26

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Notatki podczas pojedynku są dozwolone jak mniemam? wink

Oficjalny hymn afterparty OTP2013 ----------> https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A

27

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Oczywiście, tak samo, jak pozwalają na to oficjalne zasady. Przed każdym meczem musisz mieć jednak czystą kartkę.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

28

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Odpowiedź niby oczywista smile wolałem się upewnic bo w przypadku mojego "ogrania" notatki będą ważne wink dzięki Adrian za szybką odpowiedź.

Oficjalny hymn afterparty OTP2013 ----------> https://www.youtube.com/watch?v=WVu23_Tu81A

29

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Czy runda systemem szwajcarskim i top8 będzie rozgrywana jako jeden pojedynek, czy mecz do 2 wygranych?

30

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Jeden pojedynek.

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

31

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Dzięki. Jeszcze techniczne pytanie - o której planowane jest rozpoczęcie i koniec turnieju?

32

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Dokładniej: Swiss do 1 zwycięstwa, Top8 do dwóch zwycięstw.

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

33

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Szymonie, mamy taką piękną stronę: ptcg.eu/otp

Tam znajdziesz dokładny harmonogram turnieju: http://ptcg.eu/otp/?page=otp2015_plan

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, szymon.przybyl

34

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Dzięki, odwiedzałem tylko forum, nawet nie wiedziałem o tamtej stronce smile

35

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

http://ptcg.eu/forum/topic/949/otp-2015 … zoksiazce/

W takim razie słabo czytasz forum smile Ale jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, jak najbardziej zapraszam.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: szymon.przybyl, McLer

36

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Witam, Jestem Michał i jestem tu nowy smile chciałbym wziąć udział w turnieju smile choć chyba nie do końca wiem co i jak smile

Ostatnimi czasy z moją żoną kpiliśmy trochę kart, żeby było co robić w domu smile

I tak moje pytanie brzmi, mam w domu 3 talie startowe DP, Trainer KIT XY Sylveon/noivern oraz talie Brilliant Thunder PCD, z których talii można by  było skorzystać, i czy z Tali DP trainery można by było wykorzystać?

Jestem z pod Krakowa, i chciałbym wiedzieć jak najprościej ewentualnie dojechać na turniej, oraz kiedy można się i gdzie spotkac pograc, nauczyc sie cos w Krakowie z góry dziękuje za odpowiedź

37

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Jak najbardziej można by skorzystać z kart z trainer Kita z Sylveonem/Noivernem i talii Brilliant Thunder, karty z tych dodatków są legalne.

Listę dopuszczalnych dodatków znajdziesz w tym temacie. Niestety nie ma wśród nich setów DP, ale można wykorzystać trainery, które były wydane w DP a zostały wydrukowane ponownie w setach z linku.

Przykładem takich trainerów są Potion DP lub Switch DP.

Na turniej zapraszam z radością, chociaż same karty z dodatków startowych to może być nieco zbyt mało, żeby rywalizować z najlepszymi. Trzeba jednak powiedzieć, że scena krakowska z radościa przyjmie nowego gracza smile

Z samymi kartami oraz setami zapoznać się można na stronach ptcg.eu oraz pokebeach.com

W tym dziale znajdziesz więcej informacji o spotkaniach w Krakowie, skontaktuj się też z osobą o nicku adrian.paletko który powie Ci o tym więcej. Ponoć grają  tam co sobotę smile

Postaram się rzucić mapką dojazdową na turniej, chociaż z dworca PKP w każdym wypadku idzie się pieszo, jest bardzo blisko, a dojazd z Krakowa jest możliwy rozlicznymi autobusami. Jeśli będziesz chciał się tego dowiedzieć oraz zdobyć parę kart, zapytaj kogoś z grających smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

38

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Czasami nawet nie o wygranie a dobra zabawe chodzi. Dopiero zaczynam zbierac talie. Wiec wiem ze jest bardzo slaba. Warto by bylo zobaczyc najlepszych i sie czegos nauczyc. Warto kupowac boostery? Czy lepiej od kogos odkupic karty?

