1

Temat: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

EDIT


UWAGA
Wszyscy, którzy wyrazili chęć przybycia - NIE ZAMAWIAJCIE biletów póki co. Mała frekwencja wychodzi. Możliwe, że uda się przenieść turniej na 17.01 w inne miejsce, do Planszóweczki. Zaraz napiszę do nich maila. Bo tak to trochę bez sensu, mało nas. hmm




























Wrocławski Turniej Noworoczny
(WTN bo fajne turnieje mają skrócone nazwy)

Co: Turniej PTCG
Gdzie: Dom Handlowy Feniks, Rynek 31/32, czwarte piętro; opcja doprowadzenia przyjezdnych z dworca na miejsce
Kiedy: 10.01.2015r. (sobota); 11:00 do ok. 16:00
Format: Standard (Boundaries Crossed do Phantom Forces), BO3 50 minut na rundę
Wpisowe: 30zł (chyba, że wolimy 15? Nikt nic nie pisał, nie czytam w myślach, więc jak ktoś coś, to bardzo bym prosił)
Nagrody: draft z boosterków dostępnych w sklepie, prawdopodobnie Furious Fist. Możliwe pakiety boosterów dla pierwszych miejsc, zależy od chęci uczestników i ich ilości

Warszawa ma dojazd Polskim Busem za 15-20zł/os. w jedną stronę.
Katowice mają dojazd Polskim Busem za 12-15zł/os. w jedną stronę.
Kraków ma dojazd Polskim Busem za 12-15zł/os. w jedną stronę.
A Białystok, umm, ma problem, ale i tak bardzo zapraszamy!

Zapraszam do przyjazdu, zadawania pytań i propozycji, czy coś zmienić.



Póki co bardzo wstępnie i bardzo roboczo - myślę, że jest już nas na tyle dużo, że spokojnie można myśleć o większym turnieju, na 15+ osób (z 10 z samego Wrocławia się zbierze). Tym razem jako gospodarze, z przyjezdnymi - Śląsk, Kraków, może nawet Warszawa? Połączenia chyba są dość wygodne, zwłaszcza z południem Polski Polskim Busem - to naprawdę grosze. Szczególnie, jeśli termin ustalimy odpowiednio wcześnie i będzie można zamówić bilety z wyprzedzeniem. Wpisowe z 30zł, 2 boostery od osoby? Albo 15 i jeden na głowę. BCR-on. Swiss. W Feniksie. Co myślicie?

Przyjezdnych, jak i miejscowych prosiłbym o podanie jakiś dogodnych terminów, wstępne deklaracje mile widziane. W czwartek spytamy o możliwość zrobienia takiego turnieju i o zarezerwowanie wybranej soboty.

Jest okazja! tongue

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja tylko musze znac termin by sobie grafik ustawic takze czekam na propozycje od was.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

U mnie wchodzi w grę jedynie 3-4 i 10-11 stycznia. Pozostałe weekendy mam zjazdowe.
A że chęć mam grać to przyjadę jeśli znajdzie się choć 1 chętny Warszawiak tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

10 z samego Wrocławia... No chyba przy prawie 100% frekwencji (zliczyłem nas 11 osób), przy czym ~połowa na pożyczonych taliach big_smile

EDIT:
I nie zapominajmy, że w BW-on big_smile, skąd weźmiesz talie dla graczy, przy BCR-on?

5

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Jakieś decyzje? Styczeń za pasem a ja muszę planować każdy weekend w miesiącu. Proszę o info.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

6

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Nataku stwierdził że ma wolne 17-18 a on ma moje karty więc jeśli ten termin by przeszedł to też bym się pojawił xD

Także widzę żę na każdy termin macie chętnych, tylko przydałyby się jakieś decyzje.

7

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja mam juz grafik na styczen ale czekam na konkretny termin na pewno Mi na reke pojda. Taka nadzieje mam.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

8

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Byłem dziś w Feniksie, ale nie było tego szefa. Jutro lub pojutrze będę wiedział na 100%, bo wcześniej byłem, to mi kazał pod koniec grudnia podejść, bo rozpisek nie mieli.

Więc wkrótce będzie oficjalne info. Też bym bardzo chciał 17.01. Zobaczymy, jak się uda.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

9

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Już 16 miesięcy mieszkam w Wrocławiu, może uda mi się w końcu wyskoczyć na turniej:)

10

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Hejka,

Jestem tu nowy i chętnie pogram jak za starych, dobrych czasów.
Dajcie znać kiedy i gdzie.

Grunt to dobra zabawa!!!

11

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

@Dawid witamy na forum. smile Spotkania-turnieje mamy dość regularnie, co tydzień w czwartek, ale w tym tygodniu wyjątkowo gramy w piątek - prawdopodobnie od około 15.00 w KFC koło Rynku, na górnym piętrze.

Nie wiem, kiedy ostatnio grałeś, ale sporo się pozmieniało, a starsze karty są nieco nieaktualne. Zapraszamy - chętnie przypomnimy zasady, wymienimy/sprzedamy karty, pewnie znajdzie się też jakaś talia na pożyczenie, do zagrania.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

12

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Byłem dziś w Feniksie, mieli niestety tylko jeden termin wolny na styczeń, 10, czyli za tydzień. 17 mają bitewniaki.

Moja propozycja:

Wrocławski Turniej Noworoczny
(WTN bo fajne turnieje mają skrócone nazwy)

Co: Turniej PTCG
Gdzie: Dom Handlowy Feniks, Rynek 31/32, czwarte piętro; opcja doprowadzenia przyjezdnych z dworca na miejsce
Kiedy: 10.01.2015r. (sobota); 11:00 do ok. 16:00
Format: Standard (Boundaries Crossed do Phantom Forces), BO3 50 minut na rundę
Wpisowe: 30zł (chyba, że wolimy 15? Nikt nic nie pisał, nie czytam w myślach, więc jak ktoś coś, to bardzo bym prosił)
Nagrody: draft z boosterków dostępnych w sklepie, prawdopodobnie Furious Fist. Możliwe pakiety boosterów dla pierwszych miejsc, zależy od chęci uczestników i ich ilości

Warszawa ma dojazd Polskim Busem za 15-20zł/os. w jedną stronę.
Katowice mają dojazd Polskim Busem za 12-15zł/os. w jedną stronę.
Kraków ma dojazd Polskim Busem za 12-15zł/os. w jedną stronę.
A Białystok, umm, ma problem, ale i tak bardzo zapraszamy!

Zapraszam do przyjazdu, zadawania pytań i propozycji, czy coś zmienić.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

13

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Jest szansa, że się pojawię wink

14

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja niestety praca od 7-15:15 ;( dopiero po 16 dał bym radę się pojawić.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

15

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Szansa że będę. 50%

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

16

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja daje jakies 40%. Słaby termin sad

17

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Tak bardzo, jak bym chciał - nie dam rady przez zjazd na uczelni hmm W dodatku całodniowy. Niedziela 11, następny weekend, ale 9-10 stycznia nie jestem w stanie.

18

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja jkednak na 50%

19

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Wiewiór - jaka jest różnica pomiędzy "jest szansa żę się pojawię" albo "jednak na 50%? Albo będziesz, albo nie, jak zwykle.

Jak już mówiłem - nie ten weekend dla mnie. Akademickie mistrzostwa Polski w szachach, gorzej (dla mnie) nie dało się skolidować.

20

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Przyjadę smile

21

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Lokolin, a zamówiłeś już bilety?

Bo

UWAGA, wszyscy, którzy wyrazili chęć przybycia - NIE ZAMAWIAJCIE biletów póki co. Mała frekwencja wychodzi. Możliwe, że uda się przenieść turniej na 17.01 w inne miejsce, do Planszóweczki. Zaraz napiszę do nich maila. Bo tak to trochę bez sensu, mało nas. hmm

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

22

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Jeszcze nie zamawiałem, a co do 17 to też powinienem się pojawić

23

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

17 mnie nie będzie ;f

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

24

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

@Lokolin to jeszcze się wstrzymaj. Jeszcze nie wiemy, czy w Planszóweczce, czy gdzie indziej, ale turniej na 90% będzie 17.

@Banzail jesteś chyba jedyną osobą, która woli 10 od 17; 10 nie będzie m.in. Schena, Maślaka, Adriana, wszyscy mają mniejsze szanse na pojawienie się, a termin jest strasznie blisko, więc przepraszamy. hmm

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

25

Odp: Większe Wrocławskie - styczeń 2015

Ja pisałem, że mnie nie będzie? Kurcze, serio? bo nie pamiętam sad Tak na ten moment to chyba mi pasuje i to i to. Chyba, że pisałem co innego faktycznie, to może zapomniałem teraz o czymś smile

schen's Strona

Podziękowali za posta: Suisho Kasumi