Temat: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Chciałbym żebyśmy spotkali się w przerwie świątecznej na turnieju.

Bardzo zależy mi na spotkaniu tam osób, które z powodu miejsca pobytu lub pracy nie pojawiają się u nas regularnie - Nataku, Matilol, Keeshii, Banzail. Oczywiście starzy bywalcy jak najbardziej są zapraszani i mile widziani, ale proponuję ustawić termin pod tych których nie widujemy zbyt często, a podobno akurat będą na Górnym Śląsku.

Godzina też jest do ugadania, w tygodniu lepiej jeżdżą autobusy więc można zobaczyć się nawet po południu. A może weekend byłby lepszy? Niech wszyscy chętni piszą.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Coś nie piszecie, ale dotychczasowa lista chętnych na spotkanie prezentuje się tak:

1. Ja
2. Lesiu
3. Jameaz
4. Jar Jar (w miarę wolnego czasu)

"Może"

5. Barti
6. Nataku
7. Matilol

nikogo innego nie pytałem, jestem w trakcie, więc przy 100% skuteczności może być nas trochę smile Z tym że proponuję tym razem wolne granie i spotkanie, a jeśli będzie wielu chętnych to mózna zrobić jakis turniej.

Gdyby ktoś chciał zażyć innej rozrywki niż PTCG - zapraszam na wydrukowanie proxów z internetówki karcianej Hearthstone. Tylko dwa warunki - to musi być druk, a karty losujące z puli większej niż 20 są zbanowane (np. webspinner, a Unstable Portal to już w ogóle). Moim priorytetem jest PTCG ale zawsze można się zabawić w co innego ;p

Godziny jakie proponuję to 11-16. Ja będę musiał się zebrać między 14:30 a 15 bo mam kolędę, ale za to powinienem być wcześnie.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

3

Odp: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Jutrzejsze spotkanie dalej aktualne? Na 11 nie wiem czy się wyrobie ale około 12 mógłbym już się zjawić smile

4

Odp: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Nadal aktualne. Ja będę.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

5

Odp: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Ja też będę.

6

Odp: (termin do negocjacji) 29 grudnia - turniej gwiazdkowo-noworoczny

Miło było was zobaczyć, zarówno starych wyjadaczy spotkań Matilola i Lesia, jak i tych którzy wpadają rzadko - Jameaza, Banzaila, Jar Jara i Nataku. Mam nadzieję że umówimy się jeszcze kiedyś w większym gronie i że odsetek osób posiadających talie będzie przekraczał 50% big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer