1,826

Odp: Spotkania

A jeśli będzie to gdzie dokładnie? I o której? (nie mogę się tego doczytać we wcześniejszych postach)

1,827

Odp: Spotkania

Ja mogę jutro, jeśli byłyby chętne 4 osoby, za tydzień mnie nie ma, więc niech ktoś się zgłosi tongue

1,828

Odp: Spotkania

ja tam moge i z jedna osoba pograc potrenowac do otp. takze jak ktos chetny to pisac na pw to sie umowimy juz indywidualnie.

spotkania sa albo  w paradoxie anielewicza 2. albo w kfc przy kinie femina. o 10.30-11 zwykle sie spotykamy.

1,829 (edytowany przez KNB1307 2015-04-18 08:15:32)

Odp: Spotkania

To jak sobota czy niedziela? I które z tych miejsc?
Przydało by się wiedzieć wcześniej bo mam jakieś półtorej godziny drogi. Wolę uprzedzić w razie gdyby była zmiana miejsca w mojej komórce nie ma internetu (taki stary złom mam) i nie będę miała jak się dowiedzieć gdy wyjdę z domu.

Nie no właśnie się dowiedziałam że sobota odpada - rodzinka na głowie (mam dziś pecha). Jakby co mogę w niedzielę.

1,830

Odp: Spotkania

To ja odpuszczam niestety sad

1,831

Odp: Spotkania

ktoś chętny na ten weekend? czy raczej urlopy

1,832

Odp: Spotkania

no ja na niedziele bym byl moze chetny.

1,833

Odp: Spotkania

W niedzielę dopiero przylatuję do Polski, więc w ten weekend znowu mnie nie będzie hmm

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,834

Odp: Spotkania

Moglbym sie pojawic w ten weekend.

1,835

Odp: Spotkania

Mi niedziela też pasuje

1,836

Odp: Spotkania

Pojutrze, czyli "Niedziela w Warszawie":

W niedzielę, święto Konstytucji 3 maja, zostały zgłoszone cztery zgromadzenie publiczne. Osoba prywatna w godz. 9.30-18.30 organizuje przemarsz z Parku Traugutta ulicami Nowego i Starego Miasta, Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, Al. Jerozolimskimi, mostem Poniatowskiego, Al. Zieleniecką, ul. Zamoyskiego aż na Kamionek.

W godz. 13-17 uczestnicy zgromadzenia organizowanego przez Parlamentarny zespół ds. przeciwdziałania ateizacji Polski zbierają się przed Pałacem Prezydenckim oraz w godz. 13?17 na placu Zamkowym na tarasie widokowym nad trasą W-Z. A w godz. 14-19 również na placu Zamkowym zbiera się Towarzystwo Patriotyczna Fundacja Jana Pietrzaka.

W niedzielę kolejni biegacze wyruszą na stołeczne ulice. W godz. 11?13 odbędzie się XXV Bieg Konstytucji 3 Maja. Na czas biegu wyłączane z ruchu będą ulice: Al. Ujazdowskie, Górnośląska, Szwoleżerów, Czerniakowska, Łazienkowska. Wraz z przemieszczaniem się biegaczy sukcesywnie będą wyłączane z ruchu kolejne ulice. Trasa biegu prowadzi ulicami: Al. Hopfera, Łazienkowska, Czerniakowska, Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskie, Matejki, Wiejska, Górnośląska, Myśliwiecka, Hoene-Wrońskiego, Górnośląska, Rozbrat.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronach internetowych Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym i Zarządu Transportu Miejskiego.

To tak, żebyście wiedzieli, jak będzie pojutrze ;(
/czyli podobnie, jak już niemal co tydzień.../

McLer,
simply The Best
in every contest

1,837

Odp: Spotkania

A no to świetnie tongue

1,838

Odp: Spotkania

Co powiecie na spotkanie w tę niedzielę? Pytałem się Yabola i wyraził takową chęć smile

1,839

Odp: Spotkania

Na razie jestem chętny, ale bliżej weekendu będę w stanie się określić czy przyjdę.

1,840

Odp: Spotkania

Minimalnie wolę sobotę, ale niedziela też działa.

To wszystko niestety prawda.

1,841

Odp: Spotkania

Niestety odpadam sad

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,842

Odp: Spotkania

oba dni mi pasuja.

1,843

Odp: Spotkania

dobra to niedziela o 11 w Paradoksie myślę że będzie spoko

1,844 (edytowany przez Kars 2015-05-07 20:09:48)

Odp: Spotkania

Ja na pewno przyjdę z proksami (i otworzyłbym tę możliwość dla reszty, ze złamaniem limitu pięciu proksów w talii), a poza tym wpadnę na krótko. Mogę nawet grać jako bye.

edit @down: ja czy tak, czy tak będę miał dwa. A poza tym postulowałbym "testowanie do OTP".

To wszystko niestety prawda.

1,845

Odp: Spotkania

Moim zdaniem zależy jak chcemy grać turniej.
Testowanie do OTP = proxujemy do woli.
Gramy o nagrody = przymykałbym oko na te 1-2 proxy ale nie więcej.

1,846

Odp: Spotkania

Dla mnie możecie proksować co chcecie, byle nie za dużo. 2-3 proksy w talii to spoko. Jeśli ktoś chce proksować karty, których nie zdobędzie zbyt szybko to to się trochę mija z celem, ale jak kto chce, to jego sprawa smile

1,847

Odp: Spotkania

dla mnie bliska przyszlosc to jest gora dwa miesiace.

1,848

Odp: Spotkania

Zadzwoniłem do Paradoxu i okazało się, że mają tam jakiś duży turniej i że może nie być dla nas miejsca. Dlatego też chyba pozostaje nam KFC przy Yabal's Mansion

1,849

Odp: Spotkania

ja podtrzymuję, w niedzielę powinienem się pojawić.

1,850

Odp: Spotkania

Niedziela, 11:00, KFC - dla mnie OK.

McLer,
simply The Best
in every contest