1

Temat: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Większość już omówiliśmy, tutaj taka baza tylko, żeby mieć wszystko w kupie. Dla przejrzystości.

Jak wiemy OTP odbędzie się 7.06.2014r. (sobota) w Warszawie.

Przyjeżdżamy w piątek, wracamy w niedzielę. Jedziemy Polskim Busem. Nocujemy w mieszkaniu służbowym mojej mamy. Tak, to pewne. Nie, nic Was to nie będzie kosztować. Mieszkanie jest trzypokojowe, ma łazienkę, kuchnię, etc. Ponoć gdzieś w centrum. Dowiem się w najbliższym czasie, gdzie dokładnie i jak można sprawnie dostać się z niego na miejsce turnieju.

Na nocleg zadeklarowali się (mniej lub bardziej pewni): Piterr, Inumaru, Maślak (z dziewczyną?), Aveross, Sebek, Schen, Adrian (adriank1).

Od jakiegoś czasu ustalamy godzinę. Nie wydaje mi się, żeby komuś coś tutaj nie odpowiadało, ale napiszę propozycję. Jeśli nikt nie wyrazi sprzeciwu do powiedzmy siódmego maja (07.05), to zamawiamy.

Wyjazd: 06.06.14 (piątek), godzina 08:00 wyjazd z Wrocławia (35zł na chwilę obecną).
Powrót: 08.06.14 (niedziela), godzina 15.00 odjazd z Warszawy (35zł).

Do biletu w jedną stronę dopłaca się 1zł za opłatę za rezerwację. Jak można łatwo policzyć, za dotarcie i powrót zapłacimy 72zł od osoby.

LINK DO STRONY POLSKIEGO BUSA

Ale równie dobrze możemy wyjechać w piątek godzinę wcześniej za tę samą cenę, podobnie godzinę później w niedzielę. Pytanie, czy chcemy?


Plan wycieczki:
Piątek - 06.06 (przeddzień OTP)
Odjazd z dworca autobusowego we Wrocławiu - 8.00
Przyjazd na Młociny, w Warszawie - 13.50.
Stamtąd metrem do centrum. Planowane spotkanie z innymi graczami, którzy wyrażą takie chęci.
Prawdopodobnie odbędzie się interesujący turniej w interesującym formacie, w którym na pewno warto wziąć udział, bo może się taka okazja nie powtórzyć. Potem odnajdujemy mieszkanie, które ponoć jest gdzieś w centrum.

Sobota - 07.06 (dzień OTP)
Tu praktycznie cały dzień gramy. Do której i co potem - zobaczymy.

Niedziela - 08.06 (dzień po OTP)
Jakieś propozycje? Zwiedzanie, cokolwiek?
Odjazd prawdopodobnie 15.00, przyjazd do Wrocławia o godzinie 20.50.

Tu jest dział poświęcony OTP, jakby ktoś jeszcze nie zauważył. Polecam śledzić.


Jak mówiłem, propozycje, skargi i zażalenia mile widziane (poza tymi dwiema ostatnimi), wszystko może ulec zmianie, a wszelkie zmiany ogłoszę napisaniem nowego posta.

Pozdrawiam.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: schen

2

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Szefu wink Ja najszybciej bilety zamówię 10tego czytaj po wypłacie.
Co do sobotniego planu myślał bym najpierw odwiedzić mieszkanie zostawić nie potrzebne nam torby i rzeczy i wy byście sobie pograć ja z dziewczyną w miasto.

Piotrek, a nie 71? Bo rezerwujesz za jednym razem od razu dwa bilety? Gdybyśmy wszyscy zarezerwowali bilety przez jedną osobę to byśmy za wszystkie te bilety zapłacili 1zł czyli np 1 osoba rezerwuje 10 biletów to i tak płacimy tylko 1zł tak ja to rozumiałem ale może coś się pozmieniało?


No tak maślak z dziewczyną i tutaj pojawia się jedna sprawa organizacyjna. Jeden pokój chciał bym by był dla niej bądź dla niej+ja wiadomo to kobieta. Czy nie ma nikt nic przeciwko wgl by jechała z nami?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Ta złotówka to jest za podróż na każdą osobę, w jedną stronę, nie da się tego ominąć. Tak czy inaczej to tak działa. I w tym wypadku lepiej, żeby każdy na własną rękę zamawiał, bo bilety się nie skończą, a kupno biletów dla siedmiu osób i wydanie tych 500zł może być sporym obciążeniem dla kogoś. I chyba nie ma problemu jakiegoś specjalnego, jak ktoś nie ma możliwości zamówienia, to oczywiście, że ktoś za nią na pewno ten przelew zrobi.

