1,976

Odp: Spotkania

W sumie z 5-6 proxów będę miał, wybaczcie.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,977

Odp: Spotkania

Będę.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,978

Odp: Spotkania

Zaraz wyjeżdżam. Jeśli ktoś będzie w stanie odczytać tę odpowiedź i skutecznie mi pomóc:

Pożyczcie proszę 2 proxy Shayminów EX ROS jeśli ktoś ma dostęp do drukarki.

Chwilowo nie mam dostępu ani do pożyczonych oryginałów, ani do drukarki.

Jeśli ktoś się podejmie - będę wdzęczny!

1,979

Odp: Spotkania

Przyniose Adrianie

1,980

Odp: Spotkania

Ziomeczki, super było dzisiaj. Nawet na proxach (prochach hehe). Trzeba nam więcej takich spotkań koniecznie. Mam nadzieje, ze kilka razy uda nam sie spotkać bez odwiedzin Adriana (najbardziej zaangażowany 'warszawski' gracz, naprawdę!) chociaz kilka razy smile

Pozdrawiam

1,981

Odp: Spotkania

Super spotkanie smile bylo mi bardzo milo spotkac kazdego z was smile przed gwiazdka chyba juz nie zawitam do Warszawy ale zapraszam was do nas do Katowic w przerwie swiatecznej smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,982

Odp: Spotkania

Opcje do pogrania na najbliższy czas:

5 stycznia 2015 r. Paradox Cafe o 16.30 - luźne spotkanie o 2-3 boosterki BRT. Atutem jest niewątpliwie dzień wolny 6 stycznia 2015 r. Jeśli będzie chociaż jedna pewna osoba to wpadnę. Nie ukrywam jednak, że chciałbym, aby trochę się nas zebrało.

9-10 stycznia 2015 r. - Yabol rzucił na fejsie, że mógłby wtedy zagrać. Jeśli się nam nazbiera spora frekwencja również rozważę obecność. Pytanie który dzień lepszy.

15-17 stycznia 2015 r. - wyjazd do Pragi na 2 sztuki Citiesów. Opis w innym temacie założonym przez Adriana.

1,983

Odp: Spotkania

W sobotę 9 stycznia mógłbym zagrać i przyciągnąć Babidiego. Wiem, że miały być turnieje we wtorki, ale z oczywistych względów średnio mi pasują big_smile

Jakby komuś jeszcze chodziła sobota, niech da znać.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,984 (edytowany przez Kars 2016-01-03 23:45:32)

Odp: Spotkania

Piątego stycznia (wtorek) o 16:30 ja bardzo, bardzo chętnie wpadnę. Dziewiąty niestety odpada.

To wszystko niestety prawda.

1,985

Odp: Spotkania

Powinienem byc we wtorek. Sobota poki co także mi pasuje smile

1,986

Odp: Spotkania

U mnie jest szansa na 9 stycznia, ale określić się niestety na 100% nie dam rady do ostatniej chwili. Pasowałoby spytać Yabola, bo deklarował chęć.

1,987

Odp: Spotkania

Omówcie jutro z tymi co się zjawią czy ktoś wpadłby w sobotę czy można sobie darować wink Dodatkowe konsultacje raczej niczemu nie zaszkodzą

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,988

Odp: Spotkania

Byłaby szansa, że wpadłbym jakbyśmy grali rano koło 10 lub 11. Nie dam rady się jednak określić na 100%, więc lepiej mnie nie brać pod uwagę.

1,989

Odp: Spotkania

Dla mnie również godzina 10 byłaby super. Jednak dostosuję się, prawie na pewno się pojawię smile

1,990

Odp: Spotkania

Jak w paradoksie to raczej się pojawię.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,991

Odp: Spotkania

Z tego co widzę to mam dojazd na centralny o 11:32 więc jak dobrze pójdzie transport to mogę być gdzieś koło południa w Paradoxie smile Także jeśli tylko ustalicie godzinę, to bardzo chętnie.

Z tego co słyszałem to Babidi i Artur też mogą w południe, niestety Robert wcześniej i to pół na pół, więc jakbyś coś wiedział to można by się ustawić wcześniej na luźne granie, a reszta dojdzie potem?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,992

Odp: Spotkania

Jako, że Artur i Babidi właśnie spasowali (vide facebook) to też raczej mówię pas.

Pogramy następnym razem, mam nadzieję, że uda się zebrać grupę.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,993

Odp: Spotkania

Odnośnie "większego" warszawskiego stanęło na 5 marca 2016 r. w Paradoxie o godz. 11 (lub w tych okolicach w przypadku chęci przyjazdu przez gości).

Wczoraj pytałem i stoliki są jeszcze dostępne, ale w każdej chwili może się to zmienić. Stąd prosiłbym o szybkie decyzje.
Na ten moment mamy 5 chętnych: Kars, Artur, Krzysiek, Koga i ja oraz 2 niewiadome: Yabol, Kakel.

Jeśli ktoś z innych ośrodków przejawia chęć wzięcia udziału w takim turnieju to proszę o jak najszybszą informację.
Jeśli turniej ma w ogóle dojść do skutku muszę zrobić rezerwację na odpowiednią liczbę stolików.
Z tego co pisał Artur może kogoś wziąć pod dach, ale to już trzeba z nim uzgodnić.

Kwestie formatu i proxów pozostawię głosowaniu, jeśli turniej dojdzie do skutku.

1,994

Odp: Spotkania

Chodzi fama, że za tydzień ma być coś większego z przyjezdnymi.

Delikatnie spytam o format (w tym: z proxami czy bez proxów), każda opcja mi odpowiada jeśli jakimś cudem uda mi się przyjechać, tylko tak informacyjnie smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,995

Odp: Spotkania

Będziemy z sebkiem5000 smile

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

1,996

Odp: Spotkania

adriank1 napisał/a:

Chodzi fama, że za tydzień ma być coś większego z przyjezdnymi.

Delikatnie spytam o format (w tym: z proxami czy bez proxów), każda opcja mi odpowiada jeśli jakimś cudem uda mi się przyjechać, tylko tak informacyjnie smile

Format: standard. Proxy dopuszczone.

Będzie nas 11: Piterr, Sebek, Adriank1, Robert, Yabol, Augustyn, Kakel, Arturomod, Koga, Krzysiek i ja. Jak na Warszawę ostatnimi czasy, to 200% normy.

Turniej zaczyna się o 11:00 w Paradoxie.

To wszystko niestety prawda.

1,997

Odp: Spotkania

Witam,

jest może planowane jakieś spotkanie/turniej w najbliższym czasie w Warszawie? Jestem świeży na forum, ale mam kilka grających osób, jesteśmy raczej laikami - ale liczy się zabawa smile

1,998

Odp: Spotkania

Spotkanie weekendowe na razie się nie zapowiada, na spotkania w tygodniu teraz umawiamy się głównie przez facebooka https://www.facebook.com/groups/763469077131244/
W maju pewnie będziemy się spotykać w miarę często, bo będziemy testować do OTP.

1,999

Odp: Spotkania

Dzięki za szybką odpowiedź. Wysłałem prośbę o dołączenie do grupy na fejsie. Polecę ją też grającym znajomym.

Podziękowali za posta: Yabol

2,000

Odp: Spotkania

Witam

Popykam z checia z ludźmi ze stolicy,głównie dla funu; nie widzę problemu żeby czasem zrobić jakiś mini turniej☺tomasz