Temat: Spotkania warszawsko-białostockie

Witam panów i panie,

wychodzę z propozycją zorganizowania jakiegoś wspólnego turnieju/spotkania, aby pograć w jakimś gronie powiedzmy 15 osób. smile Jedyną kwestią jest, czy to spotkanie miałoby się odbyć w Warszawie (może ktoś przyjedzie na nie nie tylko z Białego), albo właśnie w Białymstoku, gdzie mobilizacja miejscowych graczy chętnie przywita przybyszów ze stolicy. smile

Oczywiście cała akcja w jakiś najbliższy długi weekend, może Wielkanocny (powiedzmy czwartek czy piątek).

2

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jestem jak najbardziej na tak. Mobilizacja na pewno się przyda, a taki turniej byłby świetną ku temu okazją.

3

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jeśli będzie w Warszawie i termin mi wpasuje to bardzo chętnie bym przyjechał. smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

4

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jestem na tak, wolę oczywiście Warszawę, ale Białystok też ok.

Mam Landorusa EX na zbyciu

5

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Tak właśnie widzę i myślę, iż lepiej w stolicy Polski zrobić takie większe spotkanie, więc odpowiedzialność za organizację tego muszę zrzucić na kogoś z tamtego rejony. wink Mogę za to zaproponować datę, a najlepszym terminem wydaje się czwartek lub piątek Wielkanocny.

6

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Ja jestem na tak, ale chyba lepiej czwartek jeśli już. Turniej na pewno można bez problemu zorganizować, tylko ciekawi mnie ile osób z od Was dało radę by się stawić tongue

7

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jedna na pewno. big_smile
Dopiero teraz, jak już orientacyjnie czas i miejsce wiadome, ludzie będą się deklarować, ale ktoś się pewnie skusi. Liczę też na inne ośrodki jak Warszawa czy Białystok o przybycie. wink

8

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Ja też dużo bardziej pewnie bym wolał Wielki Czwartek niż Wielki Piątek.

9

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Wawa zawsze Baiły też.
Lubie te propozycje i jom weź

10

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jak dla mnie wielki czwartek jest ok. Tylko czy Białystok da radę zebrać dobrą ekipę? Przy zbliżającym się OTP 2 podróże to może być coś, zwłaszcza że wszyscy liczą na dużo Białostocką ekipę na OTP. U mnie jak zawsze, rodzice, jak Wawa fajnie, jak Biały to cóż big_smile

I TYLE XD

11

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jeżeli jesteście pewni, że na Wielki Czwartek ogarniecie salę i co tam trzeba, bo od jutrzejszego spotkania nakręcam ludzi. wink

12

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Kubakonst napisał/a:

Jeżeli jesteście pewni, że na Wielki Czwartek ogarniecie salę i co tam trzeba, bo od jutrzejszego spotkania nakręcam ludzi. wink

Jeśli Paradox będzie wolny, a przed świętami raczej pewnie będzie, to będziemy musieli tylko salę zarezerwować, możesz chyba nakręcać że coś będzie na 90%, oczywiście też wymaga to zapowiedzenia się przyzwoitej liczby warszawiaków big_smile

I TYLE XD

13

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Gdyby tak się zdarzyło, że przełożenie tego turnieju na 12 kwietnia nie obniżyłoby frekwencji, to mielibyście mój miecz.

Szczególnie iż sądzę, że w przedświąteczny czwartek wolnego nie mają ani licea, ani studenci.

14

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Ja w Wielki Czwartek (17 kwietnia) mam już wolne. Ale równie dobrze można przełożyć na sobotę 12 kwietnia - tylko cały czas pytanie jest o ewentualną frekwencję Białegostoku.

15

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

W Wielki Czwartek ja np nie mam jeszcze wolnego...
Także myślę, że 26.04 najlepiej zrobić.

16

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Czemu nie 12.04? Jak na termin dwa tygodnie później zmobilizujesz kogoś do przyjazdu to jest to warte rozważenia.

17

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Jestem za 12.04, mam wrażenie że im bliżej OTP ludzie będą mniej chętni do wyjazdu... Namówicie kgoś żeby was za 3-4 było na 12.04, będzie też adrian, może ktoś, a Wawa pewnie da radę się zorganizować, więc Kuba pisz do ludzi, jeśli jednak byłaby różnica 2 osób między tymi 2 terminami (trochę wątpie, ale może się zaskocze) to jak dla mnie im więcej  tym lepiej, więc byłby to argument

I TYLE XD

18

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Szkoły i uczelnie mają z okazji ferii wielkanocnych wolne od czwartku do wtorku, przynajmniej ja tak miałem przez ostatnie kilkanaście lat mojej edukacji tongue .

19

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

ja mam zajęcia i w czwartek, i w piątek ale postaram się urwać.

20

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Po dzisiejszych zajęciach okazuje się, że mam niezłą sieczkę (kolos w piątek, ale asystenta mojego nie będzie w piątek także nie wiadomo czy w czwartek czy z kimś innym w piątek bla bla bla). Tak czy siak przed 12.30 raczej nie skończę. Także głosuję na sobotę 12.04.

21

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Chłopacy z Warszawy (i niewiasty, jeśli jakieś to czytają), ustalcie konkrety tego turnieju najpóźniej w niedzielę, bo jeśli chcecie zaprosić kogoś spoza Warszawy to muszą trochę wcześniej planować podróż, right?

Liczę na to, że na dwa miesiące przed OTP wywiążecie się z tego zadania wzorowo smile

22

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

U mnie się lekko pozmieniało i na 90% nie dam rady w sobotę sad

@EDIT:
A może zrobimy to w niedzielę? Wypowiedzcie się proszę w ciągu dwóch najbliższych dni.

23

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

Na razie mi pasuje

I TYLE XD

24

Odp: Spotkania warszawsko-białostockie

https://ptcg.eu/forum/topic/577/wiekszy … -kwietnia/

Niech każdy zainteresowany kliknie w link powyżej i się wypowie jak najszybciej. Dziękuję.