51

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

58 dni jeszcze wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

52

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Nie przyjdą potwierdzenia, ale jesteście zapisani, spokojnie wink. Prerejestracja tylko pomaga was na miejscu obsłużyć w mniej niż 5 minut smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

53

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Powrót kupiony. Z pewnych względów polecę do Wrocławia razem z chłopakami (oby).

Gdyby ktoś we Wrocławiu był w stanie mnie przenocować z nocy z poniedziałku na wtorek, byłbym w stanie się odwdzięczyć smile

54

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Mi potwierdzenie przyszło smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

55

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Na pokedżymie znajdziecie ramowy plan turnieju:

http://pokegym.net/forums/showthread.ph … e-Cup-2014

Jadącym proponuję się z nim zapoznać. Ile boosterów dostaje się na prelease?

56

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

W Pradze dostawało się 6 do zbudowania talii i 2 po turnieju.

57

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Wchodzę w link Adriana a tam Qzin xD

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

58

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

No co się dziwisz, przecież monitoruję sytuację wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

59

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

50 dni do wyjazdu ! A w Krakowskiej ekipie mogą być zmiany wink Na razie osoby, które wpłaciły i mają zagwarantowany bilet na samolot to: Ja, Qzin, Jingo

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

60

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Dodajmy do tego Goszczewskiego, co też kupił bilet na samolot wink.

Natomiast z innych informacji/pytań:

Warszawo, chcecie by na was poczekać w Eindhoven na lotnisku? Bo będziemy chyba 1-2h przed wami?

Also: W pociągach w Holandii są dwie strefy. Jedna to strefa absolutnej ciszy, do której Kicek nie ma wejścia już z definicji, a druga to strefa, gdzie możemy się natknąć np. na wycieczkę szkolną i nie ma marudzenia że głośno.

W strefie ciszy ludzie czytają książki, gazety, relaksują się, śpią, ale nie wolno tam prowadzić rozmów, odbierać telefonów itd. itp. To tak żeby nikt nie zrobił siary wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

61

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Ceny samolotów z Wrocławia/do Wrocławia skaczą między ~100zł a 180zł w obie strony, na chwilę obecną jest 108zł. Będziemy z Inu w ten weekend jakoś zamawiać bilety.

Warszawo, chcecie by na was poczekać w Eindhoven na lotnisku? Bo będziemy chyba 1-2h przed wami?

Co prawda my nie Warszawa, ale z Warszawą jedziemy i mamy pokój, nasz samolot 20 minut po Wawie przylatuje, więc skoro ten sam cel podróży, a różnica czasu przylotu nie taka duża, to możecie poczekać, to byśmy pełnym składem już pojechali. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

62

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Qzin napisał/a:

Also: W pociągach w Holandii są dwie strefy. Jedna to strefa absolutnej ciszy, do której Kicek nie ma wejścia już z definicji, a druga to strefa, gdzie możemy się natknąć np. na wycieczkę szkolną i nie ma marudzenia że głośno.
W strefie ciszy ludzie czytają książki, gazety, relaksują się, śpią, ale nie wolno tam prowadzić rozmów, odbierać telefonów itd. itp. To tak żeby nikt nie zrobił siary wink

Do tej strefy to akurat NIKT z Was "nie ma wejścia już z definicji", no może poza jednym jedynym Piterrem wink

McLer,
simply The Best
in every contest

63

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

@McLer Kłam zadam twej tezie, jako że jak jeździłem samemu pociągiem to tam mi było najprzyjemniej wink Po tylu godzinach grania posiedzieć w ciszy ^^.

Cuż bilety z Krakowa też skaczą, więc to akurat norma wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

64

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Ja się cicho zachowuje tongue

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

65

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Zarezerwowałem z Inu loty w obie strony. Rozumiem, że Warszawa też ma bilety (Yabol i Kakel) i wszystko jest pewne już na 100%?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

66

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Bilety z Yabolem mamy, pokój zarezerwowany, nie wiem czy coś jeszcze chcesz wiedzieć smile .

67

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Czyli jak narazie oficjalna lista:
Kakel
Yabol
Piterr
Inu
Kicek
Qzin
Jingo
Betonowy

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

68

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Jeszcze ja i Matilol big_smile

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

69

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

To jest pełna dziesiątka wink Naprawdę będzie super jak się pokażecie tak licznie jako reprezentanci naszej polskiej sceny - ludzie powinni być pod wrażeniem.

Ja niestety już mogę napisać, że najbliższe ECC na pewno mnie ominie, bo akurat wyskoczył mi wyjazd zimowy w tym terminie sad

Ale co się odwlecze, to nie uciecze - celuję w 2015 wink

70

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Barti/Matilol macie miejscowke? Bo my z Krakowa czekamy na odpowiedź 2 osób jeszcze.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

71

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Kicku, gadałem z Bartim na temat tego, że jak nam ktoś odpadnie, żeby chłopaki zajęli ich miejsce, bo tak będzie pewniej wink. No i teraz już taniego noclegu nie znajdą, a jak coś to niech biorą łóżko w jakimś wspólnym i trzymają rzeczy u nas, żeby nikt obcy im nie ukradł wink. Tak będą tylko spać gdzie indziej. Niemniej jak Rahsed i Yoyo nie reagują, to będziemy chętnie dzielić miejsce z chłopakami z południa ;D

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

72

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Jeszcze 40 dni.


KRAKÓW:
Informuję, że dziś mija termin wpłat za samolot do mnie. Jest to sprawa pilna ponieważ 2 osoby z innego miasta czekają na info o nocleg. Jak nie otrzymam potwierdzenia przelewu na moje konto do 23:59:59 dnia dzisiejszego (tj. 5 stycznia 2014) to uznaję rezygnację z wyjazdu i automatycznie miejsca w pokoju naszym 6-osobowym są zajęte. Jak ktoś będzie chciał jechać to musi sobie załatwić samemu samolot i nocleg. Od miesiąca już informowałem i czekałem. Osoby, które wpłaciły i mają bilety z Krakowa to: Ja, Qzin i Jingo.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

73

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Chyba już oficjalnie:
Kakel
Yabol
Piterr
Inu
Kicek
Qzin
Jingo
Barti
Matilol
Betonowy

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

74

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Nikt się nie wypowiada ale liczę na odpowiedź w jakich godzinach macie planowany przylot do Eindhoven?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

75

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Team Kakel+Yabol (nazwa robocza) ląduje planowo 13:20.