Temat: Pomoc w kartach

Witam. Pisałem tutaj kiedyś, że chce sprzedać karty, lecz nie znam ich ceny. Wiem tylko tyle, że są to karty nie tej generacji i że mają jedynie wartość kolekcjonerską.

Zdjęcia:
imageshack.com/a/img849/5736/b8t7.jpg
imageshack.com/a/img203/2602/rf4r.jpg
imageshack.com/a/img513/6959/sfwh.jpg
imageshack.com/a/img845/4486/u4pr.jpg

297 kart zwykłych
87 kart energy
49 kart TRAINER
17 kart TRAINER switch, supporter itp.
1 ENERGY SPECJALNA
12 kart japońskiego wydania, w tym 2 TRAINER
12 kart świecących

Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc je wycenić, w razie czego dam zdjęcia poszczególnych kart. Z góry dzięki, Marcin!

2

Odp: Pomoc w kartach

Jeśli chcesz wyceny to wystaw to na allegro - rynek to wyceni. Zapotrzebowanie ludzi którzy mogą kupić tę paczkę zawsze jest inne, a w tego typu aukcjach liczy się raczej liczba niż jakość (nikt nie patrzy kupując takie rzeczy na pojedyncze karty, które mają groszową wartość).

Pozdrawiam.

3

Odp: Pomoc w kartach

imageshack.com/a/img849/5736/b8t7.jpg - co łaska, japońskie karty mają żadną wartość

imageshack.com/a/img203/2602/rf4r.jpg
imageshack.com/a/img513/6959/sfwh.jpg - ciężko wycenić kupki kart. smile

imageshack.com/a/img845/4486/u4pr.jpg - Typhlosion, Venusaur, Dark Hypno i Vileplume mogą dojść do ok 10 zł / sztuka, reszta co łaska

W praktyce jak pisał Adrian - lepiej sprzedać to komuś jako zestaw lub wystawić na Allegro.

4

Odp: Pomoc w kartach

Okej, dzięki.

Te Typhlosion, Venosaur itp to wszystkie za 10zł czy 1x?

Oo i jeszcze jedno pytanie:

Jak wystawiać na Allegro? Cały zestaw, czy może da się jakoś podzielić dane karty na te bardziej wartościowe i sprzedać osobno?

5

Odp: Pomoc w kartach

Adrian - bez przesady. Chłopak wystawi aukcje raz, to nie jest żadna konkurencja

tabciogarajr2 - napisałem że od sztuki, ale ja bym to wystawiał jako jeden duży zestaw. Przynajmniej masz pewność że wszystko pójdzie. Tylko zrób lepsze fotki / skany, bo w tych kupkach może być coś co kogoś zaciekawi.

6

Odp: Pomoc w kartach

SPRZEDANE:

Dark Typhlosion, Erika's Venusaur, Giovanni Nidorina, Koga's Pidgey, Light Lantern, Misty Seaking, Dark Haunter, Sabrina Haunter x2, Light Machamp, Cyndaquil, Mareep, Erika's Bellsprout, Sabrina Venonath, Lanturn, Brock Primeape, Fluffy, Magcargo, Misty Goldeen, Lt. Surge Raticate, Cyndaquil, Vulpix, Slugma, Moltres, Clefable, ,Minion of Team Rocket, Super Rod x2, Trash Exchange, Erika's Perfume, Rocket Hideout, Saffron City Gym


Zdjęcia kart:

https://drive.google.com/folderview?id= … sp=sharing

chętni na pomoc w wycenie lub kupno - PW!