1 (edytowany przez CakeOfLies 2013-06-11 19:27:40)

Temat: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Tym cudeńkiem grałem na OTP. Jeszcze trochę ze mną zostanie więc mam prośbę do was wszystkich. Podpowiedzcie co można by zmienić:)

Pokemon
4-4 raticate
2 sableye

Item/stadium

4colress machine
4htl
Rocky helmet(ten ładny od Amphiego-chwała mu!)
3pokemon catcher
4lvl ball
2 aspertia
Dowsing machine
1super rod
Ultra ball
3team plasma badge

Supporter
4N
3Juni
3Skyla
2shadow triad
1 Colress

Energy
4dce
4plasma energy
5 darkness energy

Miłego dnia
CakeOfLies

Miłego dnia

2

Odp: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Więcej rocky helmetów i jakiś konkretny ataker by się przydał. Tak mnie się wydaje.

3

Odp: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Może dać tu tornadusa Ex? Szybki attacker, który bije od t1 z laserem, działa na niego stadion i daje czas na ładowanie Raticatów

I TYLE XD

4

Odp: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Raticate jest dobry do wymian 1 za 2, może być trudno jeśli przeciwnik będzie konsekwentnie bił Pokemonami nie-EX. Przetestowałbym Tornadusa EX (i to zarówno DEX, jak i PLF), może Absola PF, może Mewtwo EX? Niestety nie za bardzo widzę co można wywalić - może 1 Raticate, może 1 Colress Machine, może jedną Odznakę?

5

Odp: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Jak z tobą grałem to masz jeden powazny problem smile Za mało Basiców i ratikejty mają zamało HP więc albo eviolajt albo ten cape co daje 20hp lasery jak najbardziej i roki helmety jak najbardziej. tak jak koledzy wspomnieli tornadus lub mewtwo EX który jak ci podejdzie na aktywa i dabelka na reke w t1 do atakujesz za 40 smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

6

Odp: [BW-on] Raticate w Rocky Helmecie!

Deck wygląda nieźle ,aczkolwiek rozważył bym wrzucenie Weavila z Plasma Freeze. Powinien być przydatny w dobijaniu ewentualnych "uciekinierów"

Właśnie on.