26

Odp: Raporty z Krakowa

Ważne, że Kraków na czele. Jak będzie trzeba, to celowo z nim będziemy przegrywać. tongue

27

Odp: Raporty z Krakowa

Myślisz, że co robiliśmy by Dziabol był liderem tak długo? tongue
/przysięgam, koniec offtopu ale czasami trzeba/

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

28

Odp: Raporty z Krakowa

Tak na szybko Raport z dzisiejszego turnieju ( 30.007.2013 wtorek )

Zebrało nas się 6 osób i postanowiliśmy zagrać każdy z każdym
Oto wyniki :

1. YOYO    4-1   W: Reksio , Wexegon , Niels , Artur     L : Qzin
2. Niels   4-1   W: Reksio , Wexegon , Qzin , Artur      L : YOYO
3. Qzin    3-2   W: YOYO , Wexegon , Artur               L : Niels , Reksio
4. Wexegon 2-3   W: Reksio , Artur                       L : YOYO , Niels , Qzin
5. Reksio  2-3   W: Qzin , Arutr                         L : YOYO , Wexegon , Niels
6. Artur   0-5   L: Wexegon , YOYO , Reksio , Niels , Qzin

Na dzisiejszym turnieju wprawdzie przegrałem z qzinem ale wygrałem z Niels'em a to dla mnie duża satysfakcja a i tak byłem pierwszy big_smile

29

Odp: Raporty z Krakowa

Tensu zabrał rozpiskę. Powiem tylko tyle, było nas pięciu i tabela na koniec wyglądała chyba tak:

1. Yoyo 4:0
2. Jingo 3:1
3. (chyba) Grzesiek
4. (chyba) Drobne
5. (chyba) Tensu

Jak więc widać, Tensu nie chciał się chwalić swoim wynikiem, schował kartkę i zobaczymy, czy ujawni więcej szczegółów z dzisiejszego turnieju.

W nagrodach Deokrzyś EX full artowy i kody, na odwrocie również FA. smile

30

Odp: Raporty z Krakowa

Wśród powyżej wymienionych pięciu uczestników aż dwóch coś komuś (spoza Krakowa) zalega... Smutna sprawa.

McLer,
simply The Best
in every contest

31 (edytowany przez Tensu 2013-08-08 21:52:13)

Odp: Raporty z Krakowa

Dokładnie:
1. Yoyo 4:0                                                                                                                                              2. Jingo 3:1
3. Grzesiek 2:2
4. Drobne 1:3
5. Tensu 0:4

W każdą sobotę w Dragonusie Lubomirskiego 49 (Krk) o godzinie 10 odbywają się spotkania/turnieje pokemon

32

Odp: Raporty z Krakowa

Czyli wyniki:
1. Yoyo - wygrał z każdym
2. Jingo - win (Grzesiek, Drobne, Tensu); lose (Yoyo)
3. Grzesiek - win (Drobne, Tensu); lose (Yoyo, Jingo)
4. Drobne - win (Tensu); lose (Yoyo, Jingo, Grzesiek)
5. Tensu - przegrał z każdym

Graliśmy każdy z każdym, mam nadzieję, że liczy się to do ELO. smile

33 (edytowany przez Qzin 2013-08-17 14:55:04)

Odp: Raporty z Krakowa

To ja dorzucam z dzisiaj, wszak turniej wraz z kolejnością gier. W nawiasach zwycięsca danej gry tongue.

Reksio - Yoyo (yoyo)
Reksio - Yoyo (Reksio)
Qzin - Yoyo (Qzin) x 2
Qzin - Reksio (Qzin) x 2
i dogrywka o 2 miejsce Reksio - Yoyo wygrywa yoyo.

Graliśmy na oficjalne zasady, a więc ten co przegrał wybierał kto zaczyna, do 2 zwycięstwa i w ogóle tongue.

Tak więc yoyo w dół, Qzin ze swoja mega uber combo talią up!


Reksio zagral Ninetales + Amoongus, wciaz czeka na silver bangle, Yoyo zagral kyudeo, a ja przerobilem Darkraie o tyle, ze wyrzucilem z nich 2 x mjutu, 2 x dce, a wrzucilem 2 sableye, 1 darkness i 1 mr mima tongue.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

34

Odp: Raporty z Krakowa

Mr. Mime jest zajebiaszczy. big_smile

35

Odp: Raporty z Krakowa

Powiem tak w skrócie bo nie chce mi się specjalnie pisać większej części raportu:

Wygrał Tadek z durantami niespodzianką.

