76

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Czwartek o 16 mi pasuje, jako że wtorek o 16 BAGRY big_smile. (Chociaż jako że na Bagrach też nerdzimy można wziąć decki xD)

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

77

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

[Pytanie] Ma ktoś 10 protektorków przeźroczystych do oddania?

W każdą sobotę w Dragonusie Lubomirskiego 49 (Krk) o godzinie 10 odbywają się spotkania/turnieje pokemon

78

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Przeźroczystych chyba nie mam big_smile. Ale mam ze 100 białych xD

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

79

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

No cóż, mam 50, więc potrzebuje 10;)

W każdą sobotę w Dragonusie Lubomirskiego 49 (Krk) o godzinie 10 odbywają się spotkania/turnieje pokemon

80

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Spotykamy się w poniedziałek czy czwartek?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

81

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Kiedykolwiek, pod warunkiem, że będzie to turniej zrobiony inaczej, niż ten dzisiejszy... Ja miałbym dziesięć przezroczystych.

82 (edytowany przez Qzin 2013-06-23 02:19:01)

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Boję się pytać co się dzieje na turniejach gdy mnie nie ma. Serio.


Wniosek: Sankcjonowane turnieje na programie DLA DEBILI. Nie da się na nim zrobić ZA MAŁO rund. Nie da się też zrobić za dużo co prawda, ale przynajmniej zrobi go ZA WAS.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

83

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Wszystko fajnie, ale Panowie: nie można robić takiej maniany, jaka miała miejsce! Jest nas 9 osób, więc całkiem sporo, miały być cztery rundy, potem po dwóch się okazuje, że gramy jednak tylko trzy i bynajmniej nie chodzi o turniej sankcjonowany. Przy tym wszystkim wychodzi, że np. ja zagrałem jeden mecz, miałem bye'a, a w ostatnim dostaje donka w t0 od lugii za 120 i koniec turnieju. No to jakaś parodia jest, bo poważnie: większą satysfakcję odczuwałbym, gdybym zagrał na ptcg online z przypadkowymi ludźmi, zakładając, że chciałoby mi się tam teraz wchodzić, bo akurat w tych kilku dniach mam co robić.
Ja domyślam się czym to było spowodowane, ale biorąc pod uwagę, że graliśmy z bye'em to naprawdę dało się to inaczej zrobić... Serio, nie wierzyłem, że będę kiedyś świadkiem turnieju w swissie, w którym przegrywając tylko jedną grę i to ze zwycięzcą turnieju będzie można zająć... czwarte miejsce...

84

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jeśli będziecie grać w czwartek to zjawię się na 99%. Czas wreszcie wypróbować talię smile W sobotę również mógłbym się zjawić więc jeśli wszystko aktualne to macie dodatkowego gracza wink

85

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

O której najwcześniej moglibyście być jutro?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

86 (edytowany przez Qzin 2013-06-23 14:27:39)

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Kicku ja mogę w sumie koło 16. Tylko musiałbym rowerkiem przyjechać do Dragonusa, ale nie wiem to chyba nie problem by był tongue. Ale tak jak pisałem preferuję Czwartek.

No i aż do wyjścia najnowszego dodatku preferuję 6.50 wpisowe nie 13 wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

87

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja chetnie się zjawie jutro i w czwartek też moge a co do turnieju to od samego początku było powiedziane że gramy 3 rundy bo się spieszycie do pracy z kickiem

88

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Odnośnie protektorek, to już nie ważne, bo nie zauważyłem że są za duże (te które mam) xD

W każdą sobotę w Dragonusie Lubomirskiego 49 (Krk) o godzinie 10 odbywają się spotkania/turnieje pokemon

89

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

To o której jak by co się jutro (poniedziałek) spotkamy w dragonusie ?? standardowo 15-16 ???

90

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Chyba nie pojawię się jutro ale w czwartek będę na 100%

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

91

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

To ja proponuję jednak tylko w czwartek dla pewności i wtorek bagry wink.


Czwartek o 16?

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

92

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ok ja będę na 100 %

93

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ok

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

94

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Czwartek, godzina 16, Dragonus. Będę smile

95

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Panowie! Odbębnijmy w tym miesiącu jeszcze sankcjonowany, bo czerwiec się kończy i można by w ten sposób przynajmniej coś zyskać. smile

96

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Popieram. Ile osób będzie w stanie się pojawić w czwartek?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

97

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jak będę jechał na rowerze to nie wezmę ze sobą laptopa. Musiałbym jechać tramwajką. W czwartek nie wiem czy się uda nam sankcjonowanego zrobić, może w sobotę.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

98

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

5 napewno

99

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Więc, moje pytanie: czy nie wolelibyście Panowie by w lipcu nasze turnieje rozgrywane były w tygodniu? Na ten miesiąc grafik w pracy zapowiada mi się tak, że chyba na żadną sobotę nie dałbym rady przyjść. Czekam na opinie.

100

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Myślę, że można grać i w tygodniu i w sobotę wink. To nie ma jakoś problemu z tym. Tyle, że jak dostanę robotę w piątek (o ile) to w tygodniu nie ma mnie kompletnie.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.