Temat: [news] Wprowadzenie do XY

Ok, wszedłem dziś sobie na kanał dość znanego Pokemaniakom delikwenta i ujrzałem taki oto filmik:
Taki oto filmik

W tym oto materiale, dziewczyna JWittza przedstawia najnowsze newsy z magazynu CoroCoro. Dowiadujemy się o kilku nowych Pokemonach, nowej antagonistycznej organizacji oraz nowym profesorze. O ile ten ostatni jest jeszcze do przyjęcia... Przepraszam, ale styl w jakim rysowane są najnowsze stworki doprowadza mnie do szału. Ostatnio wszystkie Pokemony wyglądają słodziutko, milutko, lekko amorficznie. JAKBY BYŁY ROBIONE DLA DZIECI! Na przykład, Pokemon wata cukrowa. Albo "perfumowy" Pokemon, który wygląda jak, nieprzymierzając, gonady obcego. O kałamrnicach nie wspomnę.. Ponarzekam jeszcze na nowych antagonistów. Strzeżcie się! Przed wami organizacja, która chce tylko.. zarobić pieniądze. Nie, nie przejąć kontrolę nad czasoprzestrzenią, nie wprowadzić naturalityczno-anarchistycznego porządku, nie zniewolić wszystkie Pokemony. Zarobić pieniądze. Złooo.. Jakby tego było mało, jej wszyscy członkowie są jacy? Rudzi! Jak ja mam się ich bać.

Dziękuję za wysłuchanie moich narzekań ns nieubłagane zmiany generacji i życzę miłego dnia.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2 (edytowany przez schen 2013-07-22 13:17:47)

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Jameaz666 napisał/a:

JAKBY BYŁY ROBIONE DLA DZIECI!

A to przypadkiem największą grupą odbiorców Pokemonów nie są dzieci? Zawsze byłem przekonany, że tak, ale może się jednak mylę x)

3

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Haha, gratuluję cennego odkrycia, nowa sygna. big_smile Brawo Jameaz, jak wspomniał Schen, nie da się ukryć, że właśnie głównie dla dzieci robione są pokemony.

Jak pewnie wiesz, wprowadzony został nowy typ - Fairy. Został on wprowadzony 5 i 4 generacje później od innych, więc musi nadgonić liczebnością inne, a co za tym idzie w Kalosie będzie z pewnością bardzo dużo Fairy pokemonów.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Jameaz666 napisał/a:

Strzeżcie się! Przed wami organizacja, która chce tylko.. zarobić pieniądze. Nie, nie przejąć kontrolę nad czasoprzestrzenią, nie wprowadzić naturalityczno-anarchistycznego porządku, nie zniewolić wszystkie Pokemony. Zarobić pieniądze. Złooo..

Team Rocket jest dla mnie najlepszym złym teamem w historii Pokemona. A co było ich celem? Zarobek. Więc wracamy do korzeni. A przez chęć pieniędzy wiele ludzi robi straszne rzeczy, więc jest czego się bać. Dla mnie to miła odmiana od złych, którzy chcą zniszczyć świat.

5

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Wszedłem po paru dniach na forum i tak Was sobie czytam.. big_smile Primo: Tekst o dzieciach był zupełnie sarkastyczny, zdaję sobie sprawę z liczebności tej niszy odbiorców. Secundo: Albo nie. Nie ma "secundo". Swoją czarę goryczy już i tak wylałem wprost na głowę szóstej generacji. big_smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6 (edytowany przez Matilol 2013-08-09 14:48:14)

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Plaża
Czyli witamy Mega Meganium i Mega Yanmega. Aktualnie maksymalne drzewko ewolucji teoretycznie rozrasta się z 2 do 3. Co o tym myślicie?

"Clear voice, good jokes."

7

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Jestem bardzo ciekawy jak tą mechanike wrzuca w karcianke. A same mega formy mi się podobają.

8 (edytowany przez Tojax 2013-08-09 14:59:11)

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Mam nadzieję, że staną się nową mechaniką w karciance, która wyprze EX-y tongue .
Ale tak w ogóle to pomysł jest niezły. Nareszcie robią z światem coś nowego.

9

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Tojax napisał/a:

Mam nadzieję, że staną się nową mechaniką w karciance, która wyprze EX-y tongue .
Ale tak w ogóle to pomysł jest niezły. Nareszcie robią z światem coś nowego.

this :>

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

10

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Zalatuje mi mechaniką Lv.Xów, ale to akurat było fajne i wolałbym to zamiast EXów. Good job XY.

~Prawdziwy Shun

11

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

The Pokemon Game Show event in Japan has revealed that the Fairy-type will debut in the TCG later this year. This is following the introduction of the Dragon-type last year, and Darkness and Metal back in 1999. No new X/Y set has been announced as of yet.

Myślicie, że będzie się z tym wiązał jakiś boost lub mechanika? Generalnie XY brzmią jak powrót DP-onu (bo lvl Xy  - mega pokemony), ale smocze poki nie dostały własnej energii, fairy może i dostaną, ale jak myślicie co zrobią ze smokami/fairy po kolejnej rotacji gdy odpadną blendki?;)

[tak staram się rozruszać forum by nie było tylko dyskusji na shoutboxie]

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

12

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Interesujące, co zrobią z weaknessami. Jeśli smoki dostaną weakness na fairy (bo po to właściwie stworzono ten typ), to czy nic wtedy nie będzie miało weaknessu na dragon?

Smoczej energii pewnie już nie dostaniemy, to by było bez sensu. Co do Fairy mam mieszane uczucia; nowe energie albo ataki z colorless. Kolejna rotacja, czyli ta za dwa lata, po powrocie do BW-on? Jest jeszcze sporo czasu, nie wiemy, co będzie z Fairy, ale wątpię, żeby potrzebowały energii kilku innych typów. Co do smoków - pewnie wyjdzie kolejna, wielokolorowa energia, może przedruk rainbowki, może blendek. Skoro drukują smoki z energiami, które są na dwóch różnych blendkach, to może i zdecydują się nie robić kolorowych energii pod smoki (w co wątpię i co znacznie by je osłabiło).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

13

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Może taki ich stary myk: Rainbow energy ale tylko pod smokami dająca wszystkie wink No i może wrócą podwojone weaknessy?

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

14

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

mega charizard X zbyt zarąbisty:
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_imag … rd-x-4.png
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_imag … -x-art.jpg

15

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

+ Duże obrazki finalnych ewolucji starterów

http://24.media.tumblr.com/d514877132b2d12524249c535c5a7bd2/tumblr_mu2dgz7Df11sflqvno1_1280.jpg
http://24.media.tumblr.com/769f1605cbacbad800c6b380328176d1/tumblr_mu24fgbve21sflqvno1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/5f0a6e4de92dda2c2a8574fa304807b4/tumblr_mu2aia8TUj1sflqvno1_1280.jpg

Boooooooże, dlaczego? ;_;

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

16

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Wygląda to co najmniej tosterowato. Jakie jest źródło tych informacji? W chwili obecnej nie widzę tego newsa na żadnej z większych stron.

17

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Greninja prezentuje się całkiem przyjemnie (obawiałem się jakiejś olbrzymiej, grubawej ropuchy ala Seismitoad), ale ewolucja liska to mega zawód... O ile jego basic ze starterów prezentuje się imho najlepiej, to ten stage 2 jest... po prostu brzydki sad
Roślinka jak dla mnie może być. Taka dwunożna Torterra bez krzaków.

18

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Żaba-ninja to jak dla mnie jeden z lepszych starterów ostatnimi czasy. Z ostatnich dwóch generacji chyba tylko Empoleon był fajniejszy.

19

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Co, dlaczego duży Fennekin wygląda jak Ghotitele? Dlaczego, bosze.... Więcej nie moge powiedzieć, zbyt mnie zatkało

I TYLE XD

20

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Jeszcze raz poproszę o ŹRÓDŁO tej informacji

Bo na razie nigdzie nie widzę potwierdzeń.

21

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Hej, co z Tobą ?... tongue
Przecież już Yabol podał linki do Pokeplaży... Czyli:

www.pokebeach.com

-i właśnie tam to wszystko jest.

McLer,
simply The Best
in every contest

22

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Konkretnych newsów i potwierdzeń pewnie jeszcze dobrą chwilę nie będzie - koniec końców póki co są to tylko informacje  z przecieków.

23

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

niech ktoś pochwali charizarda sad(

a póki co:
http://www.youtube.com/watch?v=IfQumd_o0Gk

24

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

Yabol napisał/a:

niech ktoś pochwali charizarda sad(

Pochwalony

McLer,
simply The Best
in every contest

25

Odp: [news] Wprowadzenie do XY

McLer napisał/a:
Yabol napisał/a:

niech ktoś pochwali charizarda sad(

Pochwalony

Na wieki wieków. Amen.

Maklor jest księdzem, kto by pomyślał

I TYLE XD