Temat: Booster Boxy/Booster Pack,i

Witam,


Interesuję się kartami pokemon (zbieram je od 7 miesięcy), posiadam sporo kart z serii Black and White, ale chciałbym się teraz skupić na serii XY (mam trochę kart z tej serii, ponieważ kupiłem w grudniu 3 puszki po 1 z Venkiem, Czarkiem oraz Blastoisem), i moje pytanie jest takie jak kupować te karty? Myślałem nad takimi opcjami jak kupowanie raz na 2 miesiące (niestety mam teraz też inne wydatki i więcej jak 500 zł na 2 miesiące wydać ten cel nie mogę) 40 boosterków (po 10 z jednej serii oprócz Primal Clash i Roaring Skies) czyli 10 z XY, 10 z XY Flash Fire, 10 z XY Furious Fists i 10 z XY Phantom Forces, albo raz na 2 miesiące kupić jeden cały Booster Box z jednej serii np. w tym miesiącu Box XY, za 2 miesiące Box XY Flash Fire itp. co o tym myślicie, dodam że nie skupiam się obecnie na grze w karciankę tylko samo kolekcjonowanie, i jeszcze jedno pytanie czy np. jak ludzie grają na turniejach/spotkaniach w PTCG to w taliach można mieć np. karty z różnych serii pomieszane? np. trainery z XY a pokemony z B&W itp? Oczywiście nie chodzi mi o serie, które "wypadły" już z formatu.



Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.