1,751

Odp: Spotkania

Spytam wprost, bo czasu niewiele - czy ktoś jest w stanie zaoferować nocleg w nocy z soboty na niedzielę?

Szczegóły i warunki na PW.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,752

Odp: Spotkania

Chlopaki,niestety ponownie musze odwolac bo chlopak z forum przeslal mi karty ale jeszcze nie doszly i za duzo cudzesow bym musial pokrasc sad a niedziela mi nie pasuje bo mam zarezerwowany ranek sad ale w przyszlym tygodniu jak karty dojda to nawet na kameralne spotkanko wpadne

1,753

Odp: Spotkania

Szakalu, myślę, że jak przyjdziesz z wydrukowanymi proksami, to nikt nie będzie robił z tego powodu awantury, zwłaszcza jeśli oryginalne karty masz zamówione. smile Zapraszamy jutro, będziesz bogatszy choćby o parę znajomości i oswoisz się z Paradoxem.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, arturomod

1,754

Odp: Spotkania

to samo napisalem

1,755

Odp: Spotkania

Raczej bede tylko w niedziele.

1,756

Odp: Spotkania

Bye dzisiaj postawił trochę trudniejsze warunki niż zwykle wink

Miło było znowu z Wami pograć.
Na ten moment śledzę temat o wyjeździe zagranicznym. Yabol mówił, że być może znajdą się dobrzy ludzie, którzy moje kartki papierki zmienią w Berlinie na świecące. Za jakiś nieokreślony czas pewnie znowu Was odwiedzę, bo chyba nikt nie zgłaszał dzisiaj problemów.
Szkoda, że w drafcie wielki szajs, ale bywa i tak.

Do zobaczenia następnym razem smile

1,757

Odp: Spotkania

proponuję sobotę w tym tygodniu, bo niedziela 8 marca- dzien kobiet. gorzej mi osobiscie pasuje.

1,758

Odp: Spotkania

Jestem chętny na sobotę.

1,759

Odp: Spotkania

ja to średnio ogólnie w ten weekend, jak będę mógł to wpadnę ale z góry nie będę wiedział.

1,760

Odp: Spotkania

W sobotę postaram się przyjść (tak na 80%, może trochę więcej). Rozumiem, że tym razem w KFC (?) i początek ok. godz. 11 (?).

McLer,
simply The Best
in every contest

1,761

Odp: Spotkania

W tym tygodniu nie dam rady przyjść, sorry

I TYLE XD

1,762

Odp: Spotkania

kfc 11 standardowo.

1,763

Odp: Spotkania

W sobotę praca+uczelnia w niedzielę uczelnia od rana. Odpadam niestety sad

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,764

Odp: Spotkania

Jeśli chodzi o mnie, to na razie odpadam na dłuższy czas, niestety. Jeśli bede sie mógł pojawić w jakiś weekend, to raczej spontanicznie i bez jakiejs zapowiedzi. Wiec poki co nie bierzcie mnie pod uwagę przy ustalaniu terminów spotkań.

1,765 (edytowany przez McLer 2015-03-06 20:25:35)

Odp: Spotkania

No to tak:
-Ja będę jutro NA PEWNO, i w takim razie na godzinę 10:30 (oczywiście w KFC),
-Przyniosę i po prostu Wam dam (tym, co się pojawią) kolejny box commonów z PLC, ale tym razem kart będzie jeszcze więcej, w tym również sporo uncommonów oraz kilkanaście rare.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,766

Odp: Spotkania

Też będę na 10:30, najwyżej pogadamy, zagramy dwie gry i się rozejdziemy.

1,767

Odp: Spotkania

Mnie nie będzie.

To wszystko niestety prawda.

1,768

Odp: Spotkania

ja wpadne od 10.30, wyjde pomiedzy 11, a 12.30.

1,769

Odp: Spotkania

ja wpadne od 10.30, wyjde pomiedzy 11, a 12.

1,770

Odp: Spotkania

Jak co ja w ten weekend mogę w niedzielę do 13.

1,771

Odp: Spotkania

W sobotę może bym się pojawił. Mam wolny weekend wow wow big_smile

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,772

Odp: Spotkania

Jeden może w niedzielę, ale na krótko, zaś drugi może się pojawi, ale w sobotę wink

Ja mogę w dowolny z tych dni, tak więc dostosuję się do większości (o ile taka się wyłoni i wybierze któryś dzień...).

McLer,
simply The Best
in every contest

1,773

Odp: Spotkania

Mi też raczej pasują obydwa dni.

1,774

Odp: Spotkania

Nie będzie mnie ani w ten weekend, ani w następny. Jest mi mega głupio, bo zapowiadałem, że w marcu powinienem wpadać co tydzień, ale niestety nie dam rady, wybaczcie. Ostatni weekend marca najwcześniej.

To wszystko niestety prawda.

1,775

Odp: Spotkania

ja mam identyczne stanowisko jak McLer. jak ktos chce pograc w weekend na turnieju czy nie, to ja chetnie sie pojawie.