1 (edytowany przez Amphi 2013-07-18 17:55:29)

Temat: Raporty z Turnieju PTCGO!

Raport, a bardziej opisy gier z pierwszego turnieju online!!! Turniej zaczął się dopiero dzisiaj a już wszyscy rzucili sie na granie. Bede dodawał edity, kiedy rozegram nowe gry. Mam nadzieje że inni także sobie troche popiszą big_smile


Gra nr. 1 vs BetonowyAdrianZeWsi
Zabiłem Lugią Victiniego EX, emolge i Bouffalanta, Frozen city nałożyło caunterki na stół, a Adrian nie dał rady odpowiedzieć Rayquazą, pomimo tego że w prizach miałem Kyurema i 2 Thundurusy EX...1-0

Pierwsza gra wygrana, jest bardzo dobrze, oby tak dalej...


Gra nr. 2 vs Banzail
Moja plasma z dziurami, kontra jego prawie dopracowany deck, co mówić, zły hand i deoxysy na aktywie nie wróżyły dobrze, a pod koniec jeszcze zaczęły mi sie problemy techniczne, przy stanie 4-0 dla Banzaila poddałem z powodów technicznych... 1-1


Gra nr. 3 vs Inumaru
Epicki mecz, zabijałem tynamo, zekroma i inne, gra prize za priza, w pewnym momencie gdy wygrywałem 2 prizami Inu skatcherował Thundurusa i zaczął atakować Zekromem EX z laserbankim, mój N na 2 nic nie dał, gdyż na aktywie była pozostawiona lugia, która zeszła po weeknesie, więcej bym nie zrobił, epickie...2-2


Gra nr. 4 vs Matilol
Quad Snorlax to mój najgorszy mecz, 2 switche nie wróża dobrze, lecz o dziwo miałem c=szanse na donka po 5-ciu muliganach Matilola, lecz zabrakło swictha, na szczęście później doszedł i udało mi sie zabić 3 snorlaxy pod rząd Lugią, bez potrzeby kopania sie po ostatniego switcha...2-2



Gra nr. 5 vs Sebek
DONK na Grudurze, lecz z braku energii dopiero w 3-4 turze, nic nawet thundurus nie mogło zaatakować na początku...3-2


I w tej chwili mam 3-2 i jeszcze 3 mecze, które prostsze nie bedą. Ten turniej to świetna zabawa, dzięki Piterr, za zorganizowanie zajęcia i troche turniejowego stresu big_smile. Genialny pomysł big_smile

Na szczęście nie liczone do ELO więc nie trzeba sie spinać big_smile

Do następnych meczy i opisów...


Gra nr. 6 vs Chomik1234
Obijałem z trudem Thundurusem Darkraie, a potem wziąłem 2x po 3 prizy Lugią. Było ciężko, bo 3/4 elektryczne w prizach xD...4-2



Gra nr. 7 vs Patrat
Quad snorlax, czyli coś czego nienawidze. Głównie przez to że mam 2 switche z Scramblem xD. ALe cóż pora grać. Zabiłem lugią 2 snorlaxy i i sie jebło, catchery przeciwnika i brak switchy pogrążyły mnie. Na szczęście ładowany już był mój cichy i niespodziewany ataker...Keldeo EX z DCE i wodną. Bestia która zabijała snorlaxy doprowadziła mnie do stanu 1 prize do zwycięstwa, podczas gdy przeciwnik miał jeszcze 6  sad. Keldeo nałożył troche damage na lugie i snorlaxa, które Mr. Patrat wciąż maxpotował. Ostatecznie nie miał się już czym leczyć i po tym jak keldeo zeszło z poisona dając miejsce na naładowaną Lugie EX, która zabiła by Lugie EX przeciwnika z 90 damage, po tym wsyzstkim  Patrat poddał (?) grę... 5-2


Gra nr. 8 vs Jingo
Start Lugią, do donka jak zwykle zabrakło 1 karty... Taki już mój los, potem wyszły szalejące rayquazy, a każdy z supporterów sie na mnie obraził. Przy stanie 4-4 Jingo wyciągnął rayquazą 420, czego mój Keldeo nie wytrzymał i mecz sie zakończył na korzyść Jingo, pomimo mojego tak dobrego startu, ale mecz świetny, dzięki big_smile... 5-3


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gra nr. 4a vs. Matilol
Przez nieporozumienie czy graliśmy turniejowo pierwszy mecz, musieliśmy rozegrać drugi, lecz korzystny dla mnie, miałem w nim zapewniony już remis, lecz jak się okazało start lugią i 3 plasma gale od 2 tury zrobiły swoje i mecz zakończył się na moją korzyść, a ja obroniłem zwycięstwo z 1 meczu...5-3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


I teraz przy wyniku 5-3 czekam aż inni rozegrają swoje mecze i licze na prawie nie możliwe wejście do Top 4, no cóż, zobaczymy!  big_smile

I TYLE XD

2

Odp: Raporty z Turnieju PTCGO!

Mecze miniturnieju PTCGO zakończyły sie w następujący sposób (nie wszystkie pojedynki zostały rozegrane więc wpisuję tak jak było):

1. Piterr 4-1 (WIN: Matilol, Sebek5000, Barti, Kubakonst)
2. Matilol 2-1 (WIN: Sebek5000, Inumaru)
2. Inumaru 3-2 (WIN: Sebek5000, Kubakonst, Piterr)
4. Barti 2-2 (WIN: Inumaru, Kubakonst)
5. Sebek5000 1-3 (WIN: Barti)
6. Kubakonst 0-3 (WIN: )

Ogólnie bawiliśmy się całkiem nieźle, więc zapraszam za tydzień! Godziny do ustalenia, jak będzie 8+ to wrzucę wyniki do internetu no i będą już nagrody w postaci kodów PTCGO.

"Clear voice, good jokes."