1 (edytowany przez McLer 2013-04-26 16:09:45)

Temat: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Przecież KAŻDE z Was NA PEWNO czuje się którymś, ale może się tak zdarzyć, że marzy o zostaniu jakimś innym - Pokemonem, rzecz jasna.
Nie oszukujmy się, że chcemy zostać ich Trenerami - ano nie, nic z tych rzeczy, naszymi idolami są właśnie Pokemony.

Bo czy ktoś normalny może chcieć zostać Aszem Keczupem lub jakąś Misty ?... E tam.
Natomiast np. Charizardem - a to i owszem, to już całkiem typowe marzenie. Otóż to.

Zacznę od siebie - ja mam akurat prosto, bo ja JESTEM Psyduckiem. Odkąd pamiętam.
I czuję się tym, kim jestem. Czyli właśnie Psyduckiem. Takim, który się nigdy nie zachowa jak jakiś pacan i w żadnego Golducka nie wyewoluuje (trudne słowo, ehhh). Pewnych rzeczy się nie robi.

Ale... ale czasem (bardzo, bardzo rzadko) czuję się Buneary'm... Najdziwniejsze jest dla mnie to, że WTEDY akurat marzę o tym, żeby jak najszybciej wyewoluować (i znów to samo trudne słowo...) w Lopunny'ego, ano TAK. Ale nigdy mi się to jeszcze nie udało. Staram się - no i nic.
Może to i dobrze ? Dzięki temu nadal mam jakieś niezrealizowane marzenie, prawda ?

No dobra, a teraz kolej na Was. Oczywiście o wielu z Was wiadomo, którym jesteście, ale sami o tym napiszcie. A także o tym, którym chcecie zostać. I niech nikt nie ściemnia, że on ani nie jest, ani nie chce być którymś. No bez takich...

UWAGA - ponieważ nie należy załamywać Administratora tego forum nadmiarem idiotyzmów bardzo proszę o stosowanie w tym temacie zasady JEDNEGO postu dla JEDNEJ osoby - jak ktoś potem zmieni zdanie (i np. zamiast marzyć o zostaniu Bibarelem zacznie marzyć o zostaniu Slakingiem - tak, tak, Konrad, o Tobie mówię big_smile) to po prostu niech z EDYCJI skorzysta.

McLer,
simply The Best
in every contest

2 (edytowany przez Jameaz666 2013-04-26 15:50:50)

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Kiedyś moim największym marzeniem było zostanie Mew2. Kuuurczę, taki megakozak. Ma ultra-telepatyczno-telekinetyczne moce, lata!, mówi po ludzku i jest COOL. Powinien chodzić w ciemnych okularach, na znak tego, że jest COOL. Potem chciałem być Mew. Ma moce Mew2, ale jest mały i sooo cuuuute. A laski lecą na rzeczy, które są sooo cuuuute. Poza tym nowa forma Mew2 jest żałosna i tylko utwierdziła mnie w przekonaniu o lepszości Mew. A teraz? Teraz chcę być Slowpokiem. Tak, Slowpokiem. Leży sobie taki Slowpoke, ziewa, je coś, potem znowu leży... Nikt mu nie mówi, co ma robić i również jest sooo cuuute. Kto wie? Może kiedyś zostałbym nawet Slowkingiem? Eeeh, marzenia..

P.S. Post MAKLORA przypomniał mi, że chcę zebrać wszystkie Slowpoke'i, Slowkingi i Slowbra we wszechświecie. Oczekujcie aktualizacji wanta.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

3

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Oshawott, tylko taki jak ten, którego ma Ash. Total kozak a czasami wielki tchórz(też trudne pod względem ortografii słowo). Wychodzę kiedy chcę z Pokeballa i wracam do niego jak robi się nieciekawie big_smile.
Smutny? tylko czasami tongue

