1,726

Odp: Spotkania

Ja nie obiecuję. 50/50.

To wszystko niestety prawda.

1,727

Odp: Spotkania

Ja zagram na pewno, byle tylko były te 4 osoby do grania...

1,728

Odp: Spotkania

Zagram na 100%

I TYLE XD

1,729

Odp: Spotkania

Sry ale pewnie mnie nie bedzie.

1,730

Odp: Spotkania

To co w końcu jutro robimy?

I TYLE XD

1,731

Odp: Spotkania

Spotykamy się o 11.00 w KFC.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,732

Odp: Spotkania

Mam nadzieję, że gramy. Ja w każdym razie będę, chociażby tylko dla wymian.

1,733

Odp: Spotkania

bede na pewno i bede gral.

1,734

Odp: Spotkania

Ok, mam nadzieję że będą przynajmniej te 4 osoby grające.

I TYLE XD

1,735

Odp: Spotkania

Ej wybaczcie, ale nagle powypadały mi rzeczy i przyjdę jutro tylko na trejdy, bo jakoś w okolicach 11:30 będę musiał uciekać. Tak czasem niestety w życiu bywa, na szczęście dla wszystkich od przyszłego tygodnia przez niemal cały marzec możecie liczyć na moją obecność, o ile znów nie wypadną rzeczy. hej

To wszystko niestety prawda.

1,736

Odp: Spotkania

zagram, jestem trzezwy big_smile

1,737

Odp: Spotkania

Rozumiem, że skoro wygrał Yabol (bo tak mówią na mieście), to na żaden Raport nie ma sensu liczyć, ale same wyniki końcowe to ktoś chyba mógłby podać, ha ?...

McLer,
simply The Best
in every contest

1,738

Odp: Spotkania

podam podam juz, sorry ale dopiero do domu wrocilem

1,739

Odp: Spotkania

nie wiem czy kazdy zaglada wszedzie, moze niektorzy tylko wybieraja sobie tematy godne ich uwagi;p
ale w niedziele jest turniej z wroclawiem.
jezeli ktos chcialby zagrac jeszcze warszawski w sobote to ja bede i Kars tez mowil, ze jest chetny.

1,740

Odp: Spotkania

Gdybyście pozwolili na udział w turnieju to bym zagrał gdybym mógł dopisać się od drugiej rundy (albo w przypadku turnieju każdy-z-każdym oddać walkowera w pierwszej grze)

Planowo byłbym na Wilanowskiej albo na Centralnym o 10:55, więc pewnie nie byłbym punktualnie na jedenastą.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,741

Odp: Spotkania

Dobra, to kto będzie zagrać w sobotę? Evil, Kars, Adrian, ktoś jeszcze?

1,742

Odp: Spotkania

Prawodopodobnie ja rowniez, bo w niedziele nie bede mogl sie stawic od rana w wawie. Jesli bym pojechal polskimbusem to bylbym o 10:50 na Dworzec Autobusowy Metro Młociny peron 1. Wiec w centrum pewnie na 11:30 bym sie wyrobil.

1,743

Odp: Spotkania

szakalszaleniec napisał/a:

Prawodopodobnie ja rowniez, bo w niedziele nie bede mogl sie stawic od rana w wawie. Jesli bym pojechal polskimbusem to bylbym o 10:50 na Dworzec Autobusowy Metro Młociny peron 1. Wiec w centrum pewnie na 11:30 bym sie wyrobil.

Na pewno sie wyrobisz o ile bus bedzie na czas a Ty sie nie zgubisz tongue Jak cos to śmiało pisz tutaj lub na PW.

1,744

Odp: Spotkania

Kakel wspominał, że też wpadnie wink Chociaż pewnie sam to potwierdzi.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,745

Odp: Spotkania

No jo.

1,746

Odp: Spotkania

Dobra, ktoś jeszcze? Amphi, Yabol, Beam? Serio, napisanie tutaj kilku słów nie boli...

1,747

Odp: Spotkania

w sobote to ja nie

1,748

Odp: Spotkania

Mi pasuja oba terminy ale tylko na jeden moge przyjsc, wiec pewnie bede w niedziele. Ale dam znac jutro w ktory dzien sie pojawie.

1,749

Odp: Spotkania

ja mowilem, ze w oba moge i kars tez.

1,750

Odp: Spotkania

Ja będę tylko w niedzielę

I TYLE XD