Osobny pokój dla Was jak najbardziej. Pozostała szóstka w dwóch pokojach. To tam się dowiem, ile jest łóżek i ile osób by musiało śpiwór wziąć.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

No mało ważne złotówka czy dwie wink

Super. Ja rezerwuje 10tego i do tego czasu chciał bym wiedzieć na jaką godzinę itp bo chciał bym jechać w GRUPIE.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

5

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Mnie w sumie pasuje chociaż w sumie to wolałbym być trochę wcześniej w domu bo w następny dzień mam wycieczkę klasową...

Byłbym tez wdzięczny gdyby ktoś mógłby mi też zamówić bilety. Oddałbym na spotkaniu.

6

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Sebek dasz radę będziesz odsypiał na wycieczce wink

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

7

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

HAHA...
To raczej będzie średnio możliwe... Ale jakoś sobie poradzę...

8

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

That's the spirit!

9

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Spiryt to moze nie ale jak chcesz to wodka okej. Haha

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

Podziękowali za posta: Amphi

10

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Postanowione, wszelkie sprzeciwy zostały stłumione nie było żadnych sprzeciwów, czyli:

Wyjazd: 06.06.14 (piątek), godzina 08:00 wyjazd z Wrocławia (35zł na chwilę obecną).
Powrót: 08.06.14 (niedziela), godzina 15.00 odjazd z Warszawy (35zł).

http://www.polskibus.com/search-results

Szybko zamawiać, bo zdrożeją z czasem!

Dowiedziałem się dokładnie, jak to jest ze spaniem. Mamy trzy pokoje. W jednym dwa łóżka jednoosobowe, w jednym (chyba salonie) jest ponoć wielkie łóżko, na którym się zmieszczą spokojnie dwie osoby, i w jednym jeszcze pokoju jest wersalka, na której po rozłożeniu też się dwie osoby zmieszczą, więc Maślak z dziewczyną by któryś z tych dwóch dostał (przy czym chyba ten pierwszy, bo w salonie to raczej średnio). I jeszcze gdzieś jest ponoć szafa (czy tam skrytka, ale taka w ścianie, jak mieszkanie Bendera z futuramy/garderoba), z której można wyciągnąć materac i położyć go na ziemię. Tylko poduszek nie wiem, czy nie zabraknie, można coś wziąć, jakiegoś jaśka, albo coś.

Czyli mamy jakieś 7 miejsc do spania. Czyli tak z jedna osoba przynajmniej by musiała wziąć śpiwór i nie doznać luksusu spania na łóżku/materacu. Jacyś chętni?

I na spotkania przychodzić, talie się same nie przetestują!
A w dziale z OTP ruszyły oficjalne zapisy, pozapisujcie się wszyscy, byłoby miło (tak, Pop ID to te karteczki z numerami z ligi, wszyscy je macie tongue).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

11

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Bilety zakupione, na OTP zapisany, mam nadzieję, że nic mi na drodze do wyjazdu nie stanie. A tymczasem wracam do roboty, bo przed czerwcem sporo jeszcze spraw pozałatwiać muszę.

12

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

@Piterr złotówka od osoby? Jakim cudem jak ja na pyrkon bilet sobie i Mortowi z dziewczyną kupowałem razem i była tylko złotówka za rezerwacje? Czyżby coś się zmieniło w polskim busie?

A teraz ogólnie - jeśli będzie dostatecznie sporo wolnego miejsca na mój materac to ja mogę się zrzec prawa do spania na łóżku/niewiadomo czym na rzecz innych... a tak btw przydałoby mi się trochę pograć i potestować i aktualnie się zdecydować czym grać na OTP z tym, że jestem ostanito mega zawalony i pytanie kto by był skłonny siedzieć pod wieczór i grać na playtcg chociażby?

13

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Jest tak jak mówiłem jedna rezerwacja jedna złotówka. Nie ważne ile biletów kupujesz. Oczywiście jedna rezerwacja to podróż w jedną stronę... (i tutaj już jest naciąganie nas na tą złotówkę)

Reasumując z wro do wawy dwa bilety opłata rezerwacyjna 1zł
z wawy do wro dwa bilety opłata rezerwacyjna 1zł


Bądź co bądź bilety kupione wink

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

14

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Aha, jak złotówka no to spoko, nie wiedziałem. Pomyliło mi się z tym, że w obie strony jest dodatkowa opłata, no ale okej. Sobie i Sebkowi jutro zamówię. Co do pytania Averossa, to myślę, że znajdzie się jakiś jeden przypadkowy Patrat, który byłby chętny na playTCG.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Lista mieszkańców mieszkania służbowego zostaje zamknięta. 9 osób to naprawdę dużo. Zatem:
1. Piterr
2. Inumaru
3. Aveross
4. Maślak
5. Schen
6. Sebek
7. Dziewczyna Maślaka
8. Lesiu
9. Adrian

!

