1

Temat: Dział Wymiany

Przepraszam za wpychanie się z buciorami do działu keeshii'ego, ale przyda mi się wasza opinia w pewnej sprawie.

Rzecz, która dziś mnie zastanowiła: czemu tak właściwie nie można składać ofert w czyimś temacie z wymianami? Wiem, że na poprzednim forum tak było, ale tam był jeden temat dla wszystkich. Wiem, że wszyscy się przyzwyczaili do PW, ale może niektórym nie będzie przeszkadzało, że ktoś do nich podbije w ich temacie - ewentualnie już odpowiedź na ofertę zostanie wysłana na PW/maila i tam się będą toczyć rozmowy smile . Chwilowo pewnie odpowiedzi w tych tematach spotka skasowanie, ale nie widzę, czemu musi tak być.

Kwestia oczywiście pod dyskusję.

2

Odp: Dział Wymiany

Na innych forach typu pokegym, tym czeskim (nie pamiętam nazwy >_<) pisze sie co sie chce/ma i jedna osób wysyła do drugiej potem PW. Po skończonej wymianie elegenacko będzie jeżeli doda się tę osobę na jakąś uczciwą listę wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

3

Odp: Dział Wymiany

Nie widzę przeszkód pod warunkiem, że nie więcej niż dwa posty sygnalizujące problem i dwie odpowiedzi posiadacza tematu w nim się pojawią. Dalsze pogaduszki powinno się traktować jako spam, bo szczegóły zwyczajowo ustala się poprzez prywatne kanały komunikacyjne.

4

Odp: Dział Wymiany

Taka opcja byłaby praktyczna i wygodna, ale tylko wtedy, gdyby właściciel danego tematu mógł, od czasu do czasu, kasować posty z ofertami innych użytkowników. W innym przypadku mógłby zrobić się bałagan.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

5

Odp: Dział Wymiany

Aktualnie sortowanie odbywa się po czasie napisania/edycji ostatniego (a nie pierwszego) posta. Tak więc jeśli zdecydujecie się na wariant pozwalający na dyskusję w tych wątkach to będę musiał nieco zmodyfikować moją funkcję sortującą.

Osobiście uważam, że w sprawie wymian powinno się rozmawiać przez PW - po co uwieczniać na forum dogadywanie się co do wymiany, większości odwiedzających takie rzeczy nie interesują. Poza tym takie podejście wymagałoby nieustannej ingenerncji moderatora, by utrzymywać porządek w dziale.

Oczywiście to jest tylko moje zdanie i jeśli większość będzie chciała inaczej, to się dostosuję i dokonam koniecznych modyfikacji.

6

Odp: Dział Wymiany

Popieram Keeshiego, nie mam ochoty przedzierać się przez tony dogadywania się o każde 10gr przy wymianie wink

7

Odp: Dział Wymiany

Ok, wgrałem pewną modyfikację w dziale wymiany. Od teraz:
- każdy użytkownik może posiadać tylko jeden temat w tym forum
- nie można w nim pisać postów, jedynie je edytować/usuwać.