1

Temat: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Plasma Blast

Skanów na razie nie ma, ale pojawią się niedługo. Jak widać, w secie znalazł sie reprint Blastoise z japońskiego decku, wraz z Kyuremem EX. Ciekawostką jest kilka kart, które także były w tym decku i możemy je spotkać na liście... Cóż na szaini sie nie zapowiadają. Są to mój kochany Energy Retrieval, Prof Juniper!!! Rare Candy, Ultra Ball!! i ...Pokemon Catcher!!!

Sam jestem tym bardzo zaskoczony, na fejki nie wygląda, ale ciężko uwierzyć w taki przedruk, jak dla mnie te kilka kart urozmaica (jak dla mnie) ten dodatek.


Co wy o tym sądzicie? wink

I TYLE XD

2

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

ha.. ha.. ha.. czyli mimo wszystko szybko się catchera z formatu nie pozbędziemy ^^' Choć i tak pewnie następny cięcie będzie na XY-on (oby ^^')

3

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

I bardzo dobrze. Wątpię, żeby po BW-onie, który będzie po NXD-onie nastąpił któryś_z_setów_BW_on_po_Dark_Explorers-on, pewnie od razu XY-on (ew. pójdą za ciosem i będziemy mieli DP-on big_smile), więc reprint catchera w setach BW jest zupełnie nieszkodliwy i obojętny, przynajmniej łatwiej go będzie zdobyć, ale nie zwiastuje zostania w dalszych formatach. No i to dość logiczne, że robią zwykłe wersje, bo póki co mamy w NXD-on tylko ultrapiłki i keczery w wersji shiny (tak, można używać zwykłych, ale jednak). Ruch jak najbardziej prawidłowy.
Rozpaczać będziemy mogli, jeśli Catcher będzie w - odpukać - XY.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4 (edytowany przez Kubakonst 2013-07-26 15:10:28)

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

O tutaj już dawno jest ta lista, nawet są skany kart tongue
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/ … last_(TCG)
Fajne, że są dodane catchery i ultra balle, bo dla początkujących ciężko zdobyć te karty, a i z poków to Porygon-Z ciekawie wygląda.

5

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Kubakonst napisał/a:

O tutaj już dawno jest ta lista, nawet są skany kart tongue
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/ … last_(TCG)
Fajne, że są dodane catchery i ultra balle, bo dla początkujących ciężko zdobyć te karty, a i z poków to Porygon-Z ciekawie wygląda.

Wcale nie od dawna, było to Megallo Cannon i to nie angielskie, ale japońskie, a lista setu Plasma Blast (angielski odpowiednik Megallo) została podana na pokebeachu i na bulbie dopiero edytowana, a poza tym angielskich skanów tam nie ma  tongue. Więc czytaj uważniej i patrz najpierw na pokebeacha, a potem dopiero na bulbe...

I TYLE XD

6

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Przedrukowanie catcherów będzie zdecydowanie dobrym ruchem dla polskiej karcianki. Cena powinna poważnie spaść co pozwoli werbować nowych ludzi łatwiej niż dotychczas - trudno wygrywać bez catcherów, prawda?

Wreszcie set, w którym zestaw trainerów i pokemonów naprawdę zachęca do kupowania boosterów, bo było z tym krucho. Ciekawe, czy Theme Decki nadal będą tak denne.

7

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Jak to mówią "pics or it didn't happen" - jak zobaczę to uwierzę wink . W sumie jedyne, co cokolwiek zmienia to przedruk Catchera i Retrievala. Dobrze, że Catcher będzie łatwiejszy do zdobycia, ale chyba teraz jesteśmy na niego skazani jeszcze przez dwa lata, czy nam się podoba, czy nie big_smile .

8

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

adriank1 napisał/a:

Wreszcie set, w którym zestaw trainerów i pokemonów naprawdę zachęca do kupowania boosterów, bo było z tym krucho.

Mniej więcej, bez tych trainerów set był dla mnie do pominięcia, praktycznie żaden pok nie jest mi potrzebny ( i nie lubie Genesecta big_smile) Tak to przynajmniej bedzie można sprzedać, lub zdobyć czwartego angielskiego catchera. Myśle że Quck i inni początkujący sie ucieszą, plus przedruk Blastoisea na pewno obniży jego cenę, a on sam może stać sie nową talią dla początkujących (zastępstwo rayeelesa), bo przecież keldeo już jest w puszce big_smile

I TYLE XD

9

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Jest catcher w Blaście, ten deck jest bardzo udany: http://www.youtube.com/watch?v=4Js0ws66v2s.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

10

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Nie wierzę - drugi theme deck z Blastkiem z Deluge? To chyba będzie najtańsza talia po rotacji tongue .

11

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Blastek, catcher, ultra ball, Juniper, 3 toole plasmowe, czyżby najlepszy theme deck z bloku BW?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

12

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Boże...nie wierze w to co widze, na pewno dorwe ten deck w swoje łapy big_smile. Blastek może tak, ale to ja bede jako jedyny umiał nim grać tongue (no dobra, może Pelek też) tongue

I TYLE XD

13

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Myslisz, ze tylko ty jeden potrafisz grac Blastoisami?

~Prawdziwy Shun

14

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Shun napisał/a:

Myslisz, ze tylko ty jeden potrafisz grac Blastoisami?

Nie, ale pomarzyć sobie zawsze można tongue i pożartować też big_smile

I TYLE XD

15

Odp: [news] Znamy listę kart z setu Plasma Blast!

Może głupie pytanie ale skąd można zdobyć takie Prelesowe deki karty i wgl ??

-----------------------

Haha już wiem że kupuję 4 deki z blastojsem ;P

-----------------------

Ej jest tynamo w secie:O To znaczy, że Elektriki nie wypadają z formatu?

Na przyszłość polecam edycję postu zamiast pisania w tym samym temacie trzech postów pod rząd w ciągu pięciu minut. ~ Kakel

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.