39

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Myślę, że jeżeli chce się złożyć talię na początek zabawy z karcianką, to powinno pytać się graczy o karty, wielu z nas ma kilka kompletów np. kart trenerów i supporterów, które są praktycznie niezbędne do funkcjonowania talii. smile

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

40

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Naprawdę jestem bardzo zadowolony, że mamy nowego gracza, ale z powodów praktycznych prosiłbym o przeniesienie tej dyskusji do innego tematu smile Chętnie udzielimy wszelkich informacji, móżesz nawet założyć nowy temat, jeśli inny Ci nie odpowiada.

Akurat Shellaqdo bardzo mądrze gada.

W dziale "Karciane sprawy" jest mnóstwo tematów w których odpowiadaliśmy początkującym graczom, proponuję je przeczytać i podłączyć się z tą dyskusją do któregoś z nich, w ostateczności założyć nowy. ~ Kakel

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

41

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Od ilu to lat ? bo mam 10 i mam zamiar się udać . Mam wszystko przygotowane  {listę i talię}

42

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Nie ma limitów wieków smile

43

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Nie mamy ograniczeń wiekowych, zwykle na dużej turniejach są 3 kategorie wiekowe, ale jako, że u nas nie ma zbyt wielu graczy pasujących do tych 2 "młodszych" kategorii nie mamy podziału na OTP. Do brania udziału w OTP jest wymagana jedynie znajomość polskiego języka, talia w obowiązującym formacie, prawidłowo wypełniona lista kart, do złożenia podczas zapisów, tuż przed turniejem i oczywiście znajomość zasad gry. Ale wszystkie te informacje można znaleźć w innych tematach w tym dziale (OTP 2015).

Edit: Konsko mnie uprzedził, muszę poprawić prędkość pisania na klawiaturze big_smile

Mam Landorusa EX na zbyciu

44

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Czy na OTP bedzie jakis "sklepik" ?:) Tzn nie wiem czy ktos sie z ISY na ten event wybiera albo jakiegokolwiek sklepu wybiera wraz ze swoimi rzeczami. Pytam bo nie wiem ile dukatow naszykowac jak w ramach emocji postanowie zakupic pare boosterkow/blisterkow smile

45

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Tak i nie. Żaden sklep nie bierze udziału to "nasza" impreza, ale jak można przeczytać w jednym z pozostałych tematów w tym dziale (nie pamiętam którym) będzie możliwość zakupu boosterów z roaring skies po korzystnej cenie.

Mam Landorusa EX na zbyciu

46

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

mam trzy boxy, czyli 108 boosterów na nagrody, które wystarczą na 44 osoby - jeśli będzie ich mniej, to będę miał odpowiednio po 5 boosterków do sprzedaży za każde 2 osoby poniżej tej liczby.

Cena: 13,50 zł.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

47

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

1. Czy można się spodziewać skanów kart turniejowych. Z chęcią umieściłbym je na stronce tak jak w latach ubiegłych.

2. Rozumiem, że OTP 2015 jest turniejem kończącym sezon ELO. Kiedy zostanie opublikowana ostateczna klasyfikacja rankingu?

48

Odp: OTP 2015 - pytania do organizatora

Możemy się umówić, że w weekend, po powrocie z zawodów, zajmę się tematem,

a) kart turniejowych - zeskanuję je i wyślę Ci je,
b) rankingu ELO - pozbieram do kupy wszystkie wyniki od ostatniej aktualizacji i zamknę sezon.

EDIT: Życie jest nobelon - nie mogłem zrobić tego w ten weekend. Obawiam się, żę trzeba będzie poczekać do następnego.

Nie będzie niespodzianką, że z rankingiem miliard zwycięzcą będzie Adrian Pałetko, ale dla formalności mogę to zrobić smile Trochę pechowo, że w tym sezonie raportowanie turniejów na forum trochę siadało, więc wyniki mogą być niekompletne.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer