Temat: Ceny kart

Mam pytanie. Gdzie mógłbym znaleźć cennik kart w PTCGO? Najlepiej poprosiłbym link big_smile

2

Odp: Ceny kart

Ja używam TopCutowego.

3

Odp: Ceny kart

Najlepszym wyznacznikiem cen kart jest handel. Wystarczy przejrzeć parę ofert i orientacyjnie wiadomo ile boosterków dana karta kosztuje wink

4

Odp: Ceny kart

Robert napisał/a:

Najlepszym wyznacznikiem cen kart jest handel. Wystarczy przejrzeć parę ofert i orientacyjnie wiadomo ile boosterków dana karta kosztuje wink

Publiczne trade niewiele mówią o wartości karty, tbh.

5

Odp: Ceny kart

Dzięki, chodziło mi o pierwszy link big_smile

6

Odp: Ceny kart

Publiczne trade niewiele mówią o wartości karty, tbh.

Zależy jakiej. Cenę drogich kart na pewno odzwierciedla. 2 proste przykłady:

Miałem Colressa full arta. Chciałem go sprzedać jak najdrożej, żeby mieć potem za co kupować. Najdrożej stał 12 boosterów Phantom Forces. Spróbowałem znacznie zawyżyć cenę. Kilka razy się nie udało i oferta mijała, ale w końcu jakiś napaleniec się trafił i sprzedałem za 15 boosterów + Manectric ex.

Chciałem kupić Manectrica ex i Seismotoada ex. Publicznie najtaniej chodziły po 4 boostery od karty. Wystawiłem ofertę za 3 i udało się kupić.

W tej grze rynek kształtuje cenę i to czy trafimy na kogoś kto zaakceptuje naszą ofertę zależy też od szczęścia.
Już wspominałem. Spróbujcie kupić trainerki i wystawiajcie byle badziew w ofercie za nie. Gwarantuję, że w wielu przypadkach nawet dwa byle jakie commony wystarczą by zaopatrzyć się w niemal wszystko...

Podziękowali za posta: adriank1

7

Odp: Ceny kart

Zgadzam się z Robertem w zupełności, mogę jeszcze wyjaśnić dlaczego tak może być - o ile case'a (216 boosterów) w realu otwiera mało kto, to przy przeliczniku 1:10 w cenie kod/booster to już może być absolutnie normalne - ludziom zostaje masa duplikatów i szastają nimi dużo szerzej niż realnymi kartami.

Powodzenia w trejdach, trzeba mieć tylko sporo cierpliwości big_smile Mój rekord to chyba zdobycie Yveltala EX promo za jakiegoś uncommona reverse holo.