1

Temat: wrOTP 2015 - propozycja

Gdzie?
Ośrodek Działań Twórczych Światowid
ul. Sempołowskiej 54A
51-661 Wrocław

http://www.swiatowid.net.pl/

Do wyboru mamy dwie sale, gdzie pierwsza jest tak naprawdę dwiema, przedzieloną drzwiami i jest to świetlica dla dzieci, do której przez 5 lat uczęszczało aż dwóch polskich graczy PTCG (!). Drugą - na którą bardziej jednak bym stawiał - jest stołówka, spora sala na parterze, dużo stołów, nawet scena. Sala jest za darmo.

sala 1.1
sala 1.2
stołówka

Miejsce to oddalone jest od przystanku tramwajowego Biskupin lub od przystanku autobusowego Bacciarallego 3-5 minut na pieszo, natomiast na te przystanki z dworca jedzie się około 25 minut. W pobliżu są dwie pizzerie.

Kiedy?
Nie dano nam tutaj niestety wyboru, jeśli nie chcemy nic płacić - w grę wchodzi tylko sobota 30 maja.

Zapisy ruszą prawdopodobnie około 10:00, Swiss skończy się koło 16:00, a faza top w okolicach godziny 19:00.

Format?
Format Standard, BCR-on, prawdopodobnie bez setu Roaring Skies. Swiss BO1, 35 minut na rundę plus 3 tury terminacji, 7 rund, bez remisów. Po fazie Swissa top8, top4 i wreszcie finał, a razem z nim walka o trzecie miejsce. Topka tradycyjnie BO3 60 minut.

Wpisowe i nagrody?
Prawdopodobnie około 30-40zł od osoby (2,5 lub 3 boostery).

System nagród taki, jak w propozycji Katowic, z drobną zmianą w postaci trofeów.

Po odjęciu ceny za puchary: 70% dla top4, 25% dla top8, 5% do rozlosowania wśród uczestników turnieju spoza top8.

Przykładowy podział:
24 boostery + puchar Zwycięzca OTP 2015 za 1 miejsce
20 boosterów + puchar Finalista OTP 2015 za 2 miejsce
15 boosterów + puchar 3 miejsce OTP 2015 za 3 miejsce
11 boosterów za 4 miejsce
8 boosterów za 5 miejsce
7 boosterów za 6 miejsce
6 boosterów za 7 miejsce
5 boosterów za 8 miejsce
+3 boostery do rozlosowania

-----------------------------------

Wszelkie pytania uwagi i sugestie zadawać można w tym temacie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: Inumaru, adriank1

2

Odp: wrOTP 2015 - propozycja

Propozycja wyprzedza jak dla mnie te katowicka. Mimo wszystko dalej niepodoba mi się podział nagród.

Chodzi mi głównie o to by nawet ten ostatni nie wyszedł z pustymi rękoma.

Ale to tylko jeden głos przeciwko...

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: wrOTP 2015 - propozycja

xmaslakx napisał/a:

Chodzi mi głównie o to by nawet ten ostatni nie wyszedł z pustymi rękoma.

Wiemy o co Ci chodzi, Maślaku, serio smile. A nam chodzi o to, żeby turniej o randze Mistrzostw Polski nabrał właśnie takiej rangi, żeby ludzie CHCIELI na niego przyjechać, złożyć silną talię i go wygrać nie tylko dla prestiżu. Dwa różne punkty widzenia, czyż nie?

Kupię Ci ten boosterek z własnych pieniędzy jeśli przyjedziesz, naprawdę. A jeśli pozwolisz się skupić na razie na istotnych rzeczach typu "Jak znowu nie dopłacać 400 złotych do sali bo znowu robimy OTP na ostatni moment i zaraz zabiorą nam wszystkie darmowe sale" (Dragonus w Krakowie jest cudowny, lubię tam grać, ale nie wejdzie tam 35 ludzi nawet na dostawce) to wrzucę do draftu połowę mojej kolekcji. I tak mnie to taniej wyjdzie niż jakbym miał za miesiąc wejść do Rudego Goblina i dowiedzieć się, że darmowej sali - niespodzianka - już nie ma.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Lesiu, arturomod

4

Odp: wrOTP 2015 - propozycja

Adrianie.
Być będę niezależnie od decyzji w podjętej w sprawie nagród. Czy to będzie Śląsk, Wrocław, Warszawa, Kraków, Białystok.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

5

Odp: wrOTP 2015 - propozycja

Już pomijając kwestię tego, że Wrocław itd. Mnie osobiście bardzo przekonują puchary za pierwsze 3 miejsca, które są imho zdecydowanie lepszą pamiątką i jakimś trofeum co zostanie na dłużej niż boostery wink czego mi osobiście zawsze na OTP brakowało (raz jeden były koszulki i w sumie tyle z tego co pamiętam tongue).