176

Odp: Spotkania

Amphi widzę ostatnio dostał confidence boost'a, chyba musi wrócić na drugie od końca miejsca. ;p

177

Odp: Spotkania

To ja idę w niedzielę i kto dokona rezerwacji? (chyba ,że ktoś dokonał)

178

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

Amphi widzę ostatnio dostał confidence boost'a, chyba musi wrócić na drugie od końca miejsca. ;p


Oj tam, po prostu przejąłem twój pakt z szatanem  big_smile. I jeszcze jedno, nigdy!!!
Ale co prawda to prawda, nie ma Yabola, spotkanie jest łatwiejsze, bo: JEST YABOL, JEST IMPREZA!!!

I TYLE XD

179

Odp: Spotkania

Yabol te tabletki co mi przepisałeś jakoś źle na Aphiego działają -,-, jak jakaś wiewiórka się zachowuje O_o.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

180

Odp: Spotkania

Pelek napisał/a:

Yabol te tabletki co mi przepisałeś jakoś źle na Aphiego działają -,-, jak jakaś wiewiórka się zachowuje O_o.


Właśnie nie wiem, co sie dzieje, mam nadzieje, że sie polepszy

I TYLE XD

181

Odp: Spotkania

Pelek nie obrażaj emolgi
Emolga DGE

182

Odp: Spotkania

Co Wy na to żeby od następnego tygodnia grać ze sproxowanymi kartami PLF skoro i tak gramy bez nagród?
Tylko proxowanie miałoby na celu realne ulepszenia na OTP, które można wprowadzić w swoim decku a nie, że każdy przyjdzie z ThunDeo deckiem.
Tylko proszę o zdrowe podejście do tematu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

183

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

Co Wy na to żeby od następnego tygodnia grać ze sproxowanymi kartami PLF skoro i tak gramy bez nagród?
Tylko proxowanie miałoby na celu realne ulepszenia na OTP, które można wprowadzić w swoim decku a nie, że każdy przyjdzie z ThunDeo deckiem.
Tylko proszę o zdrowe podejście do tematu.

Mi to absolutnie nie przeszkadza. Ewentualnie na Morionie bym grał tylko oryginałami a reszta spotkań aż do OTP nie ma problem.
Mam nadzieję, że będziesz jutro? smile

No właśnie jeszcze apropo jutra. Spóźnię się troszeczkę, więc spodziewajcie się mnie 10.10 - 10.15. Siła wyższa smile

184

Odp: Spotkania

Babidi czyli np. Aphi nie mógłby sobie włożyć 3 Kyuremów PLF? To kiedy będziemy grali z tzw. nagrodami?

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

185

Odp: Spotkania

Pelek napisał/a:

Babidi czyli np. Amphi nie mógłby sobie włożyć 3 Kyuremów PLF? To kiedy będziemy grali z tzw. nagrodami?


Niby czemu? I tak 1 już zamawiam z trolla, a resztę jakoś załatwię, albo wiem, ściągnę z Korei deck Deoxys thundurus i bedzie oryginalny i co z tego, ze dałem za niego 3 dychy, zamiast 3 stów, mam szanse nim grać i nim zagram na otp (tak Pelek to do cb)


Co do proxów to jestem za tym, żeby na spotkaniach bez nagród grać proxami, u mnie to akurat gdzieś z 5 kart, jest to dobry pomysł, ostatnio już też tak robiliśmy i było nieźle, ale nie cały deck, ludzie...

I TYLE XD

186

Odp: Spotkania

Pelek, nie widzę jaki masz problem. Cel tego jest taki, żeby zacząć testować talie takie jakie mają być na OTP, zamiast czekać na karty z Plasma Freeze. Kumasz? Jeśli Amphi ma zamiar grać 3 Kyuremy PF to czemu miałby tego nie robić?

Chodzi o realne zmiany, a nie całkowita zmiana decku na Thundurus/Deoxys. Chociaż znając ciebie to i tak to olejesz.