Graliśmy 4 rundy swissa na oswissie na oficjalnych zasadach, za tydzień strzelę sankcjonowany.

Kolejności rund i meczów nie wpisze bo oswiss wyświetla mi jakiś turniej teraz w którym grał Nataku O.o (wersja na komórkę), a dzisiejszego nie ma :<.

Ale generalnie:

Tadek 3-1
Qzin 3-1
Reksio 3-1
Yoyo 3-1
Tensu 1-3
Drobne 1-3
Zgredek 1-3
Grzesiu 1-3

Pozycję między mną, a Reksiem rozwiązał tie breaker "ilość punktów zawodnika z ostatniej rundy" (czyli ostatni pokemonowy). Generalnie pierwszy turniej w którym wygrał Tadek i serdecznie gratulujemy.

Tadek zgarnął masterballa do swoich durantów, ja zgarnąłem Cyclone Scoop Upa, a Reksio i Yoyo karty do ich talii.

Tak więc cóż... z tego co chłopaki mówiły za tydzień można się spodziewać podobnej frekwencji na sankcjonowanym, a Jingo, który narzeka na to że wygrywa Yoyo ma za swoje. Drugi turniej z rzędu gdzie Yoyo nie wygrał. No i chyba najistotniejsze Tadek jako jedyny grał ze mną, Reksiem i Yoyo wink.


Zapraszam wszystkich do Krakowa za tydzień, może by i się udało 4 rundy oficjalnie wink.

PS. Tak to jest jak talie się składa pod lokalną metę i nagle przychodzi coś niespodziewanego i kosi wink.

Tadku jeszcze raz gratulacje po takim czasie w końcu zasłużyłeś wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

36

Odp: Raporty z Krakowa

Raport z 31.08.2013

zebrało się 7 osób Ja , Wexegon , tensu , Tadek , Drobne i Panda z bratem ( Domnikiem , Donik ) . Qzin nie przyszedł bo dostał w nocy temperatury więc nie był sankcjonowany sad .

Wyniki turnieju ( każdy z każdym )

1. YOYO    6-0          W: Wex , Tensu , Panda , Tadek , Donik , Drobne
2. Panda   5-1          W: Tensu , Wex , Donik , Drobne , Tadek     L: YOYO
3. Drobne  3-3          W: Tensu , Wex , Tadek                      L: YOYO , Panda , Donik
3. Donik   3-3          W: Tensu , Drobne , Tadek                   L: YOYO , Panda , Wex
3. Wexegon 3-3          W: Tensu , Donik , Tadek                    L: YOYO , Panda , Drobne
6. Tadek   1-5          W: Tensu                                    L: YOYO , Panda , Drobne , Wex , Donik
7. Tensu   0-6          L: YOYO , Panda , Wex , Donik , Tadek , Drobne


W nagrodach jak zawsze wielkie nic big_smile

37

Odp: Raporty z Krakowa

Dawno nie miałem tak emocjonującego turnieju trzymającego w napięciu. 3-0, ale za to jakie wymęczone wink.

Było nas dziś 8 grających i 2 niegrających, a więc całkiem przyjemnie na turniej ustalany z głupa smile.

Standingi:
Qzin 3-0
Reksio 2-1
Yoyo 2-1
Drobne 2-1
Wexu 1-2
Dominik 1-2
Panda 1-2
Tensu 0-3

To był niniejszym zapewne ostatni turniej z użyciem oswissa jako że w Dragonusie na laptopie udało się uruchomić oficjalny program do parowania big_smile.


Po lewej będę wpisywał zwycięzców:

Runda1
Wexu vs Yoyo
Drobne vs Tensu
Reksio vs Panda (piękne 240 dmg w drugiej turze)
Qzin vs Dominik(brat Pandy)

Runda2
Drobne vs Wexu
Qzin vs Reksiu
Panda vs Tensu
Yoyo vs Dominik

Runda3
Qzin vs Drobne
Reksio vs Wexu
Yoyo vs Panda
Dominik vs Tensu

Nagrody: Silver Bangle, a miejsca od 2-5 wzięły kody. To najlepiej odzwierciedla co się trafiło wink.

