326

Odp: Spotkania

przyjdę, wolę sobotę.

327

Odp: Spotkania

To robimy misie pysie turniej w Sobotę na 10:30 w Paradoxie?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

328

Odp: Spotkania

Spoko Pelek, skoro wybrałeś godzinę to możesz zadzwonić i zarezerwować nam kilka stolików smile

329

Odp: Spotkania

Miałem to w planach ale usunąłem z postu przed wysłaniem bo myślałem, że ktoś inny by chciał wink. Po 12 zadzwonię jutro.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

330

Odp: Spotkania

Zarezerwowałem dla nas 5 stolików na 10:30 w Sobotę wink. Jeżeli chcemy zrobić turniej 30 to lepiej jak najszybciej zarezerwować bo możliwe, że będą w YGO chcieli grać wtedy.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

331

Odp: Spotkania

sad nie mogę w sobotę  sad

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

332

Odp: Spotkania

Jutro (w sobotę) będę na pewno, postaram się zdążyć na 10.30, no i przyjdę z deckiem smile

McLer,
simply The Best
in every contest

333

Odp: Spotkania

McLer napisał/a:

Jutro (w sobotę) będę na pewno, postaram się zdążyć na 10.30, no i przyjdę z deckiem smile

Godzina 10 wielu nie pasowało bo za wcześnie, mi też. Raczej z deckiem, spróbuj bez tongue.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

334

Odp: Spotkania

Czy robimy większy turniej 30 czerwca (niedziela) z gościnnym występem Kicka? Pytanie tylko czy nam boosterków starczy? Ktoś chętny na turniej tego dnia?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

335

Odp: Spotkania

Na razie nie mam nic przeciwko 30, cóż pewnie dam rade wpaść big_smile

I TYLE XD

336 (edytowany przez konsko 2013-06-25 17:33:13)

Odp: Spotkania

Ja na razie nie wiem. Sobota u mnie byłaby pewniejsza, ale jeszcze się okaże.

EDIT: U mnie tylko sobota wchodzi w grę.

337

Odp: Spotkania

Ja też deklaruję chęć zagrania w następny weekend - chyba nieco wolałbym niedzielę, ale i w sobotę też powinienem móc, byleby nie przed 10.30.

Dodam, że Yabol przekazał mi wczoraj ostatnie PIĘĆ boosterków z PLF, które jeszcze mamy na nagrody.

No i byłoby fajnie (po prostu FAIR, o ile mnie rozumiecie), gdyby kilka osób, które w ostatnich miesiącach się pojawiały, DAŁO ZNAĆ (chociaż tyle), czy możemy liczyć na ich udział w najbliższym czasie ?
Mam tu na myśli np. Kogę, Wiewiórkę, Artura...

McLer,
simply The Best
in every contest

338

Odp: Spotkania

Pytam tak wcześnie ponieważ będziemy mieli gościa i warto mieć zarezerwowane stoliki.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

339

Odp: Spotkania

Ponieważ Kicek (czyli spodziewany gość) pytał o 30 czerwca, czyli o NIEDZIELĘ, to proponuję, żebyśmy zgodzili się - pomiędzy sobą - też na NIEDZIELĘ właśnie.

McLer,
simply The Best
in every contest

340

Odp: Spotkania

Sorki ale nie jest pewne czy będę akurat w tą niedzielę 30 bo nie wiadomo czy będzie to szkolenie 1-3 lipca

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

341

Odp: Spotkania

Odrazu mówię , że nie będzie mnie w ten weekend i w następny bo wyjeżdżam.

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

342

Odp: Spotkania

Jeśli stanie na nidzeli to prawdopodobnie mnie nie będzie, bo mam imprezę w rodzinie.
Kicek określ się jak najszybciej plix wink

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

343

Odp: Spotkania

W przypadku soboty raczej wpadnę koło 12.

W przypadku niedzieli nie wpadnę ;p

Niemniej grać nie będę (nie mam już czym), więc mną się nie ma co sugerować.

