Temat: Początek

Hej,
Ostatnio zacząłem grać na PTCGO. Nie posiadam kodów,  więc tutaj rodzi się pytanie - jak najszybciej skolekcjonować wszystkie potrzebne pokemony i  trainerki do decku (jeżeli się nie mylę, to parę sycamorów, seekerów już mamy na start) i coinsy na boostery?

Greninja & Dewott

2

Odp: Początek

Jak masz tournament tickety, polecam turnieje Theme Decków z talią XY fire (tylko najpierw chyba z 7 winów trzeba nią nabić na Trainer Challenge'u, żeby odblokować wszystkie karty). Jak ogarniasz, powinieneś wygrywać jakąś połowę tych turniejów, porażki tylko na wodę albo przez dead handy (bo ogarniętych ludzi to tam specjalnie nie ma, wielu nawet nie czai, jak używać retreata - w mecie bez kart wyciągających coś z bencha OPOPOP big_smile).

Jak nie masz ticketów, to pewnie trudniej, tutaj musiałby się odezwać jakiś ekspert od zarabiania na trade'ach (bo mnie się w to nigdy bawić nie chciało).

Podziękowali za posta: Bidulek

3

Odp: Początek

Jak będę w domu to mogę cię dodać do znajomych i oddam ci jakieś niepotrzebne karty. (Z EX to mogę odstąpić Glaliego i M Glaliego)

4

Odp: Początek

Tzage napisał/a:

Jak będę w domu to mogę cię dodać do znajomych i oddam ci jakieś niepotrzebne karty. (Z EX to mogę odstąpić Glaliego i M Glaliego)

Jedyne co potrzebuję to karty do Rainbow Roadu, jak na razie wink Na razie pomaga mi z tym Anders, więc pewnie zostaną do zdobycia Shayminy tongue

Greninja & Dewott