Ciężko powiedzieć, że mam muszelkę, bo mogłoby zostać to dwojako zinterpretowane tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja kiedyś wiecie co byłem Ampharosem, tak, tak... skakałem sobie po łąkach wraz ze stadem małych owieczek, a jak coś mi sie nie spodobało, to raziłem to prądem, ah... to było życie, ale jednak coś mi nie leżało, tak wiec postanowiłem zostać Bidoofem. I tak oto jestem Bobrem i pływam całe dnie, jak mnie jakieś drewno wkurzy a to je przegryze. No i zawsze jestem zadowolony i nie rozumiem jak ktoś do mnie mówi (no bo jak ludzie bobra nie rozumieją sad to ten ich też nie bedzie rozumiał big_smile) Tak więc pływam tu i tam, skacze po dachach itp. Oczywiście jakieś Bibarele to tylko takie bidoofy, co cokolwiek kumają i rozumieją, a nie takie jak my (co ja tu robie?). Dodatkowo Bidoofy podobnie jak Psyducky lubią pisać nie ogranięte rzeczy na shoutpudełku (co ja tutaj nadal robie, a może bym sie przepłynął coś zjeść? big_smile). Nigdy nie marzyłem być kimś innym, co to za życie, jak nic nie możesz robić i wiesz dlaczego gdzieś jesteś i co tu robisz (wyjaśnij mi ktoś w końcu co ja tu robię?)

PS Slowpoke'i także lubią z nami ziewać i spać w wodzie!

I TYLE XD

5 (edytowany przez Baka 2013-04-26 20:25:08)

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja jestem Snorlaxem - lubię jeść i spać ^^

Ale chciałabym być Gengarem...

EDIT
No dobra, może być Abra. Albo Slowbro (umiem chodzić na tylnych nogach). big_smile

Bądź ogarnięty, ogarnij się

6

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Taki ze mnie Patrat z lekka.
I to w sumie tyle. ;/

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

7

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Baka napisał/a:

Ja jestem Snorlaxem - lubię jeść i spać ^^

Ale chciałabym być Gengarem...

EDIT
No dobra, może być Abra. Albo Slowbro (umiem chodzić na tylnych nogach). big_smile


Czuję się jakby ktoś mój post napisał za mnie.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

8

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja ostatnio miałem kryzys osobowości, ale jednak udało mi się opamiętać i mogę ogłosić swoją Raticatowatość. Baka mówi, że bardziej przypomonam Wobbuffeta, ale wcale Jej nie wierzę:D

Miłego dnia

9

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

A ja tam nie wiem, ale od jakiegoś czasu chciałbym być /surprise/ Chandelurem. Tylko nie jakimś debilnym z żarówkami, nawet nie z halogenami, tylko ze świeczkami, jak na żyrandol przystało.

~Prawdziwy Shun

10

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja chcę być Emolga albo dowolnym pokemonem WIEWIÓRKĄ!!!

11

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Jestem Armaldem. Nie będzie tu niespodzianki.

Natomiast gdybym miał jaja to pewnie byłbym Exeggutem.

12

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Jestę Kabutopsę

he he he xD

Oficjalny hymn afterparty OTP2013 ----------> https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A

13

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

A ja zawsze chciałem być jednym z 3:Weavilem-bo ma styl,klasę i szpony; Haunterem,bo mógłbym se ciągle siedzieć w jakiejś ruinie,latać se po salach i straszyć głupich ludzi(i mieć fajniejsze paluchy od Gengara);i po trzecie Kriketunem- bo miałbym stylowe czułki,stylowe ostrza i stylowe wąsy.

Właśnie on.

14

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja to bym chciał być Metapodem, z każdym atakiem byłbym coraz większym twardzielem.

Jeszcze jakiś latający Pokemon byłby dobry, co ma ręce i nogi, jakiś Charizard czy Draognite(chociaż być Dratinim przypał). Praktycznie.

15

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Cóż, ja już się czuję Piesem więc cę zostać Piesem! Riolu, Poochyena, Yooteri... nie wiem, ma być piesa basic >:C

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

16

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Ja się czuję abrą, wiecznie śpiący i nauczyć się niewiele da smile Chociaż i Cyndoquil ma ciągle zamknięte oczy

17

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Solosis - to max, co ze mnie może być

Podziękowali za posta: Barti, adriank1

18

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Jestem Charizardem Asha tongue

19 (edytowany przez Bidulek 2015-11-23 19:09:39)

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Dewottem. Na Valhalli co prawda, gdy znajduję się na jakiś artach to Oshawottem, lecz tutaj pierwszy był Babidi big_smile

Greninja & Dewott

20

Odp: Którym Pokemonem jestem / chciałbym być

Wizualnie bezapelacyjnie jestem Bastiodonem.

+ pokaż spoiler

Bastiodon




TYLE CZOŁA

A z charakteru? Oczywiście, że Banette. Wredne stworzenie, które cały czas się śmieje, zwłaszcza wtedy, gdy komuś dzieje się krzywda.

To wszystko niestety prawda.