Drobne Big Basicami niestety w pewnym momencie się zaciął na braku switcha/catchera, Reksia też nieco spowolniłem, mimo że obaj nie mieliśmy nic na starcie on szybciej naładował terrakiona, na szczęście rozstawił pełną ławkę więc ABSOLutnie się nie spodziewał, że zrobię jego Terrakionowi kuku. Potem do drugiego nie mógł dobrać fightingowej energy i posżło;>

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

38

Odp: Raporty z Krakowa

Raport z 7.09.2013

Jak co sobotę przyszliśmy do dragonusa na turniej , niestety było nas tylko 6 osób i 2 niegrające więc postanowiliśmy sobie zagrać 3 rundy

Oto wyniki :

YOYO 3-0
Panda 2-1
Reksio 2-1
Wex 1-2
Donik 1-2
Grzesiek 0-3

Po lewej zwycięzcy

Runda 1

YOYO - Grzesiek
Wex - Reksio
Donik - Panda

Runda 2

YOYO - Wex
Panda - Grzesiek
Reksio - Donik

Runda 3

YOYO - Panda
Reksio - Grzesiek
Donik - Wex

Nagrody były w miarę syte bo w 3 boosterkach trafił się : Virizion Ex , Silver bangle a dzień wcześniej na turnieju dosłownie nic się nie trafiło a był 1 boosterek więcej big_smile

39

Odp: Raporty z Krakowa

Źle rozpisałeś pierwszą rundę, ja wygrałem z Dominikiem, więc powinienem być po lewej ;p

40

Odp: Raporty z Krakowa

A co z raportem z ostatniego naszego turnieju?

41

Odp: Raporty z Krakowa

Dnia 5 października roku pańskiego 2013 stało się coś czego zdecydowana większość się nie spodziewała, a ci którzy to przewiedzieli uśmiechali się pod nosem i wprowadzali w życie swoje skomplikowane intrygi.

Pojawiłem się w Dragonusie z nadzieją że a nuż uda mi się dokompletować deck, ale zgodnie z przypuszczeniami Kyuremy z Plasma Freeze (oraz parę innych pierdołek) były nieuchwytne. Dlatego gdy ogólne zdziwienie moją obecnością minęło to udało się pożyczyć deck od Kicka. Pobieżnie przejrzałem deck, stwierdziłem że nie mam pojęcia co robię i siadłem do pierwszej gry.



ROUND 1 - Rahsed (PlasmaKlang/CobalionEX/RegisteelEX) vs Yoyo (Plasma TDK)

Jak już wspomniałem - nie miałem pojęcia co robię. Karty czytałem na bieżąco więc wynikło trochę błędów typu zagranie Audino na ławkę diabeł jeden wie po co, ale szło w miarę nieźle. Zdecydowanym MVP meczu był Klink który ze wsparciem Silver Bangle i lasera ubił jakiegoś EXa. Ogółem zgarnąłem 4 Prize'y ale w pewnym momencie straciłem Cobaliona EX i plazmowego Klingklanga co pozwoliło Lugii EX dokończyć dzieła.
LOSE

ROUND 2 - Rahsed (PlasmaKlang/CobalionEX/RegisteelEX) vs Kicek (Ho-oh EX)

Kicek mnie zaskoczył. Wykłada coraz to różniejsze typy Pokemonów, tu jakiś Keldeo, tam Shaymin lub Rayquaza, ogólnie wszystko ładnie, pięknie i kolorowo. A tu nagle lecą 4 Ho-Ohy EX do discardu i już wiedziałem co to za cudaczny deck. Na szczęście miałem już na ławce PlasmaKlanga więc skutecznie eksterminowałem wszystko co nie jest EXem - nie miało to jednak większego znaczenia gdyż w końcu Kicek przewinął cały deck i przegrał właśnie przez to.
WIN

ROUND 3 - Rahsed (PlasmaKlang/CobalionEX/RegisteelEX) vs Grzesiek (KeldeoBlast)

Dobieram startowe karty. Brak basica. Przetasowywuje, dociągam drugą startową rękę, patrzam... samotny Audino. Cudownie. Ale cóż, nasz trud nieskończon więc patrzę co u przeciwnika - Squirtle. Na szczęście zaczynałem więc modlę się o jakiegoś Pokemona... i jest, Cobalion EX z czuba! Zagrywam go w trybie natychmiastowym, podkładam energię, strzelam laserem w Squirtle'a po czym poprawiam Cobalionem za 30. Grzesiek nie dociągnął innego Pokemona ani ogólnie  nic co by mu pomogło i tym oto sposobem jego Squirtle umarł bardzo szybko.
WIN

