26

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Mi plan odpowiada, już po egzaminach, więc rodzice powinni nawet pozwolić wyjechać już w piątek .-.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

27

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Gdyby część grupy śląskiej trafiła do Warszawy również w piątek to zapraszamy na piccę i prawdopodobnie na proxowy turniej w ex-only jeśli wszystko wypali jak trzeba smile

28

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

PiteRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ja jadę na OTP jeśli ono odbywa się 07.06.2014 to jestem za twoją opcją. Mam wtedy końcówkę urlopu także możemy jechać już w piątek big_smile i wracać w niedziele.

Jeśli będzie taka opcja to będzie genialnie big_smile

adrian na picie to i ja się zapiszę big_smile


Używaj proszę na przyszłość opcji edytuj, zamiast pisać posta pod postem po trzech minutach, bo robi się niepotrzebny bałagan.
P.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

29

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Zastanawiałem się długo i doszedłem do wniosku, że w sumie to nie mam nic do stracenia więc jadę z wami(oczywiście jeżeli nie macie nic przeciwko... ).
Na następne spotkanie postaram się przynieść wszystkie moje lepsze karty i wymienić się za coś co przyda mi się do talii.

30

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Miejmy nadzieję, że już będą puszki. Ale jak coś Sebek, możemy ci pożyczyć Pokemony i sprzęt do jakiejś talli razem z Piterrem. Po powrocie z Krakowa mamy koło 8 archetypów do testowania ^^

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

31

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Sebek, jasne. Im liczniejszy skład, tym lepiej. smile

Czyli ja, Inu, Aveross, Maślak, Sebek, Schen? No to już ładna reprezentacja. wink
Asusiku, a Ty?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

32

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

SEBEK.

Ja jak pojechałem na OTP 2013 to miałem mniejszy staż gry w karciankę nić ty obecnie ;P

Co do talii się nie martw wink mi chłopaki posklecali talię z kart które im pozostawały po złożeniu swoich tali. Z moich były tylko DARKRAI EX MEWTWO EX i DARK PACZ i DARK ENERDŻY big_smile reszta jakieś zlepki. Pojechałem pograłem. Ugrałem środek tabeli. Pochwale się nawet pochwalę byłem miejsce wyżej od byłego mistrza PITERATORA big_smile

Liczy się dobra zabawa. Przejazd mamy WYGODNIEJSZY niż w tamtym roku ;P i nawet chyba tańszy. Do tego PIOTREK organizuje jakiś lokum w WAWIE. Także prezentuje się wyjazd pełen kozak. My z AVEROSEM zamierzamy zrobić sobie KAC WAWA big_smile


Będzie dobrze ;P

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

33

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Spytam wprost - chciałem jechać do Bielska za dwa tygodnie, ale słyszałem, że paru Wrocławian chce się wybrać na turniej do nas. W takim razie proszę o informację ilu i w jakich godzinach, a wtedy może zrobimy turniej międzymiastowy u nas, w Katowicach.

34

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

02.08 jest Rybnicki Maraton Pokemon. Z noclegiem. Jadę ja, jedzie Inumaru. Prawdopodobnie zdecydujemy się na przejazd Polskim Busem do Katowic, a stamtąd przesiadka w coś i do Rybnika. Do Katowic płaci się około 15zł w jedną stronę. Do Rybnika z Kato jeszcze zobaczymy. Ktoś coś wstępnie jeszcze? Zostało mało czasu, chcemy już rezerwować. Czujecie presję? Powinniście. Więc, szybka decyzja, kontakt, PW, gadu, fb, cokolwiek.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

35

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Ktoś zechce potowarzyszyć mi w wyjeździe do Berlina 27.09, info w temacie o turnieju w Berlinie?
Ktoś chce wstępnie potowarzyszyć mi i Inumaru w wyjeździe do Arnhem, na Europeany, w lutym?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

36

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Wszystko wskazuje na to, że we Wrocławiu dosiadacie się do PolskiegoBusa, który jedzie z Katowic. Jeśli tak, to pewnie standardowo wsiądzie w Katowicach Matilol i Lesiu oraz ja, jeśli stwierdzę, że nie jadę samochodem przez Warszawę (dużo zależy od noclegów)

Liczymy jednak na to, że ktoś z Wrocławia się pojawi smile

37

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

To świetnie. smile Tak też właśnie myślałem.
No to sugeruję zająć strategiczne miejsca i rzucić się na te poczwórne miejsca ze stolikami, komfort jazdy naprawdę wysoki, polecam. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

38

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Sugeruję najpierw zdobyć bilety, a i miejsca ze stolikami prawdopodobnie są jedynie w komunikacji krajowej - tak czy inaczej, na trasie Warszawa - Wiedeń do dyspozycji jest tylko drugie piętro z ciasno upakowanymi siedzeniami, bo cały parter zajmuje bagażnik.

Ja muszę najpierw dowiedzieć się paru szczegółów, ale można założyć, że jadę na 99%.

39

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Zapraszamy na turniej w sobotę do Katowic smile postaramy się zebrać kogo się da i może uda nam się zrobić ciekawe rozgrywki w doborowym towarzystwie big_smile

6 lutego, sobota
Galeria Katowicka (najwyższe piętro, nad food courtem)
Zbiórka od 11, start najpóźniej do 12 (wcześniej o ile nie będziemy się spodziewali nikogo innego)

Ogarniacz Nagród: Barti big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Piterr

40

Odp: Zintegrowane wyjazdy pozawrocławskie

Będe, bo mnie tu leją hmm. Przygotujcie się na uber rogue wink

"Clear voice, good jokes."