1

Temat: Handlowanie kartami w Polsce

Nie wiedziałem gdzie mam założyć temat, więc zakładam tutaj.

Chciałbym polecić człowieka handlującego kartami w Polsce o nicku na allegro DarioMarket.
http://allegro.pl/listing/user/listing. … d=40198776

Być może ktoś jeszcze o tym nie wie, ale jest tam wiele przydatnych kart (szczególnie z nowego setu).
Sprzedawca ma naprawdę bardzo konkurencyjne ceny przy cenach zagranicznych. Mało tego. Jest otwarty na wiadomości i po zapytaniu wystawił mi parę singli, które miał akurat w zbiorach, a nie są na aukcjach.

Polecam, bo lepiej wspierać rodzimych sprzedawców, niż sprowadzać z zagranicy.
Jeśli będzie mu się opłacać może sprowadzi i następny set. Jeśli będzie pupa, nie zainteresowanie, pewnie skończy jak Best Produkt.

2

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

Też ostatnio go zauważyłem szukając Fighting Fury Belt i Greninji. Tylko jak przy FFB pisze, że zostały 3 komplety po 8 zł to chodzi o single'a czy zestaw 4 kart? Bo mam wątpliwości hmm

Greninja & Dewott

3

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

Nie sądzę, by ktoś sprzedawał komplet 4 szt za 8 zł wink

Myślę, że po prostu oferta nie jest precyzyjna.

Podziękowali za posta: Bidulek

4

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

Szczególnie ceny ultra rarów są bardzo konkurencyjne tongue

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

Kupowalem u niego juz sporo kart - godny polecenia czlowiek

6

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

kordian222 napisał/a:

Szczególnie ceny ultra rarów są bardzo konkurencyjne tongue

Są rzeczy tańsze, są rzeczy droższe.
Ceny trainerków są jak najbardziej konkurencyjne.
Karty typu Hypno, Trevenant z BRP bodajże po 1.40 zł od sztuki, czy też trainery z Ancient Origins po 1,50 zł to prawie darmo.

Ja nie mówię, żeby kupować wszystko, bo niektóre ceny są przesadzone.

Jeśli jednak miałbym na siłę zaoszczędzić dychę zagranicą to wolałbym dać zarobić rodzimemu sprzedawcy.

7

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

W przypadku kart o niewielkiej wartości zgadza się. Ja tam się patrzę głównie na ultrasy, a ceny są... Wystarczy porównać z CCG Castle

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

8

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

A mozna gdzies na slasku stacjonarnie kupic booster paki ?

9

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

Bielsko Biała, Strefa Gry, Gazownicza 21 A. Jeszcze przez jakiś czas sklep będzie sprzedawał pokemony. Breakpoint to ich ostatni dodatek. Innych sklepów z pokemonami na Śląsku niestety nie znam.

10

Odp: Handlowanie kartami w Polsce

W Katowicach rozsądnej oferty nie ma, więc oprócz Bielska (jeszcze przez chwilę, a szkoda) to opcji stacjonarnych brak sad