251

Odp: Spotkania

Sory ale długo mnie nie było czy jest w weekend turniej w paradoxie?

252

Odp: Spotkania

Tak, w niedzielę.

253 (edytowany przez konsko 2013-05-24 15:50:51)

Odp: Spotkania

Dobra, takie małe, ale ważne info:

Jeśli do jutro Dżabol nie dostanie paczki z boxami to zostaniemy bez nagród na niedzielny turniej. Trochę kicha, zwłaszcza że będziemy mieć gości. W takim przypadku musimy sięgnąć po boosterki ze sklepu. Mogę przejść się do Moriona i tam nabyć tak z 10-12 sztuk. Co Wy na to? Oczywiście po cenie sklepowej, czyli wpisowe byłoby koło 14-15zł. Panowie i panie oraz inne Babidoofy decydujcie. Daję Wam czas do jutra do 13-14 na wypowiedzenie się.

254

Odp: Spotkania

Jeśli nie ma innej opcji. To chyba najlepsze rozwiązanie.

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

255

Odp: Spotkania

U mnie jak zwykle nie ma hajsu więc żadna różnice jeśli będę mógł grać bez wpisowego (oprócz sklepowego ofc), to przyjdę jeśli nie to trudno, w następnym tygodniu.

Mam Landorusa EX na zbyciu

256

Odp: Spotkania

U mnie też do początku czerwca z kasą krucho, jeśli udałoby się bez wpisowego to byłbym zadowolony, ale w innym wypadku sie dostosuje, plus nie wiem czy na 100% bede

I TYLE XD

257

Odp: Spotkania

TO może 1/2 boosterka od osoby?
Żeby była choć minimalna spinka.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

258

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

TO może 1/2 boosterka od osoby?
Żeby była choć minimalna spinka.


Niech bedzie, jestem za

I TYLE XD

259

Odp: Spotkania

Popieram zarówno opcję z całym boosterem jak i z połówką

260

Odp: Spotkania

Czekam na resztę wypowiedzi.

261

Odp: Spotkania

Cały chyba fajniejszy, ale połówka też jest okej.

~Prawdziwy Shun

262

Odp: Spotkania

Dostosuję się do wyroku graczy miejscowych, ale szkoda byłoby nie grać zupełnie o nic. Pół boosterka jest OK.

263

Odp: Spotkania

Część się nie wypowiedziała, ale wydaje mi się, że jak nawet kupisz ciut więcej to się najwyżej rozłoży cenowo między wszystkich.

Jakby nie patrzył robisz wszystkim przysługę, więc sam stracić nie możesz.

Zaznaczam, że mówię to w moim imieniu. Żeby potem nie było kłótni o 2 zł...

264

Odp: Spotkania

Ej, lepiej żeby końsko szybko te boostery kupił, bo Morion jest czynny dziś tylko do 14:00, a jutro w ogóle nie czynny

I TYLE XD

265

Odp: Spotkania

Spokojnie, już kupiłem. Mamy 10 boosterków. Jak będzie po połowie to najwyżej mi coś zostanie albo zagramy o te 10 i podzielimy jakoś wpisowe.

266

Odp: Spotkania

konsko napisał/a:

Spokojnie, już kupiłem. Mamy 10 boosterków. Jak będzie po połowie to najwyżej mi coś zostanie albo zagramy o te 10 i podzielimy jakoś wpisowe.

Myślę, że bedzie nas około 12, więc raczej podzielenie będzie dobrą i sprawiedliwa opcją. Czyli wyjdzie mniej więcej 12,5 zł

I TYLE XD

267 (edytowany przez lechu100000 2013-05-25 22:57:36)

Odp: Spotkania

Chciałbym sie pojawić na tym spotkaniu - jestem nowy w waszym gronie ^^
Jednak prosiłbym kogoś o adres i godzinę na którą miałbym się stawić (obecnie składam deck wiec raczej będę się wstydził zagrać ale ktoś mówił że chce coś sprzedawać itp....)
Więc czy możecie podać dokładny adres lokalu (jako że to lokal się "rozdwoiło" i godzinę spotkania)

268 (edytowany przez Yabol 2013-05-25 23:02:14)

Odp: Spotkania

Anielewicza 2, od 10:30 turniej, schodzić się można od 10:00 bo o tej otwierają smile zapraszamy smile

Obok Carrefoura jest Paradox jakby co.

269

Odp: Spotkania

Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało, ale myśle że wstępnie można już myśleć o spotkaniach. U mnie wygląda to mniej więcej tak:
- lipiec cały zajęty
- sierpień pierwsza połowa wolna
To jest tak bardziej mniej niż wiecej, no ale dobra wink
Czy jest ktoś ew. zainteresowany spotkaniami w dni powszednie? A jak tak to w jakich terminach?

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

270

Odp: Spotkania

W ten weekend gramy? Mi osobiście oba dni pasują z rana.

271

Odp: Spotkania

Mi pasuje niedziela wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

272

Odp: Spotkania

Mi pasuje tylko sobota.

273

Odp: Spotkania

mnie cyba nie będzie
sad

274

Odp: Spotkania

Ja w tym tygodniu mogę tylko w niedzielę

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

275

Odp: Spotkania

Mi szczerze obojętne, w jaki dzień, ale za to mam propozycję. Co wy na to, aby w tym tygodniu nie robić turnieju i nie grać dla spiny, tylko po prostu na luzie po raz kolejny potestować decki, to by było dosyć zadowalające. Co wy na to? Hm...

I TYLE XD