Temat: Pokemony w Hexie

Hej, dawno mnie tu nie było, a powracam też troszkę służbowo tongue Piszę w imieniu knajpy Hex z pytaniem co byście powiedzieli na rozgrywki w tymże lokalu? smile Z oczywistych względów chodzi przede wszystkim o dorosłych graczy (w końcu knajpa wink ), wiem też że z tego powodu raczej nie ma szans na rozgrywki ligowe (zamknięcie baru na czas pojedynków nie wchodzi w grę), ale może takie luźniejsze spotkania? Sam Hex się rozwija i zaczyna wchodzić też na obszar sprzedaży. Póki co są to wybrane planszówki oraz Magic: The Gathering, ten ostatni połączony z rozgrywkami i boosterami w atrakcyjnych cenach. Jeśli będą chętni pokemaniacy to na niskie ceny boosterów do Poków oczywiście też możecie liczyć.

Jak na razie jest to tylko taki luźny pomysł i pytanie nie do was, krakowskich graczy czy w ogóle chcielibyście czy raczej idź pan w uj z takimi ofertami tongue

PS. Więcej informacji o lokalu znajdziecie na facebooku -> https://www.facebook.com/HEXspot?fref=ts

2

Odp: Pokemony w Hexie

Heja, bardzo cieszy mnie ta propozycja big_smile

Gdybyśmy otrzymali miejsce, na pewno spotykalibyśmy się co jakiś czas, może nawet regularnie, jeśli dogadamy się na wspólny termin.

Zgodzę się, że przez wzgląd na wymóg pełnoletności charakter spotkań byłby raczej luźny, chociaż gdybyście mieli boosterki to obstawiam, że znajdą się chętni na grę o nagrody (a wspominana niska cena na pewno temu pomoże).