Temat: Kwestie Techniczne

Zakładam ten temat ze względu na wszelkie problemy i niejasności, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania software'u PTCGO. Jak wszyscy jej użytkownicy wiedzą, aplikacja nie jest specjalnie chwalebnym osiągnięciem współczesnej informatyki. Bugi, szczególnie te dotyczące działania kart, zdarzają się dosyć często, a tu będziemy mogli sobie nad nimi podyskutować/informować się o nich.


Zacznę z dosyć nietypowym problemem. Czy ktokolwiek z Was miał problemy z deinstalacją PTCGO? Kiedy próbuję uruchomić proces, pojawia się alert o treści "Brak dostępu do lokalizacji sieciowe: property.USER_PROFILE." Ktoś ma pomysł, gdzie leży źródło problemu i jak do niego dotrzeć?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2

Odp: Kwestie Techniczne

Sam miałem podobne problem. W panelu sterowania użyłem opcji napraw co uruchomiła instalator/deinstalator i tam była opcja usuń.

property.USER_PROFILE to najprawdopodobniej jedna z właściwości z flaków instalatora. Zapewne chodzi o ścieżkę dostępu do instalatora.


Ja mam dość dziwny i osobliwy problem. Po dość długiej przerwie (ze 2mce) po zalogowaniu się zastałem puste collection. Żadnych filtrów, tylko show owned. Osobliwość tego problemu polega na tym, że moje decki wciąż są widoczne......

3

Odp: Kwestie Techniczne

Również mam powyżej opisany problem. Spróbuję z panelem sterowania.

Ogólnie irytujące że ostatnio nieco zmieniło się w technikaliach i nagle wiele rzeczy zaczęło się sypać. Ach to wychodzenie z wersji beta...

4

Odp: Kwestie Techniczne

Qzin archeolog dla potomnych:

Panel Sterowania - > PTCGO -> Zmień (nie usuń!) i dopiero się da odinstalować i zainstalować ponownie. Wiem bo się właśnie z tym bawiłem.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Kwestie Techniczne

Proszę o pomoc iż nie wiedziałem o tym i odinstalowałem w panelu sterowania - Odinstaluj nie mam PTCGO jedyne co mam to odinstalkę której nie mam w panelu sterowania tylko w menu start błąd mam z USER_PROFILE

6

Odp: Kwestie Techniczne

porczop napisał/a:

Proszę o pomoc iż nie wiedziałem o tym i odinstalowałem w panelu sterowania - Odinstaluj nie mam PTCGO jedyne co mam to odinstalkę której nie mam w panelu sterowania tylko w menu start błąd mam z USER_PROFILE

Kali jeść, Kali pić. Polski nie jest językiem trudnym. Nie widzę też problemu w usunięciu wszystkich plików związanych z PTCGO z folderu "Program Files" i ponownej instalacji programu.