1 (edytowany przez hgorski6 2017-06-13 20:48:08)

Temat: Potężny tank

Mając do dyspozycji 60 kart i wszystkie karty kiedykolwiek wydane spróbujcie uzyskać poka z największą ilością życia. Mi udało się uzyskać 1130 HP(Conkeldurr NV z 55 energiami podczepionymi pod niego i z Training Center FFI w grze).

@EDIT zedytowałem za sugestią bidulka

2

Odp: Potężny tank

hgorski6 napisał/a:

Mając do dyspozycji 60 kart i wszystkie karty kiedykolwiek wydane spróbujcie uzyskać poka z największą ilością życia. Mi udało się uzyskać 1150 HP(Conkeldurr NV z 56 energiami podczepionymi pod niego i z Training Center FFI w grze).

Syruacja niestety niemożliwa. Musisz mieć zostawionego minimum jednego prajza. Więc chyba zostanie z 55 energiami? big_smile

(Zamieszczę tu swoje rozwiązanie... później)

Greninja & Dewott

Odp: Potężny tank

Bidulek napisał/a:
hgorski6 napisał/a:

Mając do dyspozycji 60 kart i wszystkie karty kiedykolwiek wydane spróbujcie uzyskać poka z największą ilością życia. Mi udało się uzyskać 1150 HP(Conkeldurr NV z 56 energiami podczepionymi pod niego i z Training Center FFI w grze).

Syruacja niestety niemożliwa. Musisz mieć zostawionego minimum jednego prajza. Więc chyba zostanie z 55 energiami? big_smile

(Zamieszczę tu swoje rozwiązanie... później)

Tak samo pomyślałem na początku ale potem zauważyłem że przeciwnik może położyć stadion.

4

Odp: Potężny tank

kochaśpaniwójcik napisał/a:
Bidulek napisał/a:
hgorski6 napisał/a:

Mając do dyspozycji 60 kart i wszystkie karty kiedykolwiek wydane spróbujcie uzyskać poka z największą ilością życia. Mi udało się uzyskać 1150 HP(Conkeldurr NV z 56 energiami podczepionymi pod niego i z Training Center FFI w grze).

Syruacja niestety niemożliwa. Musisz mieć zostawionego minimum jednego prajza. Więc chyba zostanie z 55 energiami? big_smile

(Zamieszczę tu swoje rozwiązanie... później)

Tak samo pomyślałem na początku ale potem zauważyłem że przeciwnik może położyć stadion.

W treści zagadki jest jasno napisane, że mamy do dyspozycji 60 kart, więc wyłącznie swoją talię wink

Greninja & Dewott