1

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Spotkaliśmy się w 7 najlepszą kartą w redrafcie byłem Elm więc słabo tym razem.

Standingi:
1. Konrad 2-0-1 (BuzzRock)
2. Michał 2-0-1 (Garchomp/Lucario)
3. Mateusz B 2-1-0 (Swampert/Empoleon)
4. Kubakonst 1-1-1 (MalamarSpread)
5. Manchox 1-1-1 (ZoroBuzzRock)
6. Paweł 1-2-0 (GasKan)
7. Janek (senior) 1-2-0 (Ice&Thunder)

R1:
Paweł 2-0 Janek
Manchox 1-1 Kubakonst
Michał 2-0 Mateusz B
Konrad - Bye

R2:
Manchox 0-2 Konrad
Paweł 0-1 Michał
Kubakonst - Bye
Janek 0-2 Mateusz B

R3:
Michał 1-1 Konrad
Kubakonst 0-2 Mateusz B
Paweł 0-2 Manchox
Janek - Bye

2

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

7 osób więc 7 boosterków z Lost Thunder. Draft całkiem udany Sceptile GX RR, Magcargo GX, Xerneas Prism i Life Forest Prism.

Standings:
1. Manchox 3-0-0 (Zororock)
2. Michał 2-1-0 (Garchomp/Lucario)
3. Konrad 2-1-0 (Buzzrock)
4. Paweł 1-1-1 (GasKan)
5. Rhezus 1-1-1 (RayVika)
6. Mateusz B 1-2-0 (Empoleon/Swampert)
7. Janek (senior) 1-2-0 (Ice&Thunder)

R1:
Konrad 2-0 Rhezus
Manchox 2-1 Paweł
Mateusz 2-0 Janek
Michał - Bye

R2:
Konrad 2-0 Mateusz
Manchox 2-1 Michał
Rhezus 2-0 Janek
Paweł - Bye

R3:
Konrad 1-2 Manchox
Mateusz 0-1 Michał
Rhezus 1-1 Paweł
Janek - Bye

3

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

9 osób do redraftu pozostałe 8 boosterów z CES i 1 z GRI. Graliśmy spotkanie z nowymi kartami. W redrafcie jedynie złoty Hustle Belt, Tate & Lisa i Acro Bike.

Standings:
1. Kubakonst 3-0-0 (Malamar/Giratina)
2. Manchox 3-0-0 (Malamar/Giratina)
3. Paweł 2-1-0 (GasKan)
4. Rhezus 2-1-0 (RayVika)
5. Tymek 2-1-0 (GasKan)
6. Konrad 1-2-0 (BuzzGarbShrine)
7. Mateusz 1-2-0 (GasKan)
8. Janek (senior) 1-2-0 (Ice&Thunder)
9. Monika 0-3-0 (Ho-oh/Kiawe)

R1:
Tymek 1-2 Kubakonst
Manchox 2-0 Konrad
Monika 0-2 Rhezus
Mateusz 2-1 Janek
Paweł - Bye

R2:
Mateusz 0-2 Rhezus
Paweł 0-1 Kubakonst
Manchox 2-1 Monika
Tymek 2-1 Konrad
Janek - Bye

R3:
Manchox 2-1 Rhezus
Mateusz 1-2 Kubakonst
Tymek 2-0 Janek
Monika 0-2 Paweł
Konrad - Bye

4

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

7 osób 5 gx w tym 1 fa Dragonite.

Standing:
1. Rhezus 2-0-1 (RayVika)
2. Mateusz B 2-1-0 (Empoleon/Swampert)
3. Paweł 2-1-0 (GasKan)
4. Konrad 2-1-0 (Buzzrock)
5. Manchox 1-1-1 (Zoroleo)
6. Michał 1-2-0 (Garchomp)
7. Janek 1-2-0 (Ice&Fire)

R1:
Manchox 1-1 Rhezus
Michał 0-2 Mateusz
Jan 0-2 Konrad
Paweł - Bye

R2:
Rhezus 2-0 Paweł
Mateusz 2-0 Konrad
Manchox - Bye
Michał 2-0 Jan

R3:
Rhezus 2-0 Mateusz
Manchox 1-2 Konrad
Michał 0-2 Paweł
Jan - Bye

5

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Spotkaliśmy się w 10 rozegraliśmy 3 rundy.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (ZoroBuzzRock)
2. Marcin 2-1-0 (GuzzlordHoopa)
3. Paweł 2-1-0 (GasKan feat Sableye)
4. Rhezus 1-1-1 (Herabelt)
5. Mateusz K 1-1-1 (Garchomp/Lucario)
6. Monika 1-1-1 (Ho-oh/Salazzle)
7. Tymek 1-1-1 (GasKan)
8. Konrad 1-1-1 (BuzzRock)
9. Mateusz B 0-2-1 (Empoleon)
10. Janek 0-3-0 (Ice&Fire)

R1:
Tymek 1-1 Mateusz B
Marcin 2-0 Janek
Paweł 1-0 Monika
Manchox 2-0 Mateusz K
Rhezus 2-0 Konrad

R2:
Manchox 2-0 Rhezus
Marcin 2-0 Paweł
Tymek 2-0 Janek
Mateusz B 1-2 Mateusz K
Monika 1-1 Konrad

R3:
Marcin 0-2 Manchox(wzięliśmy ID aby mieć pewne 2 miejsca zagraliśmy o 1 picka)
Tymek 0-2 Paweł
Rhezus 1-1 Mateusz K
Mateusz B 1-2 Konrad
Janek 0-2 Monika

Redraft Rayquaza GX, Banette GX, Shrine, 2x Acro Bike i Mr. Mime GX

6

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Spotkaliśmy się w 10 w tym 3 osoby które były pierwszy raz na turnieju.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (ZoroBuzzRock)
2. Rhezus 2-0-1 (RayVika)
3. Marcin 2-1-0 (GuzzlordHoopa)
4. Mateusz B 2-1-0 (Empoleon)
5. Paweł 1-1-1 (GasKan feat Sableye)
6. Janek 1-1-1 (Alolan Ninetales)
7. Konrad 1-2-0 (BuzzRock)
8. Mateusz K 1-2-0 (Altaria)
9. Tomek 0-2-1 (Alolan Executor theme deck)
10. Tymek 0-3-0 (GasKan)

R1:
Tomek 1-1 Janek
Paweł 2-0 Mateusz B
Rhezus 2-0 Mateusz K
Tymek 0-2 Marcin
Konrad 0-2 Manchox

R2:
Paweł 1-1 Rhezus
Marcin 0-2 Manchox
Tomek 0-2 Konrad
Janek 0-2 Mateusz B
tymek 0-2 Mateusz K

R3:
Paweł 0-2 Manchox
Rhezus 2-0 Konrad
Mateusz K 0-2 Marcin
Tomek 0-2 Mateusz B
Tymek 0-2 Janek

Redraft Steven Resolve's reverse, Apricorn Maker reverse i Copycat też reverse

7

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Spotkaliśmy się w 6. Zrobiliśmy redraft z 6 boosterów w których trafił się Latias <>.

Standingi:
Manchox 3-0 (Buzz/Garb/Shrine)
Kubakonst 2-1 (GasKan)
Paweł 2-1 (MalmarSableye)
Konrad 1-2 (BuzzZoro)
Tymek 1-2 (Swampert/Magcargo)
Janek 0-3 (Ice&Fire)

R1:
Manchox 2-0 Konrad
Tymek 1-0 Janek
Kubakonst 2-0 Paweł

R2:
Manchox 2-0 Tymek
Kubakonst 2-0 Janek
Paweł 2-0 Konrad

R3:
Manchox 2-0 Kubakonst
Paweł 2-0 Tymek
Konrad 2-0 Janek

8

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Dzisja graliśmy w 8 osób do redraftu tin z Sylveonem GX i jakis blister z Alolan Mukiem.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (Buzz/Garb/Shrine)
2. Rhezus 2-1-0 (Ray/Vika)
3. Mateusz 2-1-0 (Scizor)
4. Kubakonst 2-1-0 (Malamar/Necrozma)
5. ShrimpCards 1-2-0 (Zoroark/Lycanroc)
6. Paweł 1-2-0 (Malamar/Basics)
7. Jan 1-2-0 (Alolan Ninetales/Fire)
8. Hubert 0-3-0 (LycanrocBox)

R1:
Janek 0-2 Mateusz
ShrimpCards 1-2 Kubakonst
Hubert 0-2 Paweł
Manchox 2-0 Rhezus

R2:
Mateusz 2-0 Paweł
Manchox 2-0 Kubakonst
ShrimpCards 0-2 Rhezus
Janek 1-0 Hubert

R3:
Manchox 2-0 Mateusz
Janek 0-2 Kubakonst
Paweł 0-2 Rhezus
ShrimpCards 2-0 Hubert

9

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Turniej 18.09, było 9 osób zagraliśmy 4 rundy w tym ostatnia zmieniona na bo1 bo sklep się zamykał plus niektórzy się spieszyli. Wzieliśmy do redraftu Charizard gx boxa bo nic innego nie było z ciekawych rzeczy a w tym secie były spoko boosterki.

Standingi:
1. Mateusz 3-1-0 (Scizor GX/ Dusk Mane Necrozma)
2. Manchox 3-1-0 (Buzzwole/Garbodor/Shrine)
3. Kubakonst 2-0-2 (Malamar/Necrozma GX)
4. ShrimpCards 2-1-1 (Nagandel GX/Stakataka GX)
5. Paweł 2-1-1 (Malamar/Sableye)
6. Rhezus 2-2-0 (Rayquaza GX/Vikavolt)
7. Monika 1-2-1 (Garbodor/Dragalge/Shrine)
8. Michał 1-2-1 (Garchomp theme deck)
9.Jan 1-3-0 (wodno/ognista)

R1:
Mateusz 2-0 Manchox
Paweł 0-2 Rhezus
Kubakonst 2-0 Jan
Michał 1-1 Monika
Shrimp - Bye

R2:
Rhezus 2-0 Mateusz
Kubakonst 1-1 Shrimp
Manchox 2-0 Monika
Michał 0-2 Paweł
Jan - Bye

R3:
Shrimp 2-1 Rhezus
Kubakonst 1-1 Paweł
Jan 0-2 Mateusz
Artur 2-0 Michał
Monika - Bye

R4(bo1):
Shrimp 0-1 Mateusz
Manchox 1-0 Rhezus
Kubakonst 1-0 Monika
Paweł 1-0 Jan
Michał - Bye

W redrafcie tylko Charizard GX z boxa a z grywalnych kart sporo trainerów i Alolan Ninetales.

10

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Graliśmy w 8 osób do redraftu 6 boosterków z Burning Shadows i 2 z Celestial Storm gdzie trafiły się Shiftry GX i Stakataka GX w pozostałych 3 karty holo więc draft nie najgorszy.

Standingi:
1. Rhezus 2-0-1 (Rayquaza/Vikavolt)
2. Olgierd 2-1-0 (BeastBox)
3. Manchox 1-0-2 (Buzzrock)
4. Mateusz 1-0-2 (BeastBox)
5. Paweł 1-1-1 (Malamar/Sableye)
6. Janek 1-2-0 (Wodno/Ognista)
7. Michał 1-2-0 (Garchomp theme deck)
8. Monika 0-3-0 (Sallaze)

R1:
Manchox 2-0 Michał
Mateusz 1-1 Paweł
Olgierd 2-1 Monika
Janek 0-2 Rhezus

R2:
Manchox 1-1 Rhezus
Olgierd 2-0 Paweł
Mateusz 2-0 Monika
Michał 1-0 Janek

R3:
Grzegorz 2-0 Olgierd
Paweł 2-0 Michał
Manchox 1-1 Mateusz
Monika 0-2 Janek

11

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Graliśmy w 8 osób pojawił sienowy kolega Paweł do redraftu poszły 2 boxy z thundurusem i tornadusem niestety w boosterkach nic nie było sad

Standingi:
1. Olgierd 3-0-0 (BeastBox)
2. Paweł 2-1-0 (Malamar/Sableye)
3. Rhezus 2-1-0 (Rayquaza)
4. Manchox 1-1-1 (Buzzrock)
5. Mateusz 1-1-1 (BeastBox)
6. Monika 1-2-0 (Sallaze)
7. Hubert 0-2-1 (???)
8. Janek 0-2-1 (Blaziken/Hooh)

R1:
Manchox 2-0 Rhezus
Mateusz 2-0 Monika
Olgierd 1-0 Paweł
Janek 1-1 Hubert

R2:
Manchox 1-1 Mateusz
Olgierd 2-0 Hubert
Rhezus 2-0 Monika
Paweł 1-0 Janek

R3:
Manchox 0-2 Olgierd
Paweł 2-0 Hubert
Rhezus 2-0 Mateusz
Monika 2-0 Janek

12

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Ostatni turniej z sezonu sierpniowego więc ostatni raz graliśmy w starym formacie z kartami z XY. Graliśmy w 5 plus 2 obserwatorów. Z redraftu Mr. Mime, Jirachi prism i Tate & Liza.

Standingi:
1. Kubakonst 3-0-0 (Buzzrock)
2. Agnieszka 2-1-0 (Metagross GX)
3. Manchox 2-1-0 (Spread)
4. Rhezus 1-2-0 (Turbo Rayquaza GX)
5. Janek 1-2-0 (Raichu GX)

R1:
Manchox 2-1 Rhezus
Kubakonst 2-0 Agnieszka
Janek 2-0 Bye

R2:
Manchox 0-2 Kubakonst
Agnieszka 2-0 Janek
Rhezus 2-0 Bye

R3:
Kubakonst 2-1 Rhezus
Manchox 2-0 Janek
Agnieszka 2-0 Bye

13

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Dzisiaj gralisśmy w 6 pierwszy turniej z Celestial Storm wzieliśmy do redraftu Raichu GX boxa w którym oprócz Raichu traił się Shining Jirachi i regular Raichu GX. Tez doszły do nas promki więc fajnie że nie tylko zwycięzca otrzyma jakąś pożyteczną kartę do ulepszenia swojej talii. Ok standingi.

1. Manchox 3-0 (Spread)
2. Kubakonst 2-1 (Buzzwole GX/ Lycanroc GX)
3. Monika 2-1 (Salazzle GX)
4. Mateusz 2-1 (Scizor GX)
5. Kasia 0-3 (Ultra Necrozma GX)
6. Hubert 0-3 (Guzzlord GX)

R1:
Manchox 2-0 Hubert
Monika 2-1 Mateusz
Kubakonst 2-0 Kasia

R2:
Kasia 0-2 Manchox
Kubakonst 2-0 Monika
Mateusz 2-0 Hubert

R3:
Manchox 2-1 Kubakonst
Monika 2-0 Hubert
Mateusz 2-0 Kasia

14

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Trochę ludzi na wakacjach trochę przy chorowało ale udało nam się spotkać w 5. Wzieliśmy do redraftu puszkę z Dusk Wings Nekrozma GX a tak po za tym to nic specjalnego, ogólnie zamysł był grac każdy z każdym ale sklep już się zamykał więc skończyliśmy na 4 rundach.

1. Olgierd 4-0 (ZoroGarb)
2. Manchox 3-1 (ZoroGarb)
3. Mateusz 3-1 (Bubble)
4. Marcin 1-3 (ZoroPod)(senior)
5. Janek 1-3 (Raichu)(junior)

R1:
Manchox 2-0 Marcin
Janek 0-2 Mateusz
Olgierd - Bye

R2:
Janek 0-2 Marcin
Olgierd 2-0 Mateusz
Manchox - Bye

R3:
Olgierd 2-0 Marcin
Manchox 2-0 Janek
Mateusz - Bye

R4:
Olgierd 2-0 Manchox
Mateusz 2-0 Marcin
Janek - Bye

15

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Fakt big_smile Nie ten dodatek na palpady.

16

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Dzisiaj zagraliśmy w 9 sealed z Celestial Storm z tego co widziałem padły całkiem dobre pulle praktycznie każdy wyciągnał jakiegoś GX albo kilka. Wypadły miedzy innymi Rayquaza GX FA, Articuno GX FA, 2x Scizor GX, 2x Blaziken GX, Electrode GX, Pallosand GX nie wiem czy dobrze pamiętam ale Rhezus wydropił złotego palpada. Dobra przechodzimy do wyników.

