Temat: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

Ktoś chętny na wyżej wymieniony termin?Bardziej pogadać i pomyśleć,ale grać też możemy.Proponuję żeby każdy złożył sobie jakąś talię w unlimited

2

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

Zależy czy w sobotę będą mieli w ogóle miejsce, bo poprzednie dwa spotkania były w niedzielę. I w unlimited? Nie, raczej nie prędzej nowy standart BKT-on, albo jeszcze w starym PRC-on. Sam Expanded jest już nie najlepszym formatem.
I proponowałbym zrobić jakieś spotkanie, żaby nauczyć grać nowe osoby i dać wskazówki tym co już umieją. Warto by też zrobić wydarzenie na FB z konkretnym terminem, bo z tego co wiem 4 chłopaków przyszło wczoraj (sobota), bo ktoś podał im zły termin. I jak co mogę się tym zająć.
I gdybyśmy faktycznie tak zrobili, to musielibyśmy grać naszymi taliami nie na maksa i podpowiadać początkującym lub złożyć talie w stylu "theme deck" żeby wyrównać szansę.
A przynajmniej tak proponuję.

Pozdr. Drjvi

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

3

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

W takim razie grajmy w PRC-on.Wydarzenie na facebooku to też niezły pomysł to niezły pomysł.A Ty chciałbyś grać w galerii czy gdzieś indziej?

4

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

No przecież mamy nowe misje do gry:https://www.facebook.com/SarmataGRY/
Tylko ktoś (prawdopodobnie ja) będzie musiał rz nimi skontaktować.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

5

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

A to genialnie big_smile.Wygląda na naprawdę miłą miejscówkę

6

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

To co?Jutro koło 11-12?

7

Odp: Sobota 09.09.17-Spotkanie rekreacyjne

Chyba nie, ale niedawno stworzyłem Facebookową grupę z Katowic. Link masz na głównej stronie Pokomon TCG Polska na FB. Na razie większości osób pasuje chyba przyszły weekend.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink