1

Temat: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

W związku z tym, że w sobotę było nas 11 osób bez Dominika i Pandy, Reksia, Jingo i paru innych osób (Drobne, Grześ itd. itp.) Za 2 tygodnie w sobotę chcemy zrobić turniej na 16+ osób. Takiego Swiss5, bez Bo3 (bo do zamknięcia byśmy nie wyrobili). Jakoś 40 minut na rundę i styka. Piterrowi i Inu wstępnie pasuje. Kicek chyba nie da rady, ale reszta powinna dać radę. Bonku będzie, bo nie ma studiów wtedy (dlatego nie za tydzień). Zostaje mi się tylko dowiedzieć, czy Dragonus będzie wtedy wolny w pełni i gitez.


Dlatego liczę na frekwencję z południa, głównie okolic Krakowa, napiszę do okolicznych ludzi (vide Hikomikos) i może uda nam się zrobić normalnego Swiss5 dla 16+ osób.


Start o godzinie 11 w sklepie Dragonus przy ulicy Lubomirskiego (napiszę jutro do Roberta, żeby nie myślał, że robię sobie jaja z turniejem na ponad 16 ludzi wink )


Wpisowe zwykle mamy 10 zł, ale może się różnić o jakieś 1-2 złote, zależnie od tego czy nie braknie nam 30 gr od osoby na kolejny booster wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Ja bym z chęcią pojechał, trza zobaczyć jak inni wrocławianie,  w sumie by wyszło maks ~40 zł jakby nie patrzeć. ^^

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

3

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Mimo iż bym bardzo chciał to nie dam rady bo pracuję ;(

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

mnie ok 80 zł w 2 strony

ale to nic bo po urodzinkach ... 12 kwietnia yikes nieee to następnego dnia yikes

na chwilę obecną 30% szansy, że będę sad

Przygotuję sobie jakiś theme deck ... chociaż nastawiałbym się na wymiany jeśli ktoś by czegoś chciał coś.

(Szukam wszystkich Reversów z XY)

www.Hikomikos.pl Kolekcjoner PTCG. Gracz dla zabawy ^^

5

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Amphi napisał/a:

Qzin ale ty jesteś chamem, jakby co też robimy większy turniej z Białymstokiem 12.04 i chcieliśmy żeby ktoś może przyjechał, wielkie dzięki Qzin, ze nam podbierasz ewentualnych turystów big_smile

Tak, ja na przyklad wybeirałem się do Wawy,a a nawet do Białego!!!! Niedobry Qzin! A tak będę musiał tego eurotripa na OTP przełożyć.

6

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Tak pasuje termin niektórym zaocznym studiującym w Krakowie wink. Tym się kierowałem w wyborze daty. Dodatkowo: Nie widziałem u was w temacie by ludzie pisali, że chcą wpadać (poza Białymstokiem), więc może się uspokój co? wink


Zapraszam ludzi z południa na turniej Swiss5 + Top4 przy przekroczeniu 16 osób w frekwencji, bo po ostatniej sobocie okazuje się to całkiem realna opcja wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Kicek91 napisał/a:

Jeśli będzie w Warszawie i termin mi wpasuje to bardzo chętnie bym przyjechał. smile

adriank1 napisał/a:

Gdyby tak się zdarzyło, że przełożenie tego turnieju na 12 kwietnia nie obniżyłoby frekwencji, to mielibyście mój miecz.

Just sayin'

~Prawdziwy Shun

Podziękowali za posta: McLer

8

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Nie nazywałbym chamstwem organizacji zwykłego cosobotniego turnieju, tak jak przez ostatnie pół roku Kraków mógł sobie na to pozwolić. Nie nazywałbym również podbieraniem ludzi decyzji Inumaru czy Piterra który chce zagrać i woli się tłuc 3 godziny zamiast sześciu mając dwa razy mniej kosztów.

Osobiście byłbym zachwycony gdyby tego dnia odbyły się dwa duże turnieje w dwóch różnych miastach na 15+ osób. Dowodziłoby to dojrzałości sceny i tego, że wielu ludziom jeszcze chce się w to bawić, mimo wielu lat doświadczenia. Szczególnie, że w kolejnym tygodniu byłaby przerwa świąteczna.

Ja pojadę do Warszawy pod warunkiem, że zorganizują tam jakiś turniej tego dnia. A jeśli Warszawa da ciała to najpewniej pojadę do Krakowa. Qzin teraz może powiedzieć że jestem chamem bo powinienem wspierać południową scenę a do Warszawy mam dalej.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Kakel, Qzin, McLer

9

Odp: Większy turniej w KRK (12 kwietnia)

Potwierdziłem z Dragonusem, idealnie będzie jak zbierzemy 16+ osób, zagramy Swiss5, do jednego zwycięstwa i 40 minut czasu na rundę, bo przed 15 musimy się uwinąć z turniejem (nie ma zapasu czasu!), więc myślę czy nie zmniejszyć czasu na rundę do 35 minut. Tak czy inaczej, potwierdzone.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.