1,326

Odp: Spotkania

Też pewnie wpadnę w takim razie. BTW myślałem, że napisałem już tego posta dwa dni temu, ale widzę, że coś się nie załadował

1,327

Odp: Spotkania

SRY ale trochę się spuźnie.

1,328

Odp: Spotkania

konsko napisał/a:

Też pewnie wpadnę w takim razie.

Taaak, ale wyszedł z tego drugi fail z rzędu, Miszczu nasz podwójny...

icon_arrow Afro - SRY, ale ponad godzina to już nie jest "trochę".

McLer,
simply The Best
in every contest

1,329

Odp: Spotkania

Wiem, sry myślałem ze szybciej mi się uda przyjść.

1,330

Odp: Spotkania

McLer napisał/a:
konsko napisał/a:

Też pewnie wpadnę w takim razie.

Taaak, ale wyszedł z tego drugi fail z rzędu, Miszczu nasz podwójny...

icon_arrow Afro - SRY, ale ponad godzina to już nie jest "trochę".

Przepraszam, ale to nie tak miało wyglądać. Sobotni wieczór zbyt mocny hmm

1,331

Odp: Spotkania

Dobra...

Czy ktoś miałby czas w ten weekend na spotkanie? smile

1,332

Odp: Spotkania

Ja jednak niestety nie.

To wszystko niestety prawda.

1,333

Odp: Spotkania

Mnie niestety też nie będzie, ale od października mam nadzieję regularnie pojawiać się na turniejach.

1,334

Odp: Spotkania

U mnie jak powyżej, ew. dałbym radę wpaść w piątek za tydzień jeśli bedzie jakieś granie.

1,335

Odp: Spotkania

Sobota ja + moje Flygony big_smile

1,336

Odp: Spotkania

W związku, że frekwencja jest nieco mała w tym tygodniu, to chyba też odpuszczę.

1,337

Odp: Spotkania

W piątek w popołudniu wpadnę do Paradox Cafe z dwoma taliami. Jedna w BCR-onie, a druga w NXD-onie. Obie do przerobienia na BW-on jeśli chcielibyście zobaczyć ich pełną siłę, ale dostosuję się do dowolnego oficjalnego formatu po wyjściu BW.

Gdyby tak się zdarzyło że ktoś chciałby pograć w karty w piątek ze mną, to prawdopodobnie będę, powiedzmy, o 17:00 chyba, że ktoś sobie zażyczy godzinę lub dwie wcześniej, to też przyjdę.

Jakby natomiast kolei tak się zdarzyło, że nikt nie ma ochoty pograć w karty ale są ludzie którzy mimo wszystko zobaczyliby moją szpetną mordkę, to zapraszam mimo to.

I ostatnia uwaga - gdyby Paradox w piątek był nabity tak, że nie będzie gdzie wsadzić szpilki, to po prostu pójdziemy gdzie indziej. Wiem, że to nowatorskie podejście, ale trzeba iść z duchem czasu.

Zapraszam wszystkich, a jakby chętni wcześniej dali znać czy ktoś przyjdzie i czy nie chcą zagrać jakiegoś turnieju, byliby nadzwyczaj uprzejmi.

1,338

Odp: Spotkania

Ja nie wiem, czy będę grał, ale pojawię się.

To wszystko niestety prawda.

1,339

Odp: Spotkania

Ja jak z tym egzaminem będę spoko to też w piątek będę z BW-onem.

1,340

Odp: Spotkania

To ja przyniosę EX-only, jak już każdy będzie miał deck w innym formacie.

1,341

Odp: Spotkania

Kakel, EX-on, HS-on wszystko tylko bez kart z ery DP. Dobrze wiemy, że dzisiejsze decki mogłyby nie dać im rady nawet trochę.

Widzę jednak, że jest pewien odzew. Mi format zupełnie zwisa, więc daję się wypowiedzieć innym.

1,342

Odp: Spotkania

Pewnie tez bede z talia BW-on.

1,343

Odp: Spotkania

No zobaczymy, ale wątpię bym miał czas wpaść przed wyjazdem

1,344

Odp: Spotkania

W Warszawie bede dopiero najprawdopodobniej po 21, ale moze ustawiamy sie na jakieś wieczorne granie. I gdyby ktoś przypadkiem miał 3-4 Pyroary wypożyczyć na weekend do Berlina byłbym bardzo wdzięczny. Odezwijcie sie na pw.

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

1,345

Odp: Spotkania

To ja w takim razie też przychodzę z BW-onem, skoro jest takie zainteresowanie.

1,346

Odp: Spotkania

Ja, konsko i Yabol będziemy wyjeżdżać z Centralnego o 22:30, więc pewnie granie byłoby najpóźniej do 21. O której więc zaczynamy?

1,347

Odp: Spotkania

Zacznijmy o siedemnastej. Chwilę później wpadną posiedzieć McLer z Karsem, a lekko po 21 mogę jechać z wami na dworzec, przy okazji odbierając z niego Lesia i Bartiego.

Można spróbować załatwić jakieś nagrody o ile powiecie skąd. Gdzie jest ten magazyn isy?

1,348

Odp: Spotkania

Po prostu mogę zabrać boosterki XY3 od siebie, mam ich jeszcze całkiem sporo wink

1,349

Odp: Spotkania

Bardzo słusznie, bo muszę jeszcze zdobyć tego Seismitoada EX'a na Berlin.

Także zapraszamy wszystkich w piątek na 17:00 do Paradoxu na granie w PTCG i miłe spędzanie czasu. Format BW-on.

1,350

Odp: Spotkania

Ja (niestety wbrew zapowiedziom na shoutboxie) niestety się nie pojawię. Okazuje się, że tymczasowe zmniejszenie mieszkańców w domu skutkuje poważnym zwiększeniem obowiązków innych (w tym moich) sad