą Kakel i Lesiu, kiedy tylko będą mogli

Decki przed top 8 sprawdzać będą, jeśli sędziowie nie będą mogli, Piterr, Matilol i Adrian Pałetko, o ile nadal wyrażają taką chęć.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer