1

Temat: Psyduck na kartach PTCG

Liczę na Waszą pomoc w następującej sprawie - otóż próbuję się zorientować, na KTÓRYCH kartach, w nazwie których NIE MA słowa "Psyduck", można jednak zauważyć na obrazku Psyducka (np. w towarzystwie innych Pokemonów) - ?

Przykłady, które sam już znalazłem:
-Tropical Tidal Wave, promka z Worldsów, i to WSZYSTKIE jej wersje (z lat: 2004, 2005, 2006 i 2010), różniące się "artem", ale jakiś Psyduck jest tam zawsze
-Tropical Wind, promka z Worldsów (wersje z lat 2007, 2008 i 2009) - analogicznie jak powyżej
-Tropical Beach, promka z Worldsów, ale TYLKO ta wersja z 2011 (bo ta z 2012 NIE ma Psyducka)
-Champions Festival, promka z Worldsów, wersja z 2013.

Ale są i inne, dużo łatwiejsze do zdobycia (i bez porównania tańsze):
-Misty's Wrath z Gym Heroes
-Sabrina's Psychic Control z Gym Challenge

A zatem to akurat były karty Trainer, z różnych epok. Znacie może jeszcze jakąś, z Psyduckiem na obrazku właśnie ?

McLer,
simply The Best
in every contest

2

Odp: Psyduck na kartach PTCG

McLer napisał/a:

-Tropical Beach, promka z Worldsów, ale TYLKO ta wersja z 2011 (bo ta z 2012 NIE ma Psyducka)

Jak to nie ma?
Tropical Beach P_BW-2

3

Odp: Psyduck na kartach PTCG

O rany, faktycznie!
Dzięki za spostrzegawczość, Kakel.

Na szczęście nie pozbyłem się tej wersji, ufff wink

McLer,
simply The Best
in every contest

4

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Niczym byk kuka tam z pod wody ;P haha

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

5

Odp: Psyduck na kartach PTCG

A jednak coś - COŚ - jeszcze było, ehhh...

http://www.trollandtoad.com/p211935.html

Swoją drogą ciekawy misprint, bo to przecież oczywiste, że ta karta powinna nazywać się Psyduck, a nie jakiś tam Slowking.

McLer,
simply The Best
in every contest

6

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Pikachu's Summer Vacation (Coro Coro Promo)
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/54592e5324aae/PikachuSummerVacationCoroCoroPromo.jpg

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Szacun big_smile wypatrzyć coś takiego to już trzeba mieć żyłkę poszukiwawczą

8

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Znajdź Psyducka:

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5487374c632a0/0479795f6a.jpg

Podziękowali za posta: Wiewiór, McLer

9

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Ha, znalazłem smile
Zarówna ta, jak i ta wcześniejsza (Coro Coro Promo) są faktycznie bardzo fajne, ale - na moje szczęście - postanowiłem zebrać wszystkie karty z Psyduckiem (gdziekolwiek na ilustracji) TYLKO w języku angielskim lub w innych tzw. normalnych (czyli bez "krzaczków"), tak więc na żadną z tych dwóch nie będę musiał polować, ufff wink
Natomiast z tych, które zgodnie z powyższą "zasadą językową" chciałem mieć, mam już WSZYSTKIE big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest

10

Odp: Psyduck na kartach PTCG

W takim razie gratulacje!

Dobrze dla Ciebie - "krzaczaste" karty potrafią być bardzo kosztowne... Poluję na tą powyższą kartę na Ebayu, jednak póki co cena nie schodzi poniżej 35$ z wysyłką neutral

11

Odp: Psyduck na kartach PTCG

Znalazłem coś bardzo ciekawego.
Tropical Breeze
Na jednym turnieju w 2001 roku, każdy z uczestników (według różnych źródeł było ich kilkunastu, najwyżej kilkudziesięciu) dostał talię składającą się z tej karty i kart z serii "VS" (niewydrukowanej poza Japonią) w swoim ojczystym języku. Tymi kartami nie można było grać, zresztą cała historia jest bardzo ciekawa i może kiedyś napiszę ją w oddzielnym temacie. Więc karta istnieje w wersji angielskiej, ale jest na swój sposób "nieoficjalna".

Podziękowali za posta: adriank1