Temat: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

19 września na Śląsku, prawdopodobnie w Katowicach zorganizowany zostanie drugi już Katowicki Maraton Pokemon.

Ideą maratonu jest rozegranie gier każdy z każdym + fazą top. Bardzo istotna - oprócz decku - jest kondycja i strategia turniejowa, ponieważ na rozegranie wszystkich gier będzie ograniczony czas. W przypadku więcej niż 16 uczestników - podzielimy graczy na dwie grupy.

Lokalizacja turnieju zostanie podana 'za jakiś czas'. Myślę o tej z OTP, o ile naprawili już tam kuchnię. Chciałbym, aby nagrodą był booster box z Ancient Origins do rozdraftowania - w zależności od liczby uczestników.

Wpisowe do ustalenia - myślę pomiędzy 1,5 a 2 boosterka na głowę.

Format: XY-on

Opcje noclegowe - do ustalenia.

Wpisujcie w tym temacie swoje przemyślenia na temat turnieju i zadawajcie pytania.

Zapraszam!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Mi najbardziej pasuje wrzesień. Jak nie, to koniec sierpnia, ale nie chcę nic obiecywać.

3

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

15 sierpien moze byc.

4

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

arturomod napisał/a:

Mi najbardziej pasuje wrzesień.

[2]

To wszystko niestety prawda.

5

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Końcówka sierpnia, 29.08. dokładniej.

6

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Jeśli miałbym przyjechać to we wrześniu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

7

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

W sumie wszystko poza 22 sierpnia.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

8

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Powiem, że 15 sierpnia pasowałby mi idealnie :0 pozostałe dni sierpnia bez szans, wrzesień może - ciężko stwierdzić.

9

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

A mnie, dla odmiany, 15 sierpnia nie pasuje w ogóle - pozostałe terminy, w tym wrześniowy, mam (jeszcze) wolne smile.

10

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Najbardziej mi pasuje 22.08., 29.08. może bym dał radę, pozostałe dwa odpadają.

11

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Widzę, że nie wszystkim można dogodzić. To trochę pechowo.

Z tego co jednak piszecie większe szanse będą, jeśli pojawicie się we wrześniu - 15 sierpnia to też organizacja na dziko i mała szansa na dostanie jakiejś porządnej sali, a w Galerii Katowickiej graliśmy już w 20 osób, tylko Swissa 5.

Postawię więc na porządną organizację, szansę zorganizowania boosterków z Ancient Origins i datę

19 września (sobota)

Porozmawiajcie tu sobie o formacie i takich rzeczach jak kto by potrzebował noclegu, tudzież czy ktoś potrzebowałby noclegu, a ja zajmę się montowaniem sali, nagród i sensownego komunikatu smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, arturomod

12

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Sądzę, że odpowiednim formatem będzie standard.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

13

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Standard 4 life, fakt, że turniej we wrześniu to też fajna sprawa wink mam nadzieję, że uda mi się pojawić.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

14

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Też jestem zdecydowanie za standardem, zwłaszcza że to będzie pierwszy większy turniej w nowym formacie, z którym trzeba się trochę "przetrzeć" wink. I mam nadzieję, że nic mi do czasu turnieju nie wypadnie smile.

15

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Xy-on. Dobranoc.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

16

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Przy takim odezwie chyba faktycznie - zagramy w standardzie. Szczególnie, żę turniej w nowej mecie, bez żab, landorusów, night marchów i innych patologii na nowym gruncie może być całkiem ciekawy smile

Ile wpisowe? Biforek? Afterek? Potrzebujecie noclegu? Piszcie mi o wszystkim

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

17

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Cześć.

Prace nad turniejem trwają, nagrody powoli już do mnie płyną (nowiutki i zafoliowany box z AOR!), mam więc nadzieję że wysilicie swoją kreatywność i zaskoczycie czymś ciekawym (jako, że z pewnością większość będzie miała deficyty w kartach, ale od czego są wymiany i pomysłowość!)

W związku z tym postanowiłem dokonać pewnej BARDZO drobnej korekty formatu.

Mimo, że formatem będzie XY-on i gra kartami oczywiście w europejskich językach, to:

DOPUSZCZALNE BĘDZIE GRANIE KARTY: PROFESSOR JUNIPER

Oczywiście nadal nie będzie można grać w jednej talii Professor Juniper i Professor Sycamore, zgodnie z zasadami.

Moja decyzja jest nieodwołalna, więc ewentualna polemika niech ograniczy się do zbojkotowania turnieju smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Lokolin, Lesiu, Piterr

18

Odp: 19 września - II KMP 2015 (XY-on + Professor Juniper)

Zapytam tutaj: ktoś z Warszawy chce pojechać? Mogę wziąć auto wink