1. Mateusz 4-0-0
2. Marcin 3-1-0
3. Kubakonst 3-1-0
4. Manchox 3-1-0
5. Janek (junior) 2-2-0
6. Agnieszka 2-2-0
7. Monika 1-3-0
8. Olgierd 1-3-0
9. Grzegorz (Rhezus) 1-3-0

R1:
Jan 0-1 Kubakonst
Agnieszka 0-1 Rhezus
Mateusz 1-0 Marcin
Monika 0-1 Manchox
Olgierd 1-0 Bye

R2:
Mateusz 1-0 Olgierd
Grzegorz 0-1 Manchox
Monika 0-1 Kubakonst
Agnieszka 0-1 Marcin
Janek 1-0 Bye

R3:
Mateusz 1-0 Kubakonst
Olgierd 0-1 Manchox
Janek 1-0 Rhezus
Monika 0-1 Marcin
Agnieszka 1-0 Bye

R4:
Mateusz 1-0 Manchox
Janek 0-1 Marcin
Kubakonst 1-0 Rhezus
Agnieszka 1-0 Olgierd
Monika 1-0 Bye

17

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

KubaStrong i ora big_smile
Trzeba będzie trochę potrenować big_smile bo chłopaki nie próżnują!

18

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Kolejne spotkanie tym razem w 10 osób (9 masterów i 1 junior) w drafcie puszka i 5 boosterków, drop jak zwykle słaby żeby nie puszka to by nie było żadnego GX sad za to były 3 karty holo. Niestety ze względu na ilość osób nie miałem jak śledzić wszystkich stołów i nie mogę dać pełnego raportu odnosnie talii ale większość ich była mieszanką własnych kart chociaż już niektóre nabierają kształtu co cieszy bo pewnie niedługo będzie poziom talii turniejowych smile
Standings:
1. Kubakonst 3-0-1 (Buzzwole GX/Lycanroc GX)
2. Olgierd 2-0-2 (ZoroGarb)
3. Grzegorz (Rhezus) 2-0-2 (Nekrozma-GX/Malamar)
4. Manchox 2-1-1 (ZoroGarb)
5. Mateusz 2-2-0 (UltraBeast)
6. Agnieszka 1-1-2
7. Kasia 1-3-0
8. Hubert 1-3-0
9. Kamil 1-3-0
10.Janek (junior) 0-3-1


R1:
Manchox 2-0 Hubert
Olgierd 2-0 Kamil
Rhezus 2-0 Janek
Kuba 2-0 Kasia
Agnieszka 0-2 Mateusz

R2:
Rhezus 1-1 Manchox
Olgierd 2-0 Kasia
Kuba 2-0 Mateusz
Janek 0-2 Kamil
Agnieszka 1-1 Hubert

R3:
Manchox 2-0 Kamil
Kuba 1-1 Olgierd
Rhezus 2-0 Mateusz
Agnieszka 1-1 Janek
Kasia 2-0 Hubert

R4:
Manchox 0-2 Kuba
Olgierd 1-1 Rhezus
Janek 1-2 Hubert
Agnieszka 2-1 Kamil
Kasia 0-2 Mateusz

19

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Spotkaliśmy się w 6 wzieliśmy sobie na redraft Shining Legends Collector Chest w której trafił się Mewto GX i Shining Jirachi nie licząc Latiosów i Latiasa plus boosterek z Forbidden Light w którym nic niestety nie było.

Standings:
Kubakonst 3-0-0 (Buzzwole GX/Lycanroc GX)
Manchox 2-1-0 (Zygarde-GX/Lycanroc-GX)
Mateusz 1-1-1 (Garchomp/Lucario)
Grzegorz 1-1-1 (Nekrozma-GX/Malamar)
Olgierd 0-3-0 (ZoroPod)
Monika 0-3-0 (Salazzle/Seviper)

R1:
Mateusz 1-1 Grzegorz
Manchox 2-0 Monika
Kubakonst 2-0 Olgierd

R2:
Kubakonst 2-0 Manchox
Monika 0-2 Mateusz
Grzegorz 2-0 Olgierd

R3:
Mateusz 0-2 Kubakonst
Manchox 2-0 Olgierd
Grzegorz 2-0 Monika

20

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Była nas 6 wzieliśmy tina z Dusk Mane Nekrozmą i po 1 jednym boosterku z forbidden light i burning shadows

Standings:
Kubakonst 3-0-0 (Buzzwole GX/Lycanroc GX)
Grzegorz 2-1-0 (Nekrozma-GX/Malamar)
Manchox 2-1-0 (Zygarde-GX/Lycanroc-GX)
Mateusz 2-1-0 (Bubble deck)
Monika 0-3-0 (Salazzle/Seviper)
Agnieszka 0-3-0 (Sylveon-GX)

R1:
Agnieszka 0-2 Grzegorz
Manchox 2-0 Mateusz
Kubakonst 2-1 Monika

R2:
Grzegorz 2-1 Manchox
Monika 0-2 Mateusz
Kubakonst 2-0 Agnieszka

R3:
Grzegorz 0-2 Kubakonst
Manchox 2-0 Monika
Mateusz 2-0 Agnieszka

21

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Tym razem graliśmy w środku tygodnia i pojawiło się 5 osób. W nagrodach niestety tylko Beast Energy zaś po turnieju w paczkach Hubert otworzył ultra nekrozome a Kasia złotego eneportera.
Standingi:
Manchox 3-0-0 (Zygarde-GX/Lycanroc-GX)
Grzegorz 2-1-0 (Nekrozma-GX/Malamara)
Mateusz 2-1-0 (Garchomp)
Kasia 1-2-0 (Gyardos-GX)
Hubert 1-2-0 (???)

R1:
Kasia 0-2 Grzegorz
Hubert 0-2 Mateusz
Manchox - bye

R2:
Kasia 0-2 Manchox
Grzegorz 2-0 Mateusz
Hubert - bye

R3:
Grzegorz 1-2 Manchox
Kasia 2-0 Hubert
Mateusz - bye

Box z najnowszego dodatku jak chcesz otwierać a tak to single czyli pojedyńcze karty jak chcesz grac turniejowo. Dodatkowo Fajny jest elite trainer box bo dostajesz do 8 boosterków pudełko na karty, kostki, znaczniki i koszulki.

23

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Dzisiaj graliśmy turniej pojawiło się 7 z tego 5 nowych i jedna nowa niegrająca, więc jest potencjał na turnieje 10+.
Standingi:
Michał 2-0-1 (Buzzwole GX)
Manchox 2-0-1 (Espeon GX/Garbo)
Mateusz 2-1-0 (Garchomp theme deck z UPI)
ShrimpCards 1-0-2 (BeastBox)
Hubert 1-2-0 (Deck własny)
Kasia 1-2-0 (Deck własny)
Monika 1-2-0 (???)

R1:
Michał 2-0 Mateusz
Monika 0-2 Olgierd
Artur 2-0 Kasia
Hubert Bye

R2:
Michał 1-1 Olgierd
Artur 2-1 Hubert
Mateusz 2-0 Monika
Kasia Bye

R3:
Artur 1-1 Olgierd
Michał 2-0 Hubert
Mateusz 2-0 Kasia
Monika Bye

W redrafcie Nagandel-GX FA, Beast Ring, Diancie. Czyżby w Białymstoku Pokemony wróciły na dłużej?

24

(109 odpowiedzi, napisanych Raporty z turniejów)

Białystok sie reaktywuje! Na razie była nas 4 i Kuba jako gość smile
Standingi:
Manchox 2-0-1 (Espeon EX/Garbo)
ShrimpCards 1-0-2 (BeastBox)
Kamil 1-2-0 (Garchompy)
Julia 0-2-1 (Spread)

R1:
Artur 2-0 Kamil
Julia 1-1 Olgierd

R2:
Artur 1-1 Olgierd
Julia 0-1 Kamil

R3:
Olgierd 2-0 Kamil
Artur 2-0 Julia

W redrafcie był Zygarde GX więc całkiem spoko. Dzięki uczestnikom że wpadli i do zobaczenia oby w liczniejszym gronie smile

25

(12 odpowiedzi, napisanych OTP 2017)

Panda napisał/a:
Manchox napisał/a:
Panda napisał/a:

Lepiej późno niż później big_smile
Do następnego OTP jeszcze masz czas wink

Studia w weekend i niestety często kolidują z OTP tym razem 2 raz pod rząd.

Zostań ninja! Zajęcia jeszcze będą, OTP 2017 już się nie powtórzy xD

OTP będzie zawsze smile Szkoła to już tylko 1,5 roku.