Temat: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Nie mam pojęcia czy to będzie dla nas działać, ale pomyślałem, że to może kogoś zainteresować smile
Otóż przeglądałem sobie youtuby i zobaczyłem ten oto filmik: https://www.youtube.com/watch?v=DYkEkyw3dN4
Otóż ten filmik pokazuje, w jaki sposób możecie zdobyć 5-cio procentowy rabat na jakiekolwiek zamówienie z Trolla związane z Pokemonami.
Uwaga!! Promocja kończy  się 19 kwietnia
Na końcu wspomina coś o następnym filmie z pokazaniem jakiegoś kodu, więc jeżeli go zobaczę to pewnie wstawię link, jeżeli oczywiście chcecie smile

2

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Bardzo chętnie Shrimp smile Cena ceną, ale będzie można w ten sposób podwyższyć pułap poniżej którego raczej nie oclą tej paczki smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

3

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Czyli chyba się do czegoś przedałem big_smile

4

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

*przydałem

do usunięcia, jak zostanie poprawione tongue

5

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Mi coś ten kod nie działa na 4 pojedyncze karty. Wyskakuje błąd "Unable to apply coupon code POKE5 to this order." Nie rozumie.

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

6

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Mi działał przy zamówieniu na 6 kart (większość full artów i exów z RC+dwa rary z NV). smile

7

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Kupiłem kilkanaście kart, kod zadziałał normalnie (trzeba tak kliknąć po prawej add, żeby wszedł).

PS Kurde ale ten sklep działa. Wysłałem zapytanie, dostałem odpowiedź po 2 min. Dziś zamówiłem karty, i przez przypadek wziąłem Rocket's Sneak Attack w stanie played a nie nm (nie ma akurat). Poprosiłem, czy mogli by usunąć tą jedną kartę z zamówienia. Sprawdzam maila - "kasę odesłaliśmy (jest już u mnie), a kartę i tak wyślemy" !

8

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Ano, troll działa dość solidnie. Raczej ma na uwadze kwestie reputacyjne - wszystkie błednie wysłane zamówienia dotychczas rozstrzygał na naszą korzyść bez większego dopytywania. Z resztą na kartach ma 200% marży, więc przy tym obrocie może sobie na to pozwolić smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

9

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Nowa promocja na trollu. -5% na dowolnym zamówieniu z ich sklepu

Kod: 5OFF

10

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Darrek1988 to napewno dziala?

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

11

Odp: How To Get 5% off Pokémon Products on TrollAndToad!

Działało gdy to pisałem. Możliwe, że promocja skończyła się parę godzin później, bo była z okazji 4 lipca. Jak coś znajdę jeszcze to na pewno podzielę się.