351

Odp: Spotkania

Rafallo napisał/a:

Jeszcze te Super Rod'y trzeba mieć co nie? tongue Podziękuję ale to naprawdę bardzo miłe z Twojej strony big_smile Przyjadę, spróbuje kilka transakcji dokonać, popatrzę jak gracie i mooooże sobie trochę sparingów poza turniejem zagram (no i wtedy pożyczka kart byłaby nieunikniona tongue)

P.S.
Amphi dochodzi jeszcze sprawa taka, że po 6 miesiącach obawiam się, że wyszedłem z wprawy! Jeszcze ustawie coś nie tak albo odłożę gdzie nie trzeba i będzie śmiech tongue


Oj tam, oj tam, oczywiście jak coś to wal, pożycze, nawet super rody sie znajdą, ważne żebyś wrócił i już w niedługim czasie grał na poważnie i profesjonalnie big_smile

I TYLE XD

352

Odp: Spotkania

Sorry za 2 posta, ale to zupełnie inna rzecz.


Więc tak, ogarniamy sie co do weekendu, kto chce w jaki dzień:

Sobota: Babidi, Końsko, Pelek, Amphi, McLer (?)
Niedziela: Kicek (?), Pelek , Rafallo, Amphi, McLer

Tak mniej więcej wygląda sytuacja, znaki zapytania w nawiasie, oznaczają , że komuś mniej pasuje, albo nie jest pewny. Niektóre osoby są podwójnie, to znaczy, ze pasują im oba terminy.

Na Tą chwile jest 5:5, czyli remis, tak więc lepiej  by było się z tym szybko w miare ogarnąć.

I TYLE XD

353

Odp: Spotkania

Dodam, że nie wiadomo ale MOŻE (wielki znak zapytania) będę mógł w sobotę. Od razu uprzedzam, że szanse są małe, że będę. Ale jeśli to miałoby pomóc w głosowaniu...  roll

Z tej strony Kamikadzes!

354

Odp: Spotkania

Możliwe, że w sobotę mnie nie będzie,  raczej nie.
Czy chciałby ktoś pograć w piątek?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

355

Odp: Spotkania

Dla mnie oba dni powinny byś spoko.

~Prawdziwy Shun

356

Odp: Spotkania

W piątek ja mogę smile

Z tej strony Kamikadzes!

357

Odp: Spotkania

To ja od razu mówię, że jeśli ktoś jest chętny zakupić coś z moich kart i spotkanie jednak odbędzie się w sobotę to mogę odwiedzić po egzaminie Paradox koło godz. 12-12.30. Prędko taka okazja może się nie powtórzyć ;p

Jeśli znajdą się zainteresowane transakcjami osoby to dajcie do piątku wieczór znak na pw czy coś potrzebujecie. Zabiorę te karty co potrzeba, bo średnio mi się chce wszystko taskać.

358

Odp: Spotkania

W takim razie chyba sobota byłaby lepszym pomysłem, bo Kicek coś się nie wypowiada, więc pewnie jednak go nie będzie, a w sobotę będzie mógł przyjść MISZCZ POLSKI i również były miszcz Polski big_smile

359

Odp: Spotkania

Z powodu kupna kart od Roberta, mi także pasuje sobota, nie mam nic do niedzieli, ale skoro trzeba szybko ustalić, to POKEMON WYBIERAM SOBOTE!!! big_smile

Piterr też będzie końsko? big_smile

I TYLE XD

360

Odp: Spotkania

Mnie nie będzie jak coś w niedziele w Warszawie

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

361

Odp: Spotkania

Dobra, załatwiłem nam środkowe stoliki od 10.00. Mam nadzieję, że pasuje. Ofc. nie zaczynamy turnieju od razu, więc jak ktoś chce się wyspać to niech pośpi jeszcze te pół godzinki big_smile

~Prawdziwy Shun

362 (edytowany przez Amphi 2013-06-28 19:13:41)

Odp: Spotkania

Ej, niestety jak sie okazało ja jutro nie moge być.... sad
Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak liczyć wam miłej zabawy, sorka, przepraszam sad Sam strasznie żałuje


I przepraszam wszystkim, z którymi miałem deal, umówimy sie na Pw na inny termin, sorry

I TYLE XD

363

Odp: Spotkania

Super, będzie turniej 5 osobowy znowu...
Pytanie do wszystkich! Kto chce w następnym tygodniu pograć?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

364

Odp: Spotkania

To może zagrajcie jutro bez nagród a za tydzień zagramy większy z nagrodami? Mi dzień jest obojętny. Mam jeszcze 3 boosterki jak coś.

365

Odp: Spotkania

Ale czy właśnie już za tydzień nie miało być tej całej "Ligi" w Morionie ?...

McLer,
simply The Best
in every contest

366

Odp: Spotkania

Otóż data ligi nie została jeszcze ustalona, pewnie dadzą najbardziej ch***wy dzień dla wszystkich i nie będzie znowu sankcjonowanego :<.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

367

Odp: Spotkania

Uwaga pisze to już dziś. Dzisiaj kiedy jechaliśmy metrem z Babidim i Kamikadzesem, wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować w tym tygodniu jakiś turniej w piątek, gdyż w sobotę Babidiego i Końsko nie bedzie. Czy ktoś byłby chętny na taki turniej? oczywiście poza tym możemy też zagrać w sobotę lub niedzielę, co wy na to? uzbieramy z 5 osób? wink

I TYLE XD

368

Odp: Spotkania

Ja tylko popowiem, że to będzie OSTATNI piątek w tym tygodniu, w którym będzie można coś zrobić... Spinać poślady.
A tak na serio to termin mi bardzo pasuje i chętnie bym zagrał, ale o COŚ. Trzebaby ogarnąć gdzie są najtańsze boostery.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

369

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

Ja tylko popowiem, że to będzie OSTATNI piątek w tym tygodniu, w którym będzie można coś zrobić... Spinać poślady.
A tak na serio to termin mi bardzo pasuje i chętnie bym zagrał, ale o COŚ. Trzebaby ogarnąć gdzie są najtańsze boostery.


Chyba w tej chwili tylko w Morionie big_smile

I TYLE XD

370

Odp: Spotkania

Ja mam jeszcze trzy, napisałem wyżej. Po 11. A termin mi w sumie obojętny, nie wiem czy będę grał bo z talią u mnie nie za wesoło a z wydatkami poczekam do połowy sierpnia.

371

Odp: Spotkania

Ja chętnie zagram w piątek :>

Z tej strony Kamikadzes!

372

Odp: Spotkania

ja tak jak mówiłem jestem w lipcu poza weekendami. także podobają mi się piątki - z tym, że rano mam praktyki i nie wiem jeszcze, o której będę je kończył. Pewnie ok. 11:00, także 11:30-12:00 chyba mogę grać.

373

Odp: Spotkania

my mamy chyba 15.30 pociąg więc przydałoby się najpóźniej zacząć o 11

374

Odp: Spotkania

Zdecydujmy cos bo już wtorek a my nic nie mamy. Piątek czy sobota?

Z tej strony Kamikadzes!

375

Odp: Spotkania

Ja mogę tylko w weekendy (w soboty od 10.30, a w niedziele już od 10.00), natomiast w piątki W OGÓLE nie mogę...

McLer,
simply The Best
in every contest