201

Odp: Spotkania

Niedziela 10:30, ja może przyjdę.

202

Odp: Spotkania

Mi w sumie nie przeszkadza niedziela, byle by się dowiedzieć kiedy to będzie do środy/czwartku

I TYLE XD

203

Odp: Spotkania

ja w ten weekend bym wolała w niedzielę  smile

Luxray, Weawile, Eevee <3

Tak wiem, mój awatar jest prze słodki :3

204

Odp: Spotkania

Kilka spraw:
Jutro z rana dzwonię do Paradoxu zarezerwować niedzielę.
Gramy z proxami PLF. Tylko znów nawołuję o realne zmiany w decku i wydrukowanie referencji.

26 maja(niedziela) mają zamiar zaszczycić nas swoją obecnością Tris i Adrian vel betonowy, więc ustalmy, że w ten dzień turniej się odbędzie.
Jeśli natomiast kilka osób będzie mocno optowało za sobotą zagramy 2 turnieje w 1 weekend.

Mam nadzieję, że conajmniej większości pasują takie informacje.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

205

Odp: Spotkania

O, wiedziałem, że gdzieś zapomniałem czegoś napisać - dowiedziałem się dziś, że sobota mi bardziej pasuje, ale w takim razie postaram się przyjść w niedzielę.

206

Odp: Spotkania

No mi ten weekend obojętne, a za 2tyg tak jak mówi Babidoof vel pupa Garbodora trzeba pograć w niedzielę, bo wtedy mogę przyjąć Tris.

207 (edytowany przez McLer 2013-05-09 07:17:14)

Odp: Spotkania

Właśnie sobie przypomniałem, że kiedyś nadmieniałem, że wolę niedziele od sobót, w związku z czym - i to pomimo tego, że wybraliście niedzielę - złamię się i też przyjdę w niedzielę, ponieważ już kiedyś wspominałem o tym, o czym teraz sobie przypomniałem, że nadmieniałem.

McLer,
simply The Best
in every contest

208

Odp: Spotkania

Ja w tym tygodniu odpadam, bo mam masę roboty na weekend. sad

209

Odp: Spotkania

Ja też raczej nie przyjdę, może na godzinę. Chyba, że mi nauka piorunem (Thunder) pójdzie.

210

Odp: Spotkania

Powinienem wpaść. A jeśli nie teraz, to za tydzień już na pewno  smile

211 (edytowany przez Pelek 2013-05-11 12:57:37)

Odp: Spotkania

Misie jeżeli już będziecie grać z proxami to proponuję coś nowego. Co Wy na to by do każdego decku był 10 kartowy extra deck. Będzie można co mecz zmienić 4 karty ze swojego decku na te z extra decku. Reguła ta tylko, że z 15 kartowym extra deckiem jest stosowana w Yu-Gi-Oh i tutaj może się fajnie sprawdzić wink.

@Shun testować możesz na Playtcg, PTCGO.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

212

Odp: Spotkania

Ja walę. Wiesz po co gramy z proxami? Żeby szybciej testować decki wraz z kartami z Plasma Freeze, zamiast czekać. Testować do OTP. Nie dla funu.

Napisałbym nieco więcej, ale Keeshi mógłby mi dać bana.

~Prawdziwy Shun

213

Odp: Spotkania

Pomysł Pelka jest świetny. Proponuję do tego wprowadzenie kart-pułapek. Taki anty-N, anty-Catcher itp. Będzie fajniej się grało.


































ofc not.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

214

Odp: Spotkania

Krótka odpowiedź: nie.

Długa odpowiedź: Sideboard faktycznie jest stosowany w innych karciankach, ale w PTCG nie. Nie będzie tej zasady na OTP, więc nie widzę czemu mielibyśmy marnować jeden z niewielu pozostałych turniejów na granie z sideboardem, kiedy wszyscy chcą jak najwięcej pograć z kartami z nowego setu. Jak chcesz zmieniać karty w talii, umów się z kimś na luźne testy, podczas nich możesz zmieniać tyle kart ile chcesz, ba, możesz zmieniać talie między meczami. Więc wybacz, ale nie.

215

Odp: Spotkania

Niestety proszę ja Was jutro muszę spasować.

Zwiększa to jednak szansę, że Moriona i turniej z ekipą pozawarszawską zaliczę.

Udanej zabawy wink

216

Odp: Spotkania

Będę jutro, jako proxy chcę tylko cathery, wiem że na OTP trzeba będzie ale czy koniecznie mam przynosić referencje na jutro?

Mam Landorusa EX na zbyciu

217

Odp: Spotkania

Koga napisał/a:

Będę jutro, jako proxy chcę tylko cathery, wiem że na OTP trzeba będzie ale czy koniecznie mam przynosić referencje na jutro?

Koga to ty żyjesz? XD

218

Odp: Spotkania

Tak i napisałem już parę postów, oraz zjawiłem się na 1 spotkaniu tak więc chyba wszyscy w Warszawie (oprócz ciebie) już to zauważyli (a czy się przejęli to już inna sprawa).

A teraz zagadka:
Grasz A zostawił wszystkie swoje opakowane w grube plastikowe osłonki rzadkie karty i poszedł do domu, gracze B i C po skończonym meczu zauważyli że wszyscy oprócz nich już poszli, a karty zostały, gracz B poprosił gracza C o wzięcie i przechowanie tych kart dla gracza A, na co gracz C się zgodził.
Teraz pytanie:
Jakie złe i szatańskie rzeczy zamierza gracz C zrobić z kartami gracza A.
Podpowiedź:
Imię gracza A zaczyna się na Pele, a gracza C na Kog.

Mam Landorusa EX na zbyciu

219

Odp: Spotkania

Nie ruszaj ich, bo cie po łbie strzeli, hahahaha. Pelek...

I TYLE XD

220 (edytowany przez Babidi 2013-05-12 17:28:31)

Odp: Spotkania

Kakel poruszył temat grania na tygodniu więc ja podaję terminy mi odpowiadające przez najbliższe 2 tygodnie:
Poniedziałek 12.00+(o 12 kończę zajęcia na uczelni) co niestety nie oznacza, że o 17 i 18 zawsze będę chciał, bo może mi się nie chce z Piaseczna jechać 2 razy do Wawy sad
Wtorek 14.00+ podobnie jak poniedziałek, w nadchodzący wtorek wyjątkowo 16.30+
Środa 12.00+ to co w poniedziałek
Czwartek 17.00+
Piątek CAŁY DZIEŃ WOLNY

4 (lub więcej) osoby w 1 terminie to sensowna ilość by myśleć o spotkaniu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

221

Odp: Spotkania

Mi pasuje najbardziej tak:
Czwartek?17-20?
Piątek 12-14:30

Poza tymi dniami czasem może mi sie uda po 17

I TYLE XD

222

Odp: Spotkania

czw i pt wg Babidoofa - super. Z tym, że w Piątek od 11:00.

223

Odp: Spotkania

Ktoś byłby chętny na wtorek/środę w tym tygodniu? Cały dzień wolny big_smile.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

224

Odp: Spotkania

Niestety, nikt.

225

Odp: Spotkania

Jeśli ostatecznie czwartek popołudniu zostanie wybrany to naprawdę spora szansa, że również będę wink