Temat: Woodhamma

Z racji iż wrzucam dość dużo decków, postanowiłem założyć temat z nimi.

2

Odp: Woodhamma

Beloom/Regirock-EX

Z racji iż ma dość dużo opcji do zagrania w tym decku więc poddam je do decyzji. Mam tu na myśli Breloom FFI. Chodzi o to żeby przygotować go w jedną turę do focus sasha żeby przeciwnik nie mógł mnie zoneshotować. Znajdują sie tu pokemony zwiększające atak [Regirock EX FCO], leczące [Riombee SM z Ability leczącym 20 hp i Jynx GEN ] supporty atakujące [Sudowoodo BKPLandorus EX BC] i innego rodzaju [Jolteon AOR, Genesect EX FCO]. Regirock bijemy więcej leczymy więcej. Riombee zajmuje więcej miejsca w decku ale mniej na benchu a jynx mniej w decku szybciej się rozkłada więcej na benchu. Lando do obijania bencha i ew.do walnięcia za 150 z discardem 3 energii z strong energy 170 więc OHKO większości EXów, sudowoodo jest slabszą opcja ale tez moze porządnie uderzyć bez discardu energii. Jolteon przeciwko Lugiom-EX, Lugiom, Yveltalom, Yveltalom-EX, Dragonitom-EX i Shaiminom. Można też wrzucić Rough Seas do leczenia. Genesect-EX do trzymania Focus Sashy.

Pokemony na 100% mozna zmienic ich liczbe ale usuwac raczej nie.
4-4 Breloom FFI
4 Regirock-EX
Inne

2-2 Jolteon AOR

1/2 Genesect EX

4 Jynx

3-3 Riombee

2 Landorus-EX

2 Sudowoodo

2 Oranguru
Supportery:

4 Sycamore
3 N
2 Kukui
1 Elesa
2 Lysandre
1 Pokemon fan club

3 Vs Seeker to nie supporter ale w sumie trochę

Stadium

Rough Seas z jolteonem lub sky field lub Fighting stadium

Itemy

4 Focus sash
4 Ultra Ball ckoc balle zależą od pokemonow jake dojdą
3 Float Stone
1 Eco Arm
1 Special Charge
2 Switch


2 DCE
4 Strong Energy
4  i tu moge wybrac kazdy typ zaleznie od pokemonow jakie dojda bo na farcie bedzie mona genesectem atakować. Ale raczej fighting będzie.