~Prawdziwy Shun

187

Odp: Spotkania

Dobry pomysł smile .

188

Odp: Spotkania

Pelek napisał/a:

Babidi czyli np. Aphi nie mógłby sobie włożyć 3 Kyuremów PLF? To kiedy będziemy grali z tzw. nagrodami?

A czemu miałby tego nie zrobić? Brzmi dość sensownie biorąc pod uwagę Amphiego deck.
A z nagrodami będziemy grać jak dojdą boxy do Yabola.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

189

Odp: Spotkania

Tylko miejcie do wszystkich tych kart CZYTELNE referencje (skany), bo inaczej będzie się strasznie długo grać...

McLer,
simply The Best
in every contest

190

Odp: Spotkania

McLer ja sobie zaskanuje ały ReshiDelurre, jak mi wystarczy tuszu.

191

Odp: Spotkania

QUCKcraftPL napisał/a:

McLer ja sobie zaskanuje ały ReshiDelurre, jak mi wystarczy tuszu.

Niem lepiej Kyurem-Chandelure, jeśli już, skoro masz 4 white?

I TYLE XD

192

Odp: Spotkania

Ciekawe, nagle wszyscy są za tym, żeby pograć na proxach w ramach treningu przed OTP, a jak ja ostatnio przyszedłem to spotkałem się z kilkoma opiniami, że to zły pomysł, żeby to było ostatni raz itd. Trochę mnie to dziwi, ale ok. Ja tam zawsze jestem za takimi testami, byle nie za często. Generalnie wg mnie, jeśli nie gramy o nagrody to można urządzać sobie spotkania towarzyskie, a nie pseudo turnieje. Wiadomo, że niektórym może zależeć na rankingach, więc pewnie woleliby turniej. W każdym razie wyrażam swoje zdanie. Może ktoś się z nim zgodzi.

193

Odp: Spotkania

Ja wtedy mówiłem, proksuj sobie ale bez przesady, bo to później prowadzi do sytuacji, a w których jakiś pelek przychodzi z 3 landorusami sproxowanymi. No i właśnie - rankingi są, ja się nimi trochę jaram.
Idąc w tym kierunku to w ogóle można by sobie darować kupowanie kart i drukować całe talie porządną, kolorową drukarką i grać. smile

194

Odp: Spotkania

Ja bardzo proszę o nieużywanie mojej osoby jako przykład osoby proxującej jak to Yabol zrobił. Kiedyś z Babidim jak graliśmy to sobie hydre sproxowałem by przetestować w realu. Drugi taki przypadek to dawno temu wpadłem na końcówkę turnieju i zagrałem z 2-3 osobami z proxem Shaymina ex, który do mnie jeszcze nie doszedł.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

195

Odp: Spotkania

Twoja osoba nie została tutaj użyta jako przykład osoby proxującej, tylko jako lamera który nagina ustalenia.

Poza tym, akurat sproxowanie 3 Landorusów bardzo by do ciebie pasowało...

~Prawdziwy Shun

196

Odp: Spotkania

Użyty zostałeś jako przykład osoby ogólnie kombinującej, a że akurat nigdy przez proxowanie to stan na pewno chwilowy.

EDIT: Napisałem, a potem zobaczyłem Shuna big_smile +1 w każdym razie ;p

197

Odp: Spotkania

No to zacznijmy może rozmawiać o następnym spotkaniu.
W środę/czwartek zabookuję nam miejsce tylko muszę wiedzieć na który dzień.

Mój głos na sobotę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

198

Odp: Spotkania

Sobota 10:30

I TYLE XD

199 (edytowany przez Robert 2013-05-07 08:58:20)

Odp: Spotkania

Ja w tym tygodniu raczej odpadam

P.S: Chociaż po krótkim zastanowieniu, jakby to była niedziela to jest szansa, że wpadnę.

200

Odp: Spotkania

Ja preferuję Niedziela 10:30 aczkolwiek Sobota może być w ostateczności :S.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p