Co do podróży - z Inu już wiemy, gdzie spróbujemy się dopchać w Polskim Busie - w piętrowych autobusach na dole są poczwórne siedzenia ze stolikami, można grać, no i wygodnie. big_smile Także zbieramy się wcześniej i próbujemy się grupowo dopchać. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

16

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Piotrek, a wiesz już gdzie jest to mieszkanko?


Jak wracaliśmy w wawy Piotrek to nam przecież ten kierowca powiedział, że tam za nim NIE WOLNO siedzieć. Tak więc bierz to pod uwagę. No chyba, że kłamał.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

17

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Wbiję się może trochę wam z buciorami w temat, ale jeśli będziecie potrzebowali pomocy ze znalezieniem czegoś w Warszawie, to dajcie znać, pomogę.

18

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Dziękujemy Kakel wink

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

19

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Maślak, tak, ale nie o tych miejscach mówię. Są dwa różne typy autobusów w Polskim Busie, jeden jest taki, jaki pamiętasz, ale jest też drugi, który ostatnio jakoś tak częściej jeździ, a przynajmniej do Krakowa i Katowic - on jest ewidentnie dwupiętrowy. I na tym niższym piętrze są normalne miejsca siedzące, a nie 4 na krzyż, dla załogi, jak wtedy. I te najbliżej przodu to są 2x 4 siedzenia zwrócone ku sobie, z małym stolikiem między nimi z miejscami na kubki nawet. I dużo miejsca na nogi mają. wink

Co do mieszkania; spytam w najbliższym czasie o adres, ja tam kiedyś byłem, to się mniej więcej orientuję, jak okolica wygląda, ale jakby były trudności - to na pewno poprosimy o pomoc/wskazanie tramwaju etc.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

20

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Aha no to ja nie wiem o jakich mówisz faktycznie. Ale skoro tak mówisz to pewnie tak jest jak mówisz.

Spoko ja już bilety mam zakupione.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

21

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Adres mieszkania to ul. Żytnia 16/39. Google maps sugeruje, że jest to na jakiejś wiosce koło Warszawy (albo odleglejsza dzielnica? "Wesoła" w każdym razie), ale proszę to zwyczajnie olać i wpisać adres "ul. Żytnia 16 Warszawa" nie sugerując się niczym, wyskoczy ta właściwa ulica Żytnia.

Jak się okazało, położenie mieszkania jest sprzyjające. smile Z Młocin pojedziemy metrem wysiadając na ósmym przystanku - Ratusz Arsenał. Stamtąd blisko mieszkania możemy podjechać 3 przystanki tramwajem numer 13, 23, 26 lub 32, albo przejść się na pieszo 1,5 kilometra. Co do dotarcia na miejsce turnieju - mamy następny przystanek, jeszcze bliżej, bo też na Żytniej. Z niego jedziemy tramwajem o numerze 22 osiem przystanków, wysiadając na Włościańskiej. I z przystanku mamy 400 metrów drogi na pieszo do szkoły przy Elbląskiej. smile

Ale to tylko moje plany oparte na google maps i listę przystanków metra; jeśli któryś z Warszawiaków ma inną propozycję - bardzo bylibyśmy wdzięczni. smile

Przed wyjazdem podrukuję mapki i przejdę parę razy potrzebne trasy "palcem po mapie", więc nie powinno być żadnych problemów.

Aha, jeszcze co do mieszkania; mam zdjęcia:
klik
klik
klik
klik
klik
klik

Kto jeszcze nie zamówił sobie biletów na autobus do Warszawy? Ja, Inumaru i Sebek mamy, Maślak mówi, że też. Schen? Aveross? Jak tam u Was?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

22

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Zdjęcia nie działają tongue

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

23

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Nie szkodzi, i tak były brzydkie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: Kakel

24

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Piterr, trafimy smile W Warszawie jestem odrobinę bardziej obyty, więc może coś pomogę. Najwyżej zgubimy się razem.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Piterr

25

Odp: OTP 2014 - temat organizacyjny grupy wrocławskiej

Piterr napisał/a:

Ale to tylko moje plany oparte na google maps i listę przystanków metra; jeśli któryś z Warszawiaków ma inną propozycję - bardzo bylibyśmy wdzięczni. smile

Jeśli będziecie jechać z Młocin, a z tego co pamiętam busy z Wrocławia mają tam metę, to możecie podjechać metrem do Dworca Gdańskiego, tam przesiąść się w tramwaj 1 w stronę Banacha i dojedziecie do przystanku przy samej Żytniej.

Na przyszłość polecam jakdojade.pl. smile

Podziękowali za posta: Piterr