51

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Qucku, doceniam Twoje starania, naprawdę. Ale ankietę zrobię ja i Kakel w formie, która została już umówiona z wszystkimi, którzy to OTP chcą organizować, bo najważniejsze chyba jest, że dogadali się ci którzy mają już zaklepane sale. Głosowanie rozpocznie się w niedzielę o północy, potrwa dwa tygodnie i zostanie zrobione tak, żeby głosować będą mogli tylko ci, którzy są zarejestrowani na forum - tak, żeby nie doszło do oszustwa.

Ty również będziesz mógł oddać swój głos, tylko proszę o chwilę cierpliwości. Na wszystko przychodzi odpowiedni czas.

52

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Dobrze rozumiem postaram się trzymać klawiaturę w klatce.

53

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

No i niestety po 10 OTP 10 lat pod rząd tym razem nie dam rady. Zabrali mi przepustkę....


Plus tej sytuacji jest taki, że jedno miejsce w top 8 właśnie się zwolniło^^

54

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Fatalna wiadomość. Na 100% się nie zjawisz? Po co oni wydają te przepustki jak je zaraz cofną?

----------------------------------------------------------------------------------------------

Moja best estymacja na OTP:

Kraków: 9
Śląsk: 9
Wrocław: 6
Białystok: 3
Warszawa: 12
Ukryte Sceny: 1

Razem: 40

55

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Hym, już poprawiam.

Kraków 7
Bielsko-Biała 2

56

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Nataku napisał/a:

No i niestety po 10 OTP 10 lat pod rząd tym razem nie dam rady. Zabrali mi przepustkę....


Plus tej sytuacji jest taki, że jedno miejsce w top 8 właśnie się zwolniło^^

<Wkłada do decku Black Kyurem EX PS> xD

Szkoda jednak Nataku że cię nie będzie sad

I TYLE XD

57

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

  sad

"Clear voice, good jokes."

58

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Mój dowódca plutonu to jednak jest gość. Dowiedział się od chłopaków o OTP i stwierdził że to są ważne zawody i nie może zabraknąć reprezentacji naszej jednostki. Jadę^^
Sorry za zamieszanie.

Podziękowali za posta: Barti, Kakel

59

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

No to już wiemy kto będzie pierwszy big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

60

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Nataku napisał/a:

Mój dowódca plutonu to jednak jest gość. Dowiedział się od chłopaków o OTP i stwierdził że to są ważne zawody i nie może zabraknąć reprezentacji naszej jednostki. Jadę^^
Sorry za zamieszanie.

Lookin for revange.

61

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Sorry Panda, musisz się ustawić w kolejce.

62

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Za mną big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

63

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Czy wy chłopaki widzieliście ostatnio Nataku? Na niego to strach patrzeć, a co dopiero szykować zemstę.

Po prostu poddajcie grę to szansa, że wyjdziecie z tego cało big_smile.

Z Krakowa wg tego co ja liczyłem 10 (no dobra 8 bo BB wink ) ale jednak. Senny Bonku ktoś wliczał? wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

64

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja niestety muszę zrezygnować z udziału. Zostałem dopuszczony do egzaminu, który jest w poniedziałek, i muszę kuć. Pojawię się na chwilę z rana, ale nie bedę grać.

65

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

ja w następnym tygodniu mam 6 kolokwium i 2 terminy zerowe. Handluj z tym.

66

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja w tym miałem 4 kolosy. A egzaminy poza jedną zerówką mam za tydzień dopiero. Więc wyjątkowo mi termin przypasował nieziemsko wink. W trzecią sobotę standardową bym nie dojechał wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

67

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Egzamin jest z anatomii, czyli przedmiotu, przez który się wylatuje. A przekładanie nie wchodzi w grę. Każdy termin tego jest na wagę złota.