ROUND 4 - Rahsed (PlasmaKlang/CobalionEX/RegisteelEX) vs Adrian (Dragonite/Garbodor)

Gra przebiegała w miarę spokojnie - u mnie na aktywnie spokojnie dorastał PlasmaKlang, na ławce przeciwnika dojrzewał Dragonite. Jednakże miałem lepsze podejście jeśli chodzi o dociąg dzięki czemu zacząłem atakować pierwszy i PlasmaKlang zdjął kilka wrogich Pokemonów. Później dostał w czapę od naładowanego Dragonite który stanowił pewien problem ze swoim leczeniem. Na szczęście Cobalion EX poprawiony combem laser + Viribank City Gym pozbył się tego problemu a później było w miarę z górki.
WIN

Klasyfikacja końcowa:
1 Rexio
2 Yoyo
3 Miszcz Qzin
4 Rahsed
5 Wexegon
6 Grzesiek
7 Adrian
8 Kicek
9 Zgredek

Jeśli coś przekręciłem to mówić. Zgodnie z przepowiednią Rexia, w boosterach był ABSOLutny syf. Szczytem grywalnych kart był bodaj Ultra Ball i Silver Mirror.

Specjalne podziękowania dla:
-Kicka za pożyczenie decku i sprawienie że nie przyszedłem na marne
-części ekipy za udane afterparty po turnieju
-całości ekipy za miłe przyjęcie po latach nieobecności

Ogólnie miło było. Mam nadzieje że do następnego razu złożę już mój planowany deck. big_smile

42

Odp: Raporty z Krakowa

Macie jakieś parowania z tego turnieju? Wziąłbym je do uwagę do rankingu, a szkoda byłoby wpisywać wyniki na ślepo smile

43

Odp: Raporty z Krakowa

Mmm są na oficjalnej stronie zgłoszone przez dragonusa? wink

Parowań w innej formie nie mamy, bo i nie drukują pairingów wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

44

Odp: Raporty z Krakowa

Brakuje wyników z jeszcze jednego turnieju, kiedy Yoyo wygrał, Wex był drugi, ja trzeci, a dalej nie pamiętam. I na to, by Dragonus miał posiadać jakąś rozpiskę raczej też nie ma co liczyć. Graliśmy w BW'onie wtedy.

45

Odp: Raporty z Krakowa

Jak są robione przez oficjalny program na ich kompie to mają te dane wink A jak nie mają to mogą je pobrać ze strony po tym jak je już wrzucili, a więc same plusy wink. Tamtych wyników wam nie pomogę odzyskać, mnie nie było to nie wiem nawet co i jak robiliście tongue.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

46

Odp: Raporty z Krakowa

To wrzucam z dzisiaj. Nie udało nam się zebrać 8 osób, więc nie poszedł turniej sankcjonowany (przełożony na za tydzień), ale zagraliśmy sobie każdy z każdym.

W miarę rotacyjnie więc jak ludzie rozpiszą swoje gry to będzie do rankingu w sam raz wink

1. vs Rahsed vel Rosyjska Plazma!

Gra była emocjonująca i zajęła najdłużej z pierwszych gier (była taka długa ze względu na brak supporterów w pierwszych turach u nas obu). Zakończyła się zwycięstwem Darkraiów nad Kyuremami. Wielu pro playsów nie pamiętam, wiem że w pewnym momencie wiedząc, że Rahsed nie ma decku zbyt obfitego w N'y wyciągnąłem sableyem karty z discardu dające mi zwycięstwo w następnej turze, ale niestety akurat wtedy N'a miał.

2. vs Yoyo vel Plazma na bogatości!

Tutaj początek był niezwykle ciekawy. U mnie absol z silver mirrorem u niego, dwa kyuremy. Obijał nimi mojego keldeo ex z ławki podczas gdy Absol dostawał po 10 z zatrucia. Udało mi się tym absolem pomęczyć go na tyle długo, że końcowa faza gry już była raczej moja. Virbank + Dark Claw pozwalały mi na swobodne wykańczanie kyuremów. W pewnym momencie gry Yoyo nie miał kart na ręce, ani energii, a ja wykorzystałem te 2-3 tury martwej ręki na pozyskanie z discardu swoich HTLi i Enhanced hammerów ponownie. (mimo możliwości agresywniejszego zdjęcia jego Lugii ex wink)

3. vs Grzesiek vel KeldełoBlast!

Tutaj poczułem się zaskoczony tym, że Blastoise pojawił się u niego na stole już w 2 turze, ale Grześ zrobił błąd wywalając jedynego supportera z ręki jakiego miał (Corless) ultra ballem by się rozstawić. Nie mówię, że by wygrał, bo używając go dobrałby tylko 2 karty, ale tak został kompletnie z niczym i znowu sytuacja jak z Yoyem gdzie HTL + Virbanki pomagały mi początkowo wygrać grę. Miałem N'a na ręce, ale postanowiłem go nie używać (mimo posiadania z 15 kart na ręce, ale 0 ultra balli i 0 Darkraiów. Na szczęście w chwili gdy Grzesiu dobrał swojego N'a i rozpoczął ataki Keldeo exami, udało mi się sprawnie i szybko doładować darkraia i nie była to zła decyzja by nie starać się jak najszybciej wystawić darkraia ex smile

4. vs Wexegon vel Pingwinówek

Wexu niestety z matmy dostał dziś ode mnie pałę. Radosny użył całej ręki i catchera by wyciągnąć absola na aktyw i mówi "padasz". Na co ja mówię, że nie, bo tylko 90. I tutaj rozpoczęło się bicie jego pingwinów. W koniec końcu nie nadążył z damagem. Dość łatwy matchup jeżeli trzymasz ławkę złożoną z max 2 pokemonów tongue.



5. vs Drobne vel Big Basics + Garbo :<

No i mimo, że miałem już 4-0 i pewne pierwsze miejsce, bo Drobne szedł dość słabo i nie miał jak wyrobić 4-1, to wiedziałem, że walczę o Elo, a więc nie chciałem odpuścić. Niestety Landorus ex od pierwszej tury bardzo boli, a Garbo boli jeszcze bardziej jeżeli tool scrapper ląduje w prize'ach.

W pewnym momencie gry gdy Drobne miał 1 nagrodę, a ja jeszcze 5 czy 4 do wzięcia postanowiłem wystawić i naładować z głupa Darkrai exa. Energia z ręki, sprawdzenie że mamy 2 dark patche w decku i dość darknessek w discardzie i mało kart w decku i jazda! Niestety Drobne dobrze przełożył deck i drugi Dark patch znalazł się na samym dnie. Gdyby nie to byłem w stanie zdjąć mu jedynego naładowanego bizona i landorusa exa naraz jednym atakiem Darkraia wink Bliska gra, całkiem niezła, ale elo za nią tracę wink.

Za tydzień pewnie się uda nas by było więcej niż 8. Był dziś też młody raper (13 lat) oraz Zgredek, ale jeden nie miał jeszcze talii (choć Zgredek mu coś pomógł), a drugi nie miał kasy na wpisowe wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

47

Odp: Raporty z Krakowa

W dniu 19 października 2013 dzięki niesamowitej frekwencji (czytaj pojawiło się wymagane 8 osób) udało rozegrać się kolejny sankcjonowany w Krakowie.

Po debiucie w zeszłym tygodniu wróciłem z moją "ruską" Plasmą - chociaż teraz brakowało już tylko 4 kart, niestety wśród nich był Computer Search. Na szczęście dzięki Kickowi udało się uzupełnić braki w decku i tym oto sposobem mój deck był kompletny.

Gdy pojawił się miszcz Qzin i rozwiązano wszelkie problemy techniczne, ustaliliśmy że gramy Best of 3.

ROUND 1 - Rahsed (Plasma TDK) vs Adrian (Dragonite/Garbodor)
W pierwszej grze Adrian zaczął z samotnym Trubbishem na aktywie i na tym niestety się skończyło - udało mi się rozstawić na tyle aby wyciągnąć 60 damage i skosiłem rzeczonego Trubbisha i przeszliśmy do drugiej gry.

W drugiej grze sytuacja była lepsza - mimo ponownego startu z samym Trubbishem, Adrianowi udało się Dratiniego. Niestety po tym było bardzo podobnie do pierwszej gry, gdyż udało mi się skończyć zanim pojawiło się więcej Pokemonów lub ewolucji.

Wygrana - 2:0

ROUND 2 - Rahsed (Plasma TDK) vs Zgredek (AltariaChomp)
Przyznam że na początku pierwszej gry nie wiedziałem czego się spodziewać, ale gdy zobaczyłem startowe Pokemony Zgredka to od razu wiedziałem z czym mam do czynienia. W pierwszej grze sytuacja była w miarę wyrównana ale w końcu udało mi się naładować kilka Pokemonów i powoli kosić kolejne Pokemony Zgredka który zgarnął bodajże tylko 2 nagrody.

W drugiej grze w miarę od początku Kyurem kontrolował sytuację strzelając po 30 po Giblach i Swablu, później kontrolowałem ilość Altarii na stole na tyle żeby nie wyniknął z tego zbyt duży problem. Gdy Zgredek wystawił pierwszego Gabite udało mu się nieco odbić ale w ostatecznym rozrachunku załatwiłem jego atakerów i udało się wygrać.

Wygrana - 2:0

ROUND 3 - Rahsed (Plasma TDK) vs Yoyo (Genesect EX/Virizion EX)
Po pół roku planowania, Yoyo w końcu złożył swój wymarzony deck z Genesectem i Virizionem. A ja, jako że cały turniej głosiłem że Virizion/Genesect ssie, postanowiłem że trzeba zakasać rękawy i to udowodnić. W pierwszej grze Yoyo całkiem szybko się rozstawił i szybko ustrzelił dwa Pokemony (w tym EXa) z użyciem Genesecta wyposażonego w G-Booster. Stwierdziłem że dosyć tego i potraktowałem G-Booster kluczem francuskim dzięki czemu nie musiałem martwić o niesamowicie mocne ataki. Później gdy już skasowałem Genesecta udało mi się powoli odbić od dna acz gra zaczęła się niemiłosiernie dłużyć. Status w nagrodach był 1-2 nagrody pozostałe dla mnie i 3 dla Yoya. Yoyo hurtowo zużywał Catchery i HTLe z nadzieją że się wybroni a ja zdąże się przedeckować do czego było blisko. W momencie gdy mój aktywny Absol oberwał HTLem a ja nie miałem nic innego co byłoby naładowane nie wyglądało to dobrze. Sytuację pogorszył jeszcze fakt że głupio podłożyłem moją ostatnią energię pod innego Pokemona, przez co nie mogłem wycofać Absola bez pozbawiania go energii do ataku. Na szczęście Yoyo zrobił jeszcze większy błąd i rzucił Colressa dzięki któremu przedeckował się pierwszy - gdyby tego nie zrobił to ja bym przegrał.

W drugiej grze poszło zdecydowanie lepiej, szybko się rozstawiłem a Yoyo cierpiał na brak energii i supporterów, co też pozwoliło mi w miarę szybko wygrać. Jak też się okazało - G-Booster był w Prize'ach.

Wygrana - 2:0

Pairingi
Runda 1
Rahsed vs Adrian
Qzin vs Grzesiek
Zgredek vs Wexegon
Kicek vs Yoyo

Runda 2
Rahsed vs Zgredek
Qzin vs Yoyo
Kicek vs Adrian
Wexegon vs Grzesiek

Runda 3
Rahsed vs Yoyo
Qzin vs Wexegon
Kicek vs Grzesiek
Zgredek vs Adrian

Klasyfikacja końcowa:
1 Rahsed
2 Zgredek
3 Yoyo
4 Wexegon
5 Adrian
6 Miszcz Qzin
7 Grzesiek
8 Kicek

W nagrodach (4x Plasma Blast) z ciekawszych rzeczy trafił się Blastoise, Caitlin Reverse i kilka Plasma Energy.

48

Odp: Raporty z Krakowa

I się skończyła passa, zaczęła się possa :<

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

49

Odp: Raporty z Krakowa

Może i passa się skończyła ale mi się mecz podobał smile

Aye SIR!!!

50

Odp: Raporty z Krakowa

Nie no mecze były w ogóle super wink To ja nie narzekam na jakość smile. Ale może uda mi się złożyć nowy deck na sobotę wink. Wszyscy wiedzą jaki, bo każdy karty dorzucał, ale ciii wink Konspiracja tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.