26

Odp: Przygoda z Pokami po latach. Talia na solidny start!

-1 Absol + 1 Darkrai Ex

Osobiście nie gram Energy Searcha, ani nie grałbym Dowsing Machine (uwielbiam Scramble Switch + Max Potion) Koniecznie więcej energii tak z 10-11 dobrze mieć


Temat trzeba przenieść koledze tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

27

Odp: Przygoda z Pokami po latach. Talia na solidny start!

Łamie mi się serce że akurat coś takiego już masz sad ;p

28

Odp: Przygoda z Pokami po latach. Talia na solidny start!

Nie znajdziesz dobrej talii, której nikt inny w Polsce by nie miał... Zawsze możesz trochę zmienić build, włożyć jakiś dodatek etc. Na początku złóż coś prostego i taniego, jak np. zwykłe Darkraie, a za kilka miesięcy, jak będziesz się lepiej orientował będziesz mógł złożyć coś innego, może oryginalniejszego, lub zmienić parę rzeczy, które uznasz za słuszne. smile Z takim nastawieniem w przyszłości na pewno będziesz robił masę rogue'ów (niepopularne talie, zaskakujące te popularniejsze), ale jak mówiłem, najpierw najlepiej zacząć z czymś prostszym, niewymagającym znajomości tego, czymś się obecnie gra najczęściej i jak to kontrować.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

29 (edytowany przez jaworschuck 2013-08-29 10:58:53)

Odp: Przygoda z Pokami po latach. Talia na solidny start!

No i chyba zacznę składać to co wstawiłem z tymi śmieciakami z ewentualną jakąś modyfikacją. Zajarałem się trochę. Z czasem tak jak mówisz coś pozmieniam (I tak bałem sie że w ogóle nie uda mi się złapać znowu bakcyla) a potem bedziemy lecieć dalej. Przynajmniej bedzie na kogo liczyć z pytaniami tongue

To zabieram się powoli za kupno kart i pewnie jakoś w drugiej połowie wrzesnia przejdę się na jakieś spotkanie w Wawa smile

Tak btw. Chce ktoś kupić diablo 3? Ewentualnie mogę sie zadowolić częsciową spłatą w kartach mi przydatnych tongue
http://allegro.pl/diablo-iii-na-pc-pude … 89677.html