Temat: Pokemon TCG - Trójmiasto

Witam smile
Jako nowy towarzysz tego forum na wstepie chcialbym powiedziec "No CZeeeeeeeeść" xD
A teraz przejdzmy do konkretow.
Probowalem jakis dluzszy czas temu zalozyc podobny topic an forum ISY jednak po kilku wiadomosciach nie wypalilo..
Teraz proboje tego tutaj, jako jeden z nielicznych osob interesujacych sie grami TCG w 3city , chcialbym sie dowiedziec czy sa tutaj jakies osoby z mojej okolicy? i czy ktos bylby chetny na stworzenie "od podstaw" jakiejs stabilnej ekpiy do grania w PKMN TCG i jazdy na turnieje po naszym kraju?

Jezeli ktos sie znajdzie napiszcie tutaj odpowiedz albo dajcie znac na PW.

Pozdrawiam smile
RoNo

2

Odp: Pokemon TCG - Trójmiasto

Hej. Jeżeli chodzi o Trójmiasto, to mam dobre miejsce do gry. Mogę pomóc Ci w stworzeniu ekipy "od podstawy". Pozdrawiam

3

Odp: Pokemon TCG - Trójmiasto

Jest ktoś chętny do gry po wakacjach mieszkam w Gdyni. Jak co to kontakt na skype i pw

4

Odp: Pokemon TCG - Trójmiasto

Cześć wszystkim! Piszę w imieniu LiveQuest z Gdyni. Skontaktowało się z nami wydawnictwo ISA - wydawca Pokemon TCG w Polsce - w sprawie organizacji oficjalnych turniejów na Trójmiasto. Będą oficjalne zestawy turniejowe, promki itd., a przy okazji byłyby u nas dostępne od ręki boostery z najnowszych dodatków. W związku z tym moje pytanie: ilu jest aktywnych graczy w Trójmieście i ilu z nich byłoby zainteresowanych regularnym braniem udziału w takich turniejach?

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszym profilem fb www.facebook.pl/livequestgdynia lub stroną internetową www.livequest.pl, żeby sprawdzić lokal, w którym odbywałyby się spotkania.

Osobę, która wie, co i jak zachęcam do kontaktu mailowego (info@livequest.pl), telefonicznego (+48 737 484 484) lub na facebooku (facebook.pl/livequestgdynia), bo być może zapomnę o sprawdzeniu forum. wink

Pozdrawiam!

5

Odp: Pokemon TCG - Trójmiasto

@livequest Witam, podejmue wspolprace rozkrecania karcianki w trojmiescie wink bede 5.10 na waszym wydarzeniu i probuje zorganizowac paru kumpli, mam nadzieje ze bedzie troche osob u was, do zobaczenia wink