Temat: Speed Darkrai

Ostatnio naszła mnie ochota złożenia czterech różnych wariantów opartych na chyba najpopularniejszym Exie w formacie. To jeden z tych właśnie wariantów.

3x Darkrai Ex
2x Bouffalant DR
3x Sableye

4x Juniper
4x N
2x Bianca
1x Cheren
4x Bicycle (naprawdę fajny dociąg w tym decku)

4x Ether
3x Pokedex
4x Dark Patch
4x Energy Switch
2x Catcher
1x Dowsing Machine
3x Ultra Ball
3x Dark Claw

11x [D]
2x DCE

Nie testowałem tego decku specjalnie długo, ale zapowiada się dobrze. W każdym razie, co waszym zdaniem można dodać/ująć, żeby deck przyspieszyć?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2

Odp: Speed Darkrai

Zdecydowanie wrzuciłbym LaserBanki. HTLe świetnie uzupełniają Darkraie i odkąd wyszły nie widzę Darkraiów bez nich; wystarczy, że uderzysz 30 z Night Speara w chociażby Mewtwo, czy Keldeo, potem Night Spear z Dark Clawem i HTLem na Virbanku i masz 90+20+30+30. Włożyłbym też Keldeo EX do znoszenia chociażby poisonu i/lub sleepa z HTLi.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

3

Odp: Speed Darkrai

To racja. LaserBank świetnie się komponuje z Darkraiami i faktycznie taki deck też składam na boku, ale to nie ten wariant. Speed Darkrai ma być szybki, ładować się w T0 i rzucać Nocne Dzidy do końca meczu. LaserBank to już inna sprawa.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?