344 (edytowany przez Rafallo 2013-06-25 19:50:10)

Odp: Spotkania

Witajcie smile
Ja jako iż dawno mnie nie było i zapewne nie wszyscy mnie znają/pamiętają na początku sie bym przedstawił smile
Rafał, 16 lat, w tym roku kończę gimnazjum. Jakieś 6 miesiecy temu odszedłem z karcianki przez nauke (co i tak mi duzo nie dało ale dobra tam). Na isie miałem nick Kamikadze (czy coś w ten deseń big_smile). Ci co mnie nie znają, poznają na spotkaniu, a Ci którym zdążyłem się zapomnieć mam nadzieje ze teraz coś tam kojarzą tongue

Obecnie nie mam czym grać, mi odpowiada niedziela smile

Pozdrawiam!

Z tej strony Kamikadzes!

345

Odp: Spotkania

Rafallo napisał/a:

Witajcie smile
Ja jako iż dawno mnie nie było i zapewne nie wszyscy mnie znają/pamiętają na początku sie bym przedstawił smile
Rafał, 16 lat, w tym roku kończę gimnazjum. Jakieś 6 miesiecy temu odszedłem z karcianki przez nauke (co i tak mi duzo nie dało ale dobra tam). Na isie miałem nick Kamikadze (czy coś w ten deseń big_smile). Ci co mnie nie znają, poznają na spotkaniu, a Ci którym zdążyłem się zapomnieć mam nadzieje ze teraz coś tam kojarzą tongue

Obecnie nie mam czym grać, mi odpowiada niedziela smile

Pozdrawiam!


Nie za bardzo cie pamiętam, ale kojaże że grałeś chyba Typlosion/Reshiram. Jak coś to bede mógł pożyczyć 3 Chandelurey PLF na niedziele, robią to co Typlosiony, ale z decku, więc może uda się ci stworzyć coś grywalnego na to spotkanie, oczywiście jeśli masz jakieś supportery big_smile

I TYLE XD

346

Odp: Spotkania

Ło Kamikadzes (o ile dokładnie pamiętam nick). Wpadaj chłopaku wink
Coś wykombinujemy.

Welcome Back!

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

347

Odp: Spotkania

Pamiętam Cię Kamikadzes big_smile. Wpadaj w niedzielę na turniej. Cieszymy się, że wróciłeś smile.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

348

Odp: Spotkania

Cieszę się z tak miłego powitania smile Amphi, doceniam gest, natomiast wyciąganie energii z decku i wwalanie ich potem do śmietnika mijałoby się z celem smile Dziękuję za propozycję smile Planuje skompletować deck na Darkraiach bo jest tani i chyba zbyt wielkich cudów do niego nie trzeba smile Jeśli ktoś coś ma do niego i jest chętny odsprzedać (bo wymienić się to ja nie mam prawie za co) to niech pisze PW smile Chętnie się dogadam a jeszcze poprzeglądam Wasze oferty w wymianach smile

Pozdrawiam wink

Z tej strony Kamikadzes!

349

Odp: Spotkania

Rafallo napisał/a:

Cieszę się z tak miłego powitania smile Amphi, doceniam gest, natomiast wyciąganie energii z decku i wwalanie ich potem do śmietnika mijałoby się z celem smile Dziękuję za propozycję smile Planuje skompletować deck na Darkraiach bo jest tani i chyba zbyt wielkich cudów do niego nie trzeba smile Jeśli ktoś coś ma do niego i jest chętny odsprzedać (bo wymienić się to ja nie mam prawie za co) to niech pisze PW smile Chętnie się dogadam a jeszcze poprzeglądam Wasze oferty w wymianach smile

Pozdrawiam wink


Niby tak, ale mówie na jedno spotkanie, tak, żebyś może czymś już zagrał, a poza tym od czego są super rody w formacie...

I TYLE XD

350

Odp: Spotkania

Jeszcze te Super Rod'y trzeba mieć co nie? tongue Podziękuję ale to naprawdę bardzo miłe z Twojej strony big_smile Przyjadę, spróbuje kilka transakcji dokonać, popatrzę jak gracie i mooooże sobie trochę sparingów poza turniejem zagram (no i wtedy pożyczka kart byłaby nieunikniona tongue)

P.S.
Amphi dochodzi jeszcze sprawa taka, że po 6 miesiącach obawiam się, że wyszedłem z wprawy! Jeszcze ustawie coś nie tak albo odłożę gdzie nie trzeba i będzie śmiech tongue

Z tej strony Kamikadzes!