51

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Wersja tak czy owaka jest okej.
Najważniejsze by turniej się odbył smile

Jej!!!
1000 Post w temacie warszawskie turnieje i spotkanie!
Jestem Zwycięzcą ! big_smile

52

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Proponuję już ustalić, o której wystartować pierwsza rundę i ile ich ma być, żeby wszyscy zdążyli na pociągi powrotne. Z tego co widzę to miło by było skończyć draft w okolicach 16:45, więc jeśli mielibyśmy zacząć grę o 11:00 to ciemno widzę 7 rund Swissa i jeszcze Top4.

53

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Sądzę, że top 4 nie powinno zająć więcej niż dwóch godzin, co powinno nadrobić ewentualne terminacje, gdzie 30 minut na rundę to mimo wszystko dość sporo. Przewidywałbym koniec takiego turnieju na 16:30.

Nie wiem, jak wyglądacie czasowo na zwykłych turniejach - więc dajcie znać, jeśli się pomyliłem. Osobiście nie pamiętam, kiedy ostatnie top X kończyły się w Polsce po dokładnie log2(X) godzinach lub więcej (jak było w Białymstoku?)

54

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Można spróbować zacząć o 10:30, albo skrócić swissa do 6 rund.

55

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ultra_Shady napisał/a:

Zawsze można i to i to smile Z Kubą planujemy przyjechać coś około 9, więc my byśmy się wyrobili, nie wiem jak z innymi.

Nikt więcej z Białegostoku nie przyjeżdża? W takim razie myślę, że można śmiało spróbować zacząć grać o 10:30, bez skracania fazy swiss. Piterr też będzie jakoś wcześnie, Warszawa się chyba dostosuje wink Tylko nie wiem co z Kejkiem.

56

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Naj prawdopodobniej będzie jeszcze m.bigos napisałem do niego na PW. Ekipa z Białego nie duża + Piterr z Wrocławia no i ludzie z w-wy.
Ja liczę że będzie przynajmniej z 12 osób ;p

57

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja jestem dość plastyczny:P  Jeżeli dobrze kojarzę to będę o 9:30 na młocinach:) Jeżeli będę wiedział dokąd jechać to sobie nawet sam poradzę.

Miłego dnia

58

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

OK, zatem zatwierdzam - żeby się na pewno wyrobić, zaczynamy turniej punktualnie o 10:30, gramy swissa 7 BO1 (30min runda) a później TOP 4 BO3 (60 min runda). Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania/sugestie, proszę pisać w tym temacie. Dziękuję za uwagę.

59

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Wow Artur
such boss
uszanowanko Artur

;D

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

60

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

W sumie to jeszcze jedna sprawa: chciałbym żeby jak najwięcej osób wypowiedziało się na temat wpisowego - robimy na 1 booster od osoby, 1,5 czy 2? Na razie stosunkowo mało z Was zajęło stanowisko w tej sprawie, a to przecież niewiele mniej istotne niż to co już zostało ustalone. Czekam na Wasze opinie.

61

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Dwa boostery za wpisowe to dla mnie drobna przesada - sądzę, że jeśli każdy wrzuci do puli 15-20 złotych to Mightyena będzie syta i Mareep cały.

62

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Jestem za większym wpisowym przy takich większych, międzymiastowych turniejach, ale może nie dwa od osoby, tylko to półtora boostera.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

63

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Mnie chyba nie będzie sad

64

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

W związku ze zbliżającymi się świętami proponuję jakoś nie strasznie dużo. Może być to półtora.

65

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Kakel napisał/a:

W związku ze zbliżającymi się świętami proponuję jakoś nie strasznie dużo. Może być to półtora.

Ja też nie mam problemu z półtora boostera, wola większości big_smile

I TYLE XD

66

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja się dostosuję:)

Miłego dnia

67

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja raczej będę i mam jedno pytanie - czy jest tam miejsce by odłożyć rower? jakby co to pseudo-składak i nie zajmuje dużo miejsca, może być na klatce.

Mam Landorusa EX na zbyciu

68

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

my jesteśmy za wpisowym jeden booster od osoby , bo święta są i trzeba kupić prezenty dla rodziny, a my biedni studenci. i mam nadzieję, że tym razem jednak coś będzie w tych boosterach nie jak ostatnio...

69

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja z Łukaszem już mam bilety, będziemy o 9:16 na dworcu. wink
Mi wpisowe bez znaczenia ile.

70

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Pozwolę sobie wziąć laptopa z programem parującym żeby ewentualnie zabezpieczać parowania sędziego głównego sprzętem pobocznym, gdyby miał nastąpić crash data.

Ale to już zdecydują Kugel z Babidoofem smile

71

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Stoły + krzesła przewiezione.
Nas nie daganiat!

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

72

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ma ktoś pożyczyć lub przehandlować 3x Enhanced Hammer DEX. Znowu usiłuję zrobić kreatywny, ale zabawny bieda deck i tego mi brakuje:P Z góry dzięki dobrym ludziom:)

Miłego dnia

73

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Póki co opcją przeważającą jest ta z 1,5 boostera od osoby do draftu. Jutro po południu napiszę tutaj ostateczne decyzje.

Koga - tak, na pewno znajdzie się gdzieś miejsce na Twój rower wink

74

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

no i adres dokładny smile

75

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Jako, że jesteśmy w internetach, wolę nie podawać adresu publicznie wink Każdemu kto ma zamiar się wybrać sugeruję uderzenie do mnie na PW wink