1

Temat: [KONKURS] Dimensional Valley

Dimensional Valley - Trainer
Stadium

Each player's Psychic Pokemon pays 1 [C] less to attack.

This card stays in play when you play it. Discard this card if another Stadium card comes into play. If another card with the same name is in play, you can?t play this card.

Ogłaszam konkurs na najgłupsze/ najbardziej idiotyczne zastosowanie tego stadionu. Konkurs potrwa do czwartku wieczora, a osoba, która według mnie wygra dostanie przy najbliższej okazji piwo/soczek/kto co lubi.

2

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Zagrać go w talii wink gdzie nie ma PSYCHIC POKÓW ;P

WYGRAŁEM??!!


Nuda tongue licze na większy polot jednak wink

//Lesiu

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Użycie tego stadionu w momencie, gdy tylko rywal ma aktywnego Psychica ;-)

4

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Poza oczywistymi rzeczami jak zbijanie Virbanka, który daje nam zwycięstwo:

Meowstic FLF na aktywie, brakuje jednej energii do nokautu, zagrywamy z dumą stadion, ogłaszamy atak, przeciwnik mówi nam, że to tak nie działa, płaczemy.

5

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Osobiście grałbym go jako techa w Empoleonach, by móc wyciągać Jirachi EX z discarda przeciwnika za darmo. wink


+ pokaż spoiler

A tak nawiasem, to BW-on osiągnie teraz szczyt głupoty.

EDIT: Mecz dobiega końca. 1 - 1 w pizach. U nas na aktywie Deoxys EX (Plasma) PLF z 30 dmg, z drugim na benchu, u niego ostatni pokemon to Drifblim PLB z 40 dmg. On nie ma już żadnych energii, a my mamy ostatnią rainbowkę, oraz nowy stadion. Zagrywamy do i dokładamy energię, pewni zwycięztwa za turę. Jednak po chwili zauważamy, że coś jest nie tak. Zanim jednak zdążamy zareagować, przeciwnik deklaruje atak, a my odchodzimy w zapomnienie.

6

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Mew EX z tym stadionem w VirGenie i możliwość E Slashowania nim z jednej energii!
Mew EX robiący 120 (140 z Bandem, 150 z HTLem, 170 z dwoma Plus Powerami) z DCE przy pomocy Golden Breakera!
Mew EX atakujący DOWOLNYM atakiem DOWOLNEGO Patrata za [C] mniej!
Mew EX używający ataku Raticate'a plus HTL za DCE!

Mew EX the BCIF!

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

7

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Piterr napisał/a:

Mew EX z tym stadionem w VirGenie i możliwość E Slashowania nim z jednej energii!

To byały być GŁUPIE pomysły, a ten jest jak na razie najlepszym jaki słyszałem na temat tego stadionu...

8

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Pitter chyba nie zrozumiał konkursu xD

9

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Ja wiem, ale pomyślałem, że może nie być lepszej okazji do opowiedzenia o tym spostrzeżeniu... Ale to z Patratami albo Golden Breakerem chyba przejdzie?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

10

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Mamy sobie na aktywie Mew EX DGE, na łapie L Enegry i właśnie Dimensional Valley. Oczywiście nasz aktyw jest naszym jedynym pokiem w grze. Przeciwnik ma na aktywie Accelgor DEX. Dajemy dla Mew energię, kładziemy stadion i atakujemy z Deck & Cover Accelgor'a.

Historia prawdziwa, tylko zamiast L Energy było DCE no i bez tego stadionu. tongue

11

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Więc tak, 1 Runda OTP 2015, gra dopiero się rozpoczyna, przeciwnik wybrał że on zacznie, po wszystkich mooliganach wreszcie dobrał basica i sytuacja wygląda tak u nas na aktywie Yveltal EX XY-2, a u niego Vulpix DGE, mamy na ręce 8 kart po 2 mooliganach przeciwnika. Przeciwnik zaczyna, dobiera kartę zagrywa Cheren BC, Roller Skates XY ale nadal nie dobiera pokemona, więc nasza tura, dobieramy kartę mamy na ręku 9 kart, widzimy że może uda nam się zdonkować, rzucamy Yolo Juniper z 4 Dark Patchy, 4 Juni i N-a (bo przecież uda nam sie wygrać w tej turze xD), dobieramy 1x Darkową 1x Muscle band i Dimensional Valley, dokładamy Muscle Banda do Yveltala, zagrywamy darkową i stadion i robimy niekontrolowany wyskok radości, że zdonkowaliśmy. Ale wtedy podchodzi Matilol (jak ktoś woli - head judge) i mówi nam że Yveltal nie jest typu psychicznego, tylko Darkowego i musimy rozegrać całą grę do końca (przypominam discard - 4 Dark Patchy, 4 Juni i N)

I TYLE XD

12

Odp: [KONKURS] Dimensional Valley

Miałem zrobić listę kart z świetnymi atakami na [C], z którymi Mew EX świetnie by synergizował, ale że lista zrobiłą się nieco długa, to wybrałem najlepszy tongue :

Mając Mew EX DGE na aktywie i Dimentional Valley w grze, deklarujemy ZA DARMO atak Kecleon PLF.

Podziękowali za posta: Hades_tcg