501

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

ja w sobotę na 80% mogę

To jak robimy to spotkanie w 4 osoby, żeby przynajmniej coś w rankingu sie zadziało, czy sobie darujemy? Jak z wami Tojax, Artur? Zjawicie sie czy nie? A Pelek pewnie i tak wpadnie jak zawsze.

I TYLE XD

502

Odp: Spotkania

Mogę wpaść raczej.

~Prawdziwy Shun

503

Odp: Spotkania

Ja wpadnę jak mi nic się nie popapra, tak jak mówię, 80%, róbmy.
Paradox? o której?

504

Odp: Spotkania

Paradox, 10:30, najwyżej popykamy sobie we 3 osoby, a jak przyjdą Tojax i Artur to zrobimy turniej. Zaraz zrobie ogłoszenie.

I TYLE XD

505

Odp: Spotkania

Ja tak na 75% będę smile

506

Odp: Spotkania

Tez oceniam swoje przybycie na 80%.

507

Odp: Spotkania

Dobra, oby wszyscy przyszli (80% to dużo big_smile) i żebyśmy zagrali turniej w 5 osób. Widzimy sie w  Paradoxie o 10:30 i zaczynamy grać. (Jakby sie ktoś spóźniał, zaczynamy o 11:00)

I TYLE XD

508

Odp: Spotkania

Bede na pewno przed 11, wezme boostery na wszelki wypadek.

509

Odp: Spotkania

arturomod napisał/a:

Bede na pewno przed 11, wezme boostery na wszelki wypadek.

Spoko, fajnie wink

I TYLE XD

510

Odp: Spotkania

Dobra, mamy poniedziałek, ktoś jest już chętny na spotkanie w weekend? Wole zapytać teraz niż w piątek.

I TYLE XD

511

Odp: Spotkania

A co byście powiedzieli na czwartek 12:15~ ?
Mi baaaaaaaaaaaaaaardzo pasuje taki termin, bo będę w Wawie i będę musiał czekać do 16 tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

512

Odp: Spotkania

Mi moze by sie udało, ale jak by było ok. 4 osoby minimum

I TYLE XD

513

Odp: Spotkania

Dobra, do soboty niecałe 2 dni. Ja prawdopodobnie bede mógł przyjść, Babidi też. Końska nie bedzie, nie wiem czemu, ale nie bedzie. Jeszcze 2 osoby i byśmy wreszcie jakiś turniej o Blasta zagrali, może nawet w 5 osób. Co z wami ludzie? McLer, Artur, Shun, Yabol, może Quck, Pelek, ludzie co z wami, prosiłbym abyście sie wypowiedzieli co do soboty. Na serio, może być fajny turniej. big_smile

I TYLE XD

514

Odp: Spotkania

Końska nie będzie bo jak każdy wie są wakacje, a w wakacje się pracuje, a nie odpoczywa sad

515

Odp: Spotkania

Mogę nawet przyjść bo trochę z wprawy wyszedłem wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

516

Odp: Spotkania

Będę.

~Prawdziwy Shun

517

Odp: Spotkania

Ja juz jestem, w ten weekend nie mogę, potem do końca wakacji kazdy termin odpowiada.

Z tej strony Kamikadzes!

518

Odp: Spotkania

A ja jak pisalem wczesniej wracam dopiero we wrzesniu. Tu gdzie teraz jestem ciezko z dostepem do netu wiec na pierwszym wrzesniowym tez moze mnie nie byc.

Mam Landorusa EX na zbyciu

519

Odp: Spotkania

Ktoś chętny do pogrania w środę lub czwartek?

520

Odp: Spotkania

Czwartek, 15.30.

521

Odp: Spotkania

Za późno, mogę tylko wcześniej sad

522

Odp: Spotkania

Ustalone z Konradem: piątek o 12 - kto wpadnie?

523

Odp: Spotkania

Jakby sie zebrała jeszcze jedna osoba, to może udało by mi sie wpaść, może, bo pewności nawet 50% nie mam. Jeśłi bedzie ktoś jeszcze to sie postaram być.  big_smile Ale nic nie obiecuje

I TYLE XD

524

Odp: Spotkania

Witam,
Jestem z Warszawy, z chęcią pograłbym z Wami w poksy wink Niestety w tygodniu pracuję więc raczej dla mnie odpadają godziny takie jak zaproponowaliście z tym piątkiem, ale w weekend następny z chęcią (lub w godzinach po 18).
Pozdrawiam

525

Odp: Spotkania

Dobra, oficjalnie wpadam jutro. O 12 w Paradoxie? Jakieś boostery też by sie przydało kupić, ktoś podejdzie do Moriona?

I TYLE XD