1 (edytowany przez adriank1 2013-05-28 22:53:18)

Temat: OTP

Zlituję się nad waszą niezorganizowaną ekipą i wypiszę wam te bardzo istotne informacje których tak bardzo pragniecie. Istotne dla was widać tak bardzo, że nikt nawet nie wpadł na to, żeby je sobie gdzieś zapisać.

Jedziemy InterRegio o 13:37 w piątek z Katowic. Widzimy się na peronie na 15 minut przed odjazdem pociągu. Kto się nie załapie - sorry, może nas szukać w pociągu.

Wracamy w sobotę TLK o 19:05, a jak turniej przeciągnie się z powodów losowych (mała szansa), to TLK o 20:30.

www.rozklad-pkp.pl

Nocujemy w nocy z piątku na sobotę u Yabola. Z jego uprzejmości znalazło się dla nas siedem miejsc.

Zabierzcie śpiwory kto ma.

Więcej nie jest wam potrzebne, od kiedy nie myślicie samodzielnie, tylko całą robotę zwalacie na mnie.

Przed wyjazdem niech każdy przeczyta dokładnie regulamin OTP żeby przypadkiem nie był zdziwiony.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Cieszy mnie wielce, że gardzicie moją pracą, ale nie musicie tego pokazywać aż tak dosadnie.

Tak, jestem zły. Ale nie powinno to nikogo dziwić.

Pozdro.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2 (edytowany przez adriank1 2013-06-01 17:21:10)

Odp: OTP

Chciałbym również poinformować że w VLTAVIE wszystkie miejsca są numerowane i każdy bilet to miejscówka.

Mam nadzieję, że osoby które odłożą kupno biletu na przykład do soboty do 19:00 nie będą zdziwione, że muszą stać na korytarzu. IMO piątek o 17 po przyjeździe to absolutne maksimum żeby taki